ch
Feedback
Український СаТаНа

Український СаТаНа

前往频道在 Telegram

Шітпост, сатанячі пікчі, огляди на енергоси і звичайно ж пізжені меми... Чатик - https://t.me/+mrQ9c2wOoaZhODEy Шукайте приколи по тегам: #сатаняче - авторські #сатанячі_вайби - даркові пікчі #енергохарчування - про енергоси #роцкове - про важку музику

显示更多
220
订阅者
无数据24 小时
-67
无数据30
帖子存档
Новеньке #енергохарчування Редбул лимон🍋 Цукру - 0г Кофеїну - 32мг на 100мл 🍋 Дійсно достойний напій з напевно самим натура
+1
Новеньке #енергохарчування Редбул лимон🍋 Цукру - 0г Кофеїну - 32мг на 100мл 🍋 Дійсно достойний напій з напевно самим натуральним лимонним смаком, що я пробував. Не так як у інших тупо смак доместоса 🍋 Дуже імпонує кислинка, та освіжаючий ефект, якщо пити холодним. Смачно. 🍋 Є але, це добре відомий нам післясмак цукрозамінника. Наче мінус, але лимон + цукрозамінник = смак білого монстра. Дійсно скажу, що схожість приблизно 50-60% 🍋 Загалом - рекомедую!

+2
Ну і сама Металіка, оф корс🤟🏼 Тут толпа вже трохи живіша, нарешті дочекались їх. Це був разйоб, але якщо прям доїбатись, то не зіграли мою улюблену From whom the bell tolls((

Пантерка по розкладу

Преміум підписка на СаТаНу, сьогодні в програмі Avatar

Repost from N/a

Доробили, перша татуха. Буде ще😈 Якщо думаєте бити горор чи якусь графіку то рекомендую майстриню https://www.instagram.com/p/DZuc7hCoHpQ/

Repost from STERNENKO
+5
Москва, зона проведення СВО. 2026 рік. По плану🐵

Блять календарик щось знав:
Блять календарик щось знав: