uk
Feedback
ім'я мені кіча

ім'я мені кіча

Відкрити в Telegram

вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1

Показати більше
Україна36 242Категорія не вказана
269
Підписники
Немає даних24 години
+137 днів
+1730 день
Архів дописів
sticker.webp0.47 KB

хм

я майже зірвалась щоб купити косплей на шрека, чудова спроба, дідусю🌟

Repost from Твій Дєд
Як би одягалась Кіча, якби не думка оточуючих 😂

поплив
поплив

отсаннім часом щось надто сильно вдарилась в цирк
отсаннім часом щось надто сильно вдарилась в цирк

принесла вам трошки цифрового цирку
принесла вам трошки цифрового цирку

загалом помітила, що багато хто не зрозумів цю сцену, особливо те, що ці два персонажі просто помінялись місцями🤔
+1
загалом помітила, що багато хто не зрозумів цю сцену, особливо те, що ці два персонажі просто помінялись місцями🤔

ну і моя гордість😤😤😤😤
+1
ну і моя гордість😤😤😤😤

єдине, про що шкодую, так це про халтуру з ногами
+1
єдине, про що шкодую, так це про халтуру з ногами

пощу трошки фончиків, які малювала до кліпу чесно кажучи, я доволі рідко малюю фони через те, що не цікаво, або просто не вис
+4
пощу трошки фончиків, які малювала до кліпу чесно кажучи, я доволі рідко малюю фони через те, що не цікаво, або просто не вистачає навичок, проте малювати ТУТ фони було доволі легко та приємно. а завдяки настановам та ідеям SA10 вони ставали живішими та навіть цікавішими настільки втягнулась, що навіть відмалювала один зайвий хД

Прошу тепер робити репости, щоб мене змогла знайти аудиторія. Це посилання де,я хочаб тимчасово, буду стрімити Ютуб Ютуб ТікТок Я не буду здаватись подавати апеляцій і на далі, збираючи потрібні документи для Твіча. Твіч була для мене платформою яка допомагала мені відволікатися в моїй ситуації, а маленькі донати відкладались на покращення стрімів та переїзд. Я не хочу це втрачати, тому прошу вас про поширення моїй соц мереж Ваша Кара🩵

сьогоднішній четвер максимально відчувається як понеділок
сьогоднішній четвер максимально відчувається як понеділок

це виглядає настільки потужно, що я хочу зробити з цього стікери
це виглядає настільки потужно, що я хочу зробити з цього стікери

хочу подякувати всім, хто сьогодні мене привітав. я навіть не очікувала, що отримаю за сьогодні стільки привітань та теплих с
+1
хочу подякувати всім, хто сьогодні мене привітав. я навіть не очікувала, що отримаю за сьогодні стільки привітань та теплих слів. деякі навіть змогли довести мене до сліз і ще раз дуже дякую всім!! ви зробили мій день😭♥️✨ окрема подяка моїй дорогоцінній подрузі за ці неймовірні подаруночки Т-Т

Repost from N/a
📺 ЕТЕР ПО JACKBOX!!!! Сьогодні знову граємо в це чудо, проте іншим складом. Початок об ❗️19:30❗️ ❗️ЯК ЗАВЖДИ В МОЇМ ТВІТЧІ ❗
📺 ЕТЕР ПО JACKBOX!!!! Сьогодні знову граємо в це чудо, проте іншим складом. Початок об ❗️19:30❗️ ❗️ЯК ЗАВЖДИ В МОЇМ ТВІТЧІ ❗️ сьогоднішні гості : 😡Дєд 😊Кічос 🎧Нявка 😘Дамбест 🍷Наївний

ЙЙЙООУУУ ХТО Б ТИ НЕ БУВ ДЯКУЮЮЮЮ
ЙЙЙООУУУ ХТО Б ТИ НЕ БУВ ДЯКУЮЮЮЮ

ДЯКУУЮЮЮ
ДЯКУУЮЮЮ

🎂 З Днем народження, ПАННА КІЧА! 🌟 Ти — енергія, стиль і настрій Кря-команди! Завдяки тобі, наш качур в "Міжвидових Рецензе
🎂 З Днем народження, ПАННА КІЧА! 🌟 Ти — енергія, стиль і настрій Кря-команди! Завдяки тобі, наш качур в "Міжвидових Рецензентах" ожив як справжній персонаж! Саме ти дала йому життя — і це лише початок! Бажаємо нескінченного натхнення, підтримки з усіх боків, любові до себе й до того, що ти твориш. Хай кожен новий проєкт буде як феєрверк, а життя — як улюблений фандом: із захопливим сюжетом, крутим лором і мемами в кожному діалозі ✨ Обіймаємо міцно! 👉 Підтримати ПАННУ КІЧУ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ 👈

ось і настав цей день, коли можна поїсти святкового тортика та відчути себе на рік старішим — день народження не люблю багато
+9
ось і настав цей день, коли можна поїсти святкового тортика та відчути себе на рік старішим — день народження не люблю багато тексту, то ж відкладу свій довгий тост на наступний рік 🌟 як то кажуть, найкращий подарунок для художника — це репостик його робіт, то ж не зраджуємо традиціям ну а тим, хто хоче привітати копієчкою, залишаю посилання на банку під постом в коментарях 💅🏼✨