en
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Open in Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Show more
9 338
Subscribers
-324 hours
-237 days
-10930 days
Posts Archive
Русня підтверджує враження корабля 💥😈
+1
Русня підтверджує враження корабля 💥😈

Міністр оборони підтвердив факт трагедії, внаслідок чого загинули воїни 128 бригади. Вічна пам'ять воїнам та співчуття родина
Міністр оборони підтвердив факт трагедії, внаслідок чого загинули воїни 128 бригади. Вічна пам'ять воїнам та співчуття родинам загиблих.

Хочу нагадати, що міжусобиці, часті зміни влади 100 років тому призвели до втрати держави. Наша сила в єдності, як би це бана
Хочу нагадати, що міжусобиці, часті зміни влади 100 років тому призвели до втрати держави. Наша сила в єдності, як би це банально не звучало! Тому кожен на своєму місці робимо все для перемоги. Не забувайте, що наші державні діячі, воєначальники - також звичайні люди, які можуть втомлюватись, робити помилки, емоційно реагувати на ті чи інші події. Все буде Україна! І нагадую за наш постійний збір на автівки для ЗСУ! Реквізити незмінні 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Щонайменше 250 км 🔥🚀
Щонайменше 250 км 🔥🚀

Офіційно підтверджено удари по морській та портовій інфраструктурі заводу «Залив» у Керчі. 🔥
Офіційно підтверджено удари по морській та портовій інфраструктурі заводу «Залив» у Керчі. 🔥

Пишуть про 3 прильоти по носію Калібрів "Аскольд" в Керчі 💥😈

Тут краще видно, як завод збив ракету))

В Керчі все збили... Судноремонтниф завод збив ракету 😈😄

У Керчі, в районі мосту, вибухи. 🔥
У Керчі, в районі мосту, вибухи. 🔥

Ахаха))) Картина з офвса одіозного забудовника Микитася. Впізнайте дійових осіб і того, хто стоїть позаду цих всіх виродків-к
+1
Ахаха))) Картина з офвса одіозного забудовника Микитася. Впізнайте дійових осіб і того, хто стоїть позаду цих всіх виродків-корцпціонерів - кришує їх... Бідний наш Київ...

В Ростові щось активно вибухає 😈
В Ростові щось активно вибухає 😈

Вечір п'ятниці! Працюємо, допомагаємо ЗСУ! Дякуючи ВАМ передали таку необхідну машинку для оборонців Авдіївки, де зараз саме
+2
Вечір п'ятниці! Працюємо, допомагаємо ЗСУ! Дякуючи ВАМ передали таку необхідну машинку для оборонців Авдіївки, де зараз саме пекло. Попри не зовсім хороші новини з Авдіївки, хлопці були дуже позитивні і сказали, що окупанти не зможуть взяти місто. То ж, віримо в ЗСУ і головне, допомагаємо їм! А, оскільки зараз вечір п'ятниці, то з вас коктель на наступну автівочку для ЗСУ 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Потрійний Атакамс. Русні пизда 😈

Знову в дорогу, на схід. Веземо від вас машинку для наших оборонців Авдіївки! Не забуваємо донатити на наступну автівочку для
Знову в дорогу, на схід. Веземо від вас машинку для наших оборонців Авдіївки! Не забуваємо донатити на наступну автівочку для ЗСУ 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Друзі, якщо ви читали новини, з 1 грудня Кабмін вводить нові правила ввещкння та обліку гуманітарної допомоги. Відверто скажу
Друзі, якщо ви читали новини, з 1 грудня Кабмін вводить нові правила ввещкння та обліку гуманітарної допомоги. Відверто скажу за автівки. Думаю, ми більше не зможемо згідно нових норм ввозити для ЗСУ автівки. Сподіваюсь, щось зміниться, адже волонтери б'ють на сполох уже більше місяця. Та, поки, позитивних новин нема. То ж, треба постаратись до 1 грудня зібрати на кілька автівок, адже не відомо, що буде далі. Тому донатимо на чергову автівку для наших воїнів, поки держава нам ще дає таку можливість 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Кримський міст почав мироточити 🤡

Аронець Live - Statistics & analytics of Telegram channel @aronets_live