uz
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Kanalga Telegram’da o‘tish

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Ko'proq ko'rsatish
9 317
Obunachilar
-124 soatlar
-297 kunlar
-10430 kunlar
Postlar arxiv
В Ростові щось активно вибухає 😈
В Ростові щось активно вибухає 😈

Вечір п'ятниці! Працюємо, допомагаємо ЗСУ! Дякуючи ВАМ передали таку необхідну машинку для оборонців Авдіївки, де зараз саме
+2
Вечір п'ятниці! Працюємо, допомагаємо ЗСУ! Дякуючи ВАМ передали таку необхідну машинку для оборонців Авдіївки, де зараз саме пекло. Попри не зовсім хороші новини з Авдіївки, хлопці були дуже позитивні і сказали, що окупанти не зможуть взяти місто. То ж, віримо в ЗСУ і головне, допомагаємо їм! А, оскільки зараз вечір п'ятниці, то з вас коктель на наступну автівочку для ЗСУ 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Потрійний Атакамс. Русні пизда 😈

Знову в дорогу, на схід. Веземо від вас машинку для наших оборонців Авдіївки! Не забуваємо донатити на наступну автівочку для
Знову в дорогу, на схід. Веземо від вас машинку для наших оборонців Авдіївки! Не забуваємо донатити на наступну автівочку для ЗСУ 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Друзі, якщо ви читали новини, з 1 грудня Кабмін вводить нові правила ввещкння та обліку гуманітарної допомоги. Відверто скажу
Друзі, якщо ви читали новини, з 1 грудня Кабмін вводить нові правила ввещкння та обліку гуманітарної допомоги. Відверто скажу за автівки. Думаю, ми більше не зможемо згідно нових норм ввозити для ЗСУ автівки. Сподіваюсь, щось зміниться, адже волонтери б'ють на сполох уже більше місяця. Та, поки, позитивних новин нема. То ж, треба постаратись до 1 грудня зібрати на кілька автівок, адже не відомо, що буде далі. Тому донатимо на чергову автівку для наших воїнів, поки держава нам ще дає таку можливість 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Кримський міст почав мироточити 🤡

+2
Палають цистерни з пальним 😈

В Донецьку попали "точно в цель" 😈

З нагоди такого свята, потрібно подякувати воїнам і задонатити їм на автівочку! Правда ж?) Реквізити тут 👇 🫙: https://send.
З нагоди такого свята, потрібно подякувати воїнам і задонатити їм на автівочку! Правда ж?) Реквізити тут 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

300 тисяч дохлих окупантів! Слава ЗСУ!
300 тисяч дохлих окупантів! Слава ЗСУ!

💔Маленький син несе воду татові: мережу зворушили кадри із захисником, який втратив руки на війні.

+1
Ой пашла 🤡

Ціна... 💔💔💔
Ціна... 💔💔💔

Черговий Су-25 окупантів знищено нашими воїнами в районі Авдіївки! 🔥🇺🇦

photo content