Аронець Live
Kanalga Telegram’da o‘tish
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Ko'proq ko'rsatish9 338
Obunachilar
-324 soatlar
-237 kunlar
-10930 kunlar
Postlar arxiv
9 335
Міністр оборони підтвердив факт трагедії, внаслідок чого загинули воїни 128 бригади.
Вічна пам'ять воїнам та співчуття родинам загиблих.
9 335
Хочу нагадати, що міжусобиці, часті зміни влади 100 років тому призвели до втрати держави.
Наша сила в єдності, як би це банально не звучало! Тому кожен на своєму місці робимо все для перемоги. Не забувайте, що наші державні діячі, воєначальники - також звичайні люди, які можуть втомлюватись, робити помилки, емоційно реагувати на ті чи інші події.
Все буде Україна!
І нагадую за наш постійний збір на автівки для ЗСУ! Реквізити незмінні 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Офіційно підтверджено удари по морській та портовій інфраструктурі заводу «Залив» у Керчі. 🔥
9 335
Ахаха)))
Картина з офвса одіозного забудовника Микитася.
Впізнайте дійових осіб і того, хто стоїть позаду цих всіх виродків-корцпціонерів - кришує їх...
Бідний наш Київ...
9 335
Вечір п'ятниці! Працюємо, допомагаємо ЗСУ!
Дякуючи ВАМ передали таку необхідну машинку для оборонців Авдіївки, де зараз саме пекло.
Попри не зовсім хороші новини з Авдіївки, хлопці були дуже позитивні і сказали, що окупанти не зможуть взяти місто.
То ж, віримо в ЗСУ і головне, допомагаємо їм! А, оскільки зараз вечір п'ятниці, то з вас коктель на наступну автівочку для ЗСУ 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Знову в дорогу, на схід. Веземо від вас машинку для наших оборонців Авдіївки!
Не забуваємо донатити на наступну автівочку для ЗСУ 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Друзі, якщо ви читали новини, з 1 грудня Кабмін вводить нові правила ввещкння та обліку гуманітарної допомоги. Відверто скажу за автівки. Думаю, ми більше не зможемо згідно нових норм ввозити для ЗСУ автівки. Сподіваюсь, щось зміниться, адже волонтери б'ють на сполох уже більше місяця. Та, поки, позитивних новин нема.
То ж, треба постаратись до 1 грудня зібрати на кілька автівок, адже не відомо, що буде далі.
Тому донатимо на чергову автівку для наших воїнів, поки держава нам ще дає таку можливість 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
