uk
Feedback
Neginjavaheri🩵

Neginjavaheri🩵

Відкрити в Telegram

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Neginjavaheri🩵

Канал Neginjavaheri🩵 (@neginjavaheriii) у мовному сегменті Фарсі є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 101 706 підписників, посідаючи 379 місце в категорії Гумор та розваги та 2 948 місце у регіоні Іран.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 101 706 підписників.

За останніми даними від 21 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 6 505, а за останні 24 години на 7, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 21.65%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 16.98% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 22 020 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 17 274 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 312.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як نگین, سحر, اره, جواهری, خشت.

📝 Опис та контентна політика

Опис каналу не надано.

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 22 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Гумор та розваги.

101 706
Підписники
+724 години
+1777 днів
+6 50530 день
Архів дописів
https://t.me/neginjavaheriii/3135 والا اینی که من فهمیدم میگه داره گوز گوز الکی میکنه وضعیت تغییری نمیکنه😂

🇺🇸رسانه های آمریکا نقل از سنت کام: آمریکا در بندرعباس ایران عملیات دفاعی انجام داد و افزود: آمریکا برای حفظ منافع منطقه‌ای خود حرکت می‌کند و این تاثیری بر آتش‌بس ندارد. @RadiooVPN

اخه خدایی من چی بگم به این 🫠😂

وسط جنگ داره راجب تایپش حرف میزنه😂

اره دیگه عین این حسینی میمونه😂

بچه ها فکنم ترامپ تو ماه خرداد به دنیا آمده مودی 😂

والا به قرآن یا بزن پاره و پوره کن یا برو دیگه 😐

یکی نیست به ترامپ بگه داداش ما هم خواب و خوراک داریم هی شل کن سفت کنت چیه؟

😂😂😂😂

واکنش موشک: دارم میام به تهران دارم میام تهران😐😂😂😂

گزارشاتی از فعال شدن پدافند در اصفهان حکایت دارد.

خب داره نزدیک تهران میشه پس راحت بخوابید😂

نگین شیرازم زدن چند تا صدای انفجار اومد

منابع عبری از حمله پهبادی به بندرعباس صحبت میکنن و میگن که آمریکا زده نه اسرائیل

😂😂😂😂

شما ها خوبین من اوایل جنگ شبا نمیخابیدم بیدا میموندم اگه زدن بقیه رو هم بیدا کنم الفرار😂😂😂😂

حالا ببین من اوایل جنگ اینقدر خواب جنگ میدیم همش با گریه از خواب پامیشدم ولی الان اوکیم😂

اره بابا جنگه دیگه 😂

انقدر پوست کلفت شدیم دیگه از جنگم نمیترسیم🤣