ім'я мені кіча
Kanalga Telegram’da o‘tish
вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1
Ko'proq ko'rsatishUkraina36 242Toif belgilanmagan
269
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+137 kunlar
+1730 kunlar
Postlar arxiv
+1
загалом помітила, що багато хто не зрозумів цю сцену, особливо те, що ці два персонажі просто помінялись місцями🤔
+4
пощу трошки фончиків, які малювала до кліпу
чесно кажучи, я доволі рідко малюю фони через те, що не цікаво, або просто не вистачає навичок, проте малювати ТУТ фони було доволі легко та приємно. а завдяки настановам та ідеям SA10 вони ставали живішими та навіть цікавішими
настільки втягнулась, що навіть відмалювала один зайвий хД
Repost from В гостях у Кари
Прошу тепер робити репости, щоб мене змогла знайти аудиторія.
Це посилання де,я хочаб тимчасово, буду стрімити
Ютуб
Ютуб
ТікТок
Я не буду здаватись подавати апеляцій і на далі, збираючи потрібні документи для Твіча.
Твіч була для мене платформою яка допомагала мені відволікатися в моїй ситуації, а маленькі донати відкладались на покращення стрімів та переїзд. Я не хочу це втрачати, тому прошу вас про поширення моїй соц мереж
Ваша Кара🩵
+1
хочу подякувати всім, хто сьогодні мене привітав. я навіть не очікувала, що отримаю за сьогодні стільки привітань та теплих слів. деякі навіть змогли довести мене до сліз
і ще раз дуже дякую всім!! ви зробили мій день😭♥️✨
окрема подяка моїй дорогоцінній подрузі за ці неймовірні подаруночки Т-Т
Repost from N/a
📺 ЕТЕР ПО JACKBOX!!!!
Сьогодні знову граємо в це чудо, проте іншим складом. Початок об ❗️19:30❗️
❗️ЯК ЗАВЖДИ В МОЇМ ТВІТЧІ ❗️
сьогоднішні гості :
😡Дєд
😊Кічос
🎧Нявка
😘Дамбест
🍷Наївний
Repost from Студія Качур
🎂 З Днем народження, ПАННА КІЧА! 🌟
Ти — енергія, стиль і настрій Кря-команди!
Завдяки тобі, наш качур в "Міжвидових Рецензентах" ожив як справжній персонаж!
Саме ти дала йому життя — і це лише початок!
Бажаємо нескінченного натхнення, підтримки з усіх боків, любові до себе й до того, що ти твориш.
Хай кожен новий проєкт буде як феєрверк, а життя — як улюблений фандом: із захопливим сюжетом, крутим лором і мемами в кожному діалозі ✨
Обіймаємо міцно!
👉 Підтримати ПАННУ КІЧУ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ 👈
ось і настав цей день, коли можна поїсти святкового тортика та відчути себе на рік старішим — день народження
не люблю багато тексту, то ж відкладу свій довгий тост на наступний рік 🌟
як то кажуть, найкращий подарунок для художника — це репостик його робіт, то ж не зраджуємо традиціям
ну а тим, хто хоче привітати копієчкою, залишаю посилання на банку під постом в коментарях 💅🏼✨
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
