uz
Feedback
Binrays

Binrays

Kanalga Telegram’da o‘tish

Можно просто Бина °^° Прайс лист и соц. сети - https://binrays.carrd.co Реднот: https://xhslink.com/m/AVGRMdXzqay Мой хиполинк: https://hipolink.net/bina_05

Ko'proq ko'rsatish

📈 Telegram kanali Binrays analitikasi

Binrays (@binrays5) Rus til segmentidagi kanali faol ishtirokchi. Hozirda hamjamiyat 12 111 obunachidan iborat bo'lib, Sanʼat & Dizayn toifasida 2 951-o'rinni va Rossiya mintaqasida 54 163-o'rinni egallagan.

📊 Auditoriya ko‘rsatkichlari va dinamika

невідомо sanasidan buyon loyiha tez o‘sib, 12 111 obunachiga ega bo‘ldi.

25 Iyun, 2026 dagi oxirgi ma’lumotlarga ko‘ra kanal barqaror faollikka ega. Oxirgi 30 kunda obunachilar soni 384 ga, so‘nggi 24 soatda esa -13 ga o‘zgardi va umumiy qamrov yuqori darajada qolmoqda.

  • Tasdiqlash holati: Tasdiqlanmagan
  • Jalb etish (ER): Auditoriya o‘rtacha 34.74% darajada jalb etiladi. Nashrdan keyingi dastlabki 24 soatda kontent odatda umumiy obunachilar sonining 9.38% ini tashkil etuvchi reaksiyalarni to‘playdi.
  • Post qamrovi: Har bir post o‘rtacha 4 213 marta ko‘riladi; birinchi sutkada odatda 1 137 ta ko‘rish yig‘iladi.
  • Reaksiyalar va o‘zaro ta’sir: Auditoriya faol: har bir postga o‘rtacha 499 ta reaksiya keladi.
  • Tematik yo‘nalishlar: Kontent artistday, работка, значок, ₊˚。⋆, тгк kabi asosiy mavzularga jamlangan.

📝 Tavsif va kontent siyosati

Muallif resursni shaxsiy fikrni ifoda etish maydoni sifatida ta’riflaydi:
Можно просто Бина °^° Прайс лист и соц. сети - https://binrays.carrd.co Реднот: https://xhslink.com/m/AVGRMdXzqay Мой хиполинк: https://hipolink.net/bina_05

Yuqori yangilanish chastotasi (oxirgi ma’lumot 26 Iyun, 2026 da olingan) sababli kanal doimo dolzarb va katta qamrovli bo‘lib qoladi. Analitika auditoriya kontent bilan faol hamkorlik qilishini, uni Sanʼat & Dizayn toifasidagi muhim ta’sir nuqtasiga aylantirishini ko‘rsatadi.

12 111
Obunachilar
-1324 soatlar
-1027 kunlar
+38430 kunlar
Postlar arxiv
Binrays
12 111
Repost from N/a
Как красиво они вместе смотрятся 😭😭
+1
Как красиво они вместе смотрятся 😭😭

Binrays
12 111
Repost from Dogga Doggamia
Делаю вайб, делаю флекс, делаю щииищ, делаю свег
Делаю вайб, делаю флекс, делаю щииищ, делаю свег

Binrays
12 111
Repost from N/a
(^o^) ( ^▽^) ( ^ω^) ( ^∀^) ( 〃▽〃) (* >ω<) (*^▽^*) (*つ´・∀・)つ 💖💖💖💖💖💖💖💖💖
(^o^) ( ^▽^) ( ^ω^) ( ^∀^) ( 〃▽〃) (* >ω<) (*^▽^*) (*つ´・∀・)つ 💖💖💖💖💖💖💖💖💖

Binrays
12 111
Дорисовала карту таро "смерть".Как вам моя импрепитауия данной карты?Мне впринципе нравится ^^ Буду рада рт #арт
Дорисовала карту таро "смерть".Как вам моя импрепитауия данной карты?Мне впринципе нравится ^^ Буду рада рт #арт

Binrays
12 111
Repost from Riya 🌙
А вот и финальная версия!
А вот и финальная версия!

Binrays
12 111
Repost from N/a
Тренировала покрас на скетче подружки, кажется я поняла как красиво красить 😼😼
Тренировала покрас на скетче подружки, кажется я поняла как красиво красить 😼😼

Binrays
12 111
Repost from N/a
Подлецу все к лицу🤠
Подлецу все к лицу🤠

Binrays
12 111
Зачем то решил срисовать до конца
Зачем то решил срисовать до конца

Binrays
12 111
Repost from N/a
Готова йоу, поучилось все равно 50/50,но в целом не самая плохая работа😭 #арт
Готова йоу, поучилось все равно 50/50,но в целом не самая плохая работа😭 #арт

Binrays
12 111
хаааайп 12 часов рисовала - попа - спина + температура + геморрой
хаааайп 12 часов рисовала - попа - спина + температура + геморрой

Binrays
12 111
➿⭐⭐🌟⭐⭐➿ k-angel? k-idol!😉 #полноцен
➿⭐⭐🌟⭐⭐➿ k-angel? k-idol!😉 #полноцен

Binrays
12 111
Repost from N/a
Йлу ещкере
Йлу ещкере

Binrays
12 111
Итак, вот готовая работа✨ Референс брала из пинтереста, чисто попробовать кисточки в ибисе(⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠) Что могу сказать? Неп
Итак, вот готовая работа✨ Референс брала из пинтереста, чисто попробовать кисточки в ибисе(⁠ ⁠˘⁠ ⁠³⁠˘⁠) Что могу сказать? Неплохое приложение, буду продолжать в нем рисовать, но все же немного непривычно). Фотошоп пока на 1 месте 😼 А ещё, у меня одной беда с качеством? Я ставлю размер а4 и разрешение 300dpi (те же параметры, что и в фотошопе..), а все равно будто бы мало ┝┈┈───╼⊳⊰ 𖤍 ⊱⊲╾───┈┈┥ #арты_дидж

Binrays
12 111
Repost from N/a
А вот и Илья готовенький, получилось неплохо✨
+1
А вот и Илья готовенький, получилось неплохо✨

Binrays
12 111
Repost from N/a
Очередной реквестик, пытаюсь как-то усложнить свои рисунки :3
Очередной реквестик, пытаюсь как-то усложнить свои рисунки :3

Binrays
12 111
Repost from ✨Ми Эр✨
Та-да!!! Первый вариант оригинальный, второй же с корректурой цветовой палитры :3 На работу ушло 17 часов... Рекорд побила. Д
+1
Та-да!!! Первый вариант оригинальный, второй же с корректурой цветовой палитры :3 На работу ушло 17 часов... Рекорд побила. Даже переплюнула... Задумка такая : Русалочка потеряла в шторме своего возлюбленного. Именно его корабль виднеется на заднем фоне. И его призрак ярче всех сияет) Остальные призраки - команда корабля, что также не смола выжить. Ракушка - символ любви и жизни возлюбленного. #арты

Binrays
12 111
Repost from N/a
вэньчжоу. люблю их сильно. внизу файл, ибо качество слегка теряется
вэньчжоу. люблю их сильно. внизу файл, ибо качество слегка теряется

Binrays
12 111
Repost from N/a
И так, снова дтиус🤩 О дааа, я обожаю эти Ваши, наши дтиусы. Но сейчас пойду рисовать арт, который застрял в моей голове😎 #A
И так, снова дтиус🤩 О дааа, я обожаю эти Ваши, наши дтиусы. Но сейчас пойду рисовать арт, который застрял в моей голове😎 #Art #DTIYS

Binrays
12 111
Я честно просто в шоке,этот скетч арт обогнал как так🥺 Спасибо огромное!!

Binrays
12 111
Repost from N/a
как вам чертовка? #art
как вам чертовка? #art