uk
Feedback
ім'я мені кіча

ім'я мені кіча

Відкрити в Telegram

вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1

Показати більше
Україна36 242Категорія не вказана
269
Підписники
Немає даних24 години
+137 днів
+1730 день
Архів дописів
Тільки подивіться які шедеври ЦЯ ЛЮДИНА малює, ну просто милотааааааа✨
Тільки подивіться які шедеври ЦЯ ЛЮДИНА малює, ну просто милотааааааа✨

добіранку й смачного сніданку! \0/
добіранку й смачного сніданку! \0/

вкотре дякую за зірочки!! 🤩🤩🤩

Пані @ksoksob , це просто неймовірно😭🤧🫰🏻✨
Пані @ksoksob , це просто неймовірно😭🤧🫰🏻✨

Repost from КОРЖИК
Якби десь в паралельному всесвіті я б вийшов храпальніком та не лисів, то виглядав би десь так 😂😂😂 Панно Кіча кланяюсь в н
Якби десь в паралельному всесвіті я б вийшов храпальніком та не лисів, то виглядав би десь так 😂😂😂 Панно Кіча кланяюсь в ноги за такий ахуєнний арт ❤️❤️❤️

жоска палить
жоска палить

новий день новий кавошрек всім добіранку
новий день новий кавошрек всім добіранку

столиця дивує
+5
столиця дивує

добранокб\ просили більше кавошрека — даю більше кавошрека
добранокб\ просили більше кавошрека — даю більше кавошрека

всім чюхать сраку

доброго ранку й смачного сніданку! ну а поки робиться коктент, пощу шрека !!!не забувайте пісяти!!!
доброго ранку й смачного сніданку! ну а поки робиться коктент, пощу шрека !!!не забувайте пісяти!!!

добіранокб\
добіранокб\

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

нарешті добила скетчик мікушреків🫠
нарешті добила скетчик мікушреків🫠

інколи коли хочеш зробити якийсь референс на позу для якогось свого малюночка, то це виглядає набагато естетичніше, аніж коли
+2
інколи коли хочеш зробити якийсь референс на позу для якогось свого малюночка, то це виглядає набагато естетичніше, аніж коли хочеш зробити якуйсь гарну фотку кудись в аватарку вздох

Ааааа! Дякую https://t.me/kachachanb за ці неймовірні чібікі! Які вже доречі доступні в моєму стікер-паці💜💜💜
+3
Ааааа! Дякую https://t.me/kachachanb за ці неймовірні чібікі! Які вже доречі доступні в моєму стікер-паці💜💜💜

Repost from N/a
Кіна досі нема і не буде, але якщо Кіча закинула старий жарт, чом би і мені не закинути 💪

чюхайте сраку і спати

ім'я мені кіча - Статистика та аналітика Telegram каналу @ksoksoksob