uk
Feedback
འཆལ་པའི་ཡེ་ཤེས།

འཆལ་པའི་ཡེ་ཤེས།

Відкрити в Telegram
449
Підписники
Немає даних24 години
-27 днів
-730 день
Архів дописів
😂
😂

photo content

Repost from utumno
photo content

Маранасаті. Люблю запах пам'ятування про смертність по вечорам

Дуже смішно з деяких генерованих зображень
Дуже смішно з деяких генерованих зображень

Дегустатора майонеза не бачу поки

О, знайшов тие що мені підходить
О, знайшов тие що мені підходить

Геній

Repost from N/a
ДУНЯ КУЛАЧКОВА Яка потужна в нас життєва школа! Цих зустрічей не перерахувать – як обіймалась Дуня Кулачкова й незмінна тітка
ДУНЯ КУЛАЧКОВА Яка потужна в нас життєва школа! Цих зустрічей не перерахувать – як обіймалась Дуня Кулачкова й незмінна тітка Лєна Головач! Яка умить зчинялася робота! – Удвох перетирались тонни знань до сьомого й дванадцятого поту – гордився б ними й нами сам Онан! Не треба нам ні тещі, ні свекрухи, щоб міцно у руках тримать себе. Зворотньо-поступальні наші рухи здіймають нас до тисячних небес! Ми – хлопці роботящі і плечисті (долоні мозолисті з юних літ!) Вже Третя починається Пречиста, а ми без вихідних тримаєм світ! Бо ми не лайдаки якісь, не трутні! Ми добре усвідомлюєм той факт, що тонко полірується майбутнє у наших натренованих руках! І поки світом править хитавиця й ніхто не зна, чим скінчиться усе, тримаємо терпляче ми в правицях щось більше, ніж крихкий буденний секс! © Сашко Обрій.

"І ландшафт знов заговорив мовою насильства"

"Стиль — це єдине, де WideSea виграє, і це той момент, де варто запитати себе: готовий ризикнути сном на холоді ради вигляду спальника, який тебе всередині не видно (ти ж не в Instagram-сторіз спатимеш). Бери CW400." Клод забавний

Типу взяти трошки важчий, але с запасом температурного режиму і більш стильний? З іншої сторони я буду спати у біві, чи не буде це прям дуже тепло? Плюс це невідомий бренд, може хрень повна, хоча по вигляду прикольний. Чи все ж таки взяти нейчурхайк, який хоч трошки но легший, і ще більш зручний для ніг, бо я трошки задовбався від коконів. Але він явно програє по поінтам стилю) та і при всьому тому, запас по тпелоті все ж + ніж мінус

Котше, що, в фаворі цей чорний за 4500 який по заявленим характеристикам навіть занадто для літа бо ліміт у нього аж до -5. В
Котше, що, в фаворі цей чорний за 4500 який по заявленим характеристикам навіть занадто для літа бо ліміт у нього аж до -5. Важить він 900 г. Пух, характеристики якого прям космічні. В чому проблема? Це маловідомий бренд, аналог нейчурхайка, обзоров на цей спальник тупо ніде нема. І проти нього сам нейчурхайк CW 400, з цікавою комбінованою формою, який важить десь 750 грам теж пух, з заявленими характеристиками скромнішими, який до 0, який коштує 4790, сіро жовтого кольору.

О, ну оце стиль.
О, ну оце стиль.

Український слід...

Спочатку не поняв в чому ынформативнысть цього фото
Спочатку не поняв в чому ынформативнысть цього фото