uk
Feedback
Neginjavaheri🩵

Neginjavaheri🩵

Відкрити в Telegram

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Neginjavaheri🩵

Канал Neginjavaheri🩵 (@neginjavaheriii) у мовному сегменті Фарсі є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 101 364 підписників, посідаючи 383 місце в категорії Гумор та розваги та 2 965 місце у регіоні Іран.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 101 364 підписників.

За останніми даними від 26 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 4 236, а за останні 24 години на -135, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 21.21%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 17.12% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 21 503 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 17 354 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 347.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як نگین, سحر, اره, جواهری, خشت.

📝 Опис та контентна політика

Опис каналу не надано.

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 27 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Гумор та розваги.

101 364
Підписники
-13524 години
-4867 днів
+4 23630 день
Архів дописів
هلوووووو😬🙌🏻

💚🪽

منم همیشه اولش آرومم مثل الان✨….

بگذر ز من ای آشنا ✨🪽

نه دیگه نمیاد….🪽✨

Голосове повідомлення00:42

اره چون داری فقط خودتو‌ بی ارزش میکنی اهمیت دادن و دوست داشتن و ناراحت نکردن همدیگه باید دو طرفه باشه وقتی میبینی برای اونا مهم نیستی توهم دیگه خودتو‌بکش عقب چون فقط آسیب میبینی……

نگین بنظرت اینکه من میدونم بعضیا فقط بخاطر منفعتشون کنارمنن و باز ولشون نمیکنم چون دوسشون دارم کار اشتباهی میکنم چون دلمو خیلی میشکنن ولی باز میگم عیبی نداره اون بعضی موقع ها که حالش خوب نیس به من میگه اگه من ولش کنم نکنه ناراحت شه یا قلبش بشکنه یا هرچی نمیدونم ولی از مطمئنم که من همه تلاشم اینه که اذیتشون نکنم دلشونو نشکنم یا هرچیزی که ناراحتشون میکنه رو انجام ندم ولی حس میکنم اونا در مقابل من اینجوری نیستن بنظرت کار اشتباهی میکنم؟

بلههه دارم ناشناسمو‌میخونم‌😬

نگین هنوز هستی؟

آدما اذیتم می‌کنن؛قلبم رو می‌گیرن توی مشتاشون و با تمام توان‌شون فشارش می‌دن.

پس من خیلی مودیم😂

نگین به اینجور ادما میگن مودییییی😂

اخرشبا کلا آدم یهو‌مودش عوض میشه طبیعیه🫠

نگین چرا امشب اینجوری شو یهو من حالم خوب بود بعد یهو حالم بد شد

باهاش تلفنی حرف زدم اوکی میشه بچم

دیدی چش چمنی امشب چقد بی انرژیه☹️☹️☹️اصلا وقتی اون انرژی نداره هممون افسرده میشیم برو با بچه حرف بزن تنها نمونه

ولی فک‌کنم‌چت جی پی تی خرابه ها چون دخترامون همشون مثل یه تیکه ماه میمونن😍

من شب خوابم نمیبره الان😂

هی میگم تعریف نکنیددددد😂