умалишённый влод
Відкрити в Telegram
когда вы чото думайте, а я такой влод😝 я — @vlodmarmelad
Показати більше809
Підписники
Немає даних24 години
-47 днів
-2930 день
Архів дописів
конечно вы не тупые, не такие как я. Но вот вам в спрайте (я ни умию нормально пириносеть)
Короче радуйтесь, мне опять идеи в голову пришли по спрайтам 😁
Я думаю это будет дед-киборг ну или просто дед
Ппш41 (починеный)
-------------------------------------------
Автор Magnum47
Перенос в пнг Блеба
Перенос в АТ2 @Olexa228
HBT(я рил хз кто это)
-------------------------------------------
Автор Magnum47
Перенос в пнг Блеба
Перенос в АТ2 @Olexa228
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
