ім'я мені кіча
رفتن به کانال در Telegram
вже не качан | малюємо, звучимо, чілимо і шрексуємо🤌 .* для зв'язку — @ksoksob .* підтримати авторку та шреку на каву — https://send.monobank.ua/jar/AX3YiuBS4x .* TIKTOK — https://www.tiktok.com/@ksoksoksob?_t=ZM-8vcJdxdcIuD&_r=1
نمایش بیشترأوكرانيا36 242دسته بندی مشخص نشده است
269
مشترکین
اطلاعاتی وجود ندارد24 ساعت
+137 روز
+1730 روز
آرشیو پست ها
Repost from SA10|Те саме Дияволятко~
Тільки подивіться які шедеври ЦЯ ЛЮДИНА малює, ну просто милотааааааа✨
Repost from КОРЖИК
Якби десь в паралельному всесвіті я б вийшов храпальніком та не лисів, то виглядав би десь так 😂😂😂
Панно Кіча кланяюсь в ноги за такий ахуєнний арт ❤️❤️❤️
доброго ранку й смачного сніданку!
ну а поки робиться коктент, пощу шрека
!!!не забувайте пісяти!!!
+2
інколи коли хочеш зробити якийсь референс на позу для якогось свого малюночка, то це виглядає набагато естетичніше, аніж коли хочеш зробити якуйсь гарну фотку кудись в аватарку
вздох
Repost from Лігвище Бурітиків
+3
Ааааа!
Дякую https://t.me/kachachanb за ці неймовірні чібікі! Які вже доречі доступні в моєму стікер-паці💜💜💜
Repost from N/a
Кіна досі нема і не буде, але якщо Кіча закинула старий жарт, чом би і мені не закинути 💪
اکنون در دسترس! پژوهش تلگرام ۲۰۲۵ — مهمترین بینشهای سال 
