uk
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Відкрити в Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Львівський Криптан

Канал Львівський Криптан (@lvivcriptan22) у мовному сегменті Українська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 40 440 підписників, посідаючи 3 137 місце в категорії Криптовалюти та 1 441 місце у регіоні Україна.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 40 440 підписників.

За останніми даними від 25 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 363, а за останні 24 години на 89, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 10.24%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 7.08% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 4 142 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 2 862 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 44.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 26 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Криптовалюти.

40 440
Підписники
+8924 години
+2797 днів
+36330 день
Архів дописів
Нова промка від біржі OKX😎 Біржа запустили нову промку з досить хорошим пулом проекту $SEI, за завдання у вигляді депозиту т
Нова промка від біржі OKX😎 Біржа запустили нову промку з досить хорошим пулом проекту $SEI, за завдання у вигляді депозиту та об'єму ми можемо розділити частину від призового пулу на 2 млн. $SEI. До цієї акції можуть приєднатися усі користувачі. Що потрібно зробити: 1️⃣ Переходимо на біржу OKX 2️⃣ Підтверджуємо участь в промці - тут 3️⃣ Вносимо 100 USDT і торгуємо SEI на суму 100 USDT Пул буде розділено між всіма учасниками які прийняли та виконали умови, по ~10-20$ на акк мають насипати, а новим криптанам навіть більше. 🔴 Дедлайн: 10 днів 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію)

Маємо ще один дроп від OKX BOOST🫡 Якщо хтось досі ігнорує OKX Boost, то дарма. Сьогодні на xLaunch вийшов черговий дроп, це
Маємо ще один дроп від OKX BOOST🫡 Якщо хтось досі ігнорує OKX Boost, то дарма. Сьогодні на xLaunch вийшов черговий дроп, це вже пʼятниця, буквально за останні дні! Для того щоб прийняти участь потрібно відповідати умовам: 🔴Boost Volume - 300$ 🔴Boost Balance - 200$ Якщо хтось пропустив, нагадаю, що з листопада вся статистика перед снепшотом береться за останні 10 днів (а не 15). Ну і раджу крутити параметри з невеликим запасом. Нові дропи вже стабільно більше місяця з’являються кожні 1-2 дні 🔴Отримання винагород - 17.11.2025 о 09:00 - 01.12.2025 09:00 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

CZ — шифрує ціну на BTC!?🤥 У твітері знову жарко — на цей раз через книгу CZ. Засновник Binance, схоже, шифрує прогнози по B
CZ — шифрує ціну на BTC!?🤥 У твітері знову жарко — на цей раз через книгу CZ. Засновник Binance, схоже, шифрує прогнози по BTC кількістю слів у своєму чорновику. І найцікавіше — цей дивний збіг — працює. 🤯 Ось що помітили криптани: 🔴BTC падає до $84k → CZ пише: 114 000 слів. Через місяць — біток $114k. Совпадєніє? 🔴 8 листопада: згадує 97 000 слів і 300 сторінок. У той момент BTC був ~$103k, зараз — $97k. І знову «вистрелило». Два числа вже збулися. Залишається третє — 300… 👀 Конспірологи вже пишуть що це натяк на BTC по $300 000 після цього відкату. Разом з тим, зараз активно ширяться чутки, що великий китайський маркет-мейкер має проблеми з ліквідністю. Якщо це підтвердиться — низькокапові шиткоїни типу HIPPO, SOON та подібні можуть знатно побрити!

‼️ Гаразд, ви мене переконали! Раз на рік — можна! Для всіх підписників відкривається доступ до віпки. До ранку вхід буде безкоштовним для всіх, після чого стане платним — 1500$/місяць. Багато охочих отримати якісні сигнали від китів, але для підписників я вибив безкоштовний доступ до ранку. Сподіваюся, усі встигнуть — переходьте швидше за посиланням: https://t.me/+6D0_I2kCkxsyNzk8 Зараз, щоб потрапити у віпку, достатньо просто перейти за посиланням і подати заявку. А вже завтра це коштуватиме 1500$! Тож не втратьте можливість. #реклама #рекламний_текст

BTC = 98000$ — куди далі?🥹
Anonymous voting

Забʼє нам сьогодні?🌚
Забʼє нам сьогодні?🌚

Шатдаун — все!🥹 Трамп підписав законопроект про фінансування, який завершує найтриваліший в історії США період простою уряду
Шатдаун — все!🥹 Трамп підписав законопроект про фінансування, який завершує найтриваліший в історії США період простою уряду (43 дні) Інформація вже зʼявилася на фіційному акаунт Білого дому повідомляє про це крипто-сленгом. Ринок поки без суттєвої реакції

Ало Приват, я не Міндич🌚
+1
Ало Приват, я не Міндич🌚

Маємо ще два нових X Launch від OKX Web3😎 Біржа OKX явно не хоче щоб ми зупинялись крутити обсяг, враховуючи сьогоднішні дро
+1
Маємо ще два нових X Launch від OKX Web3😎 Біржа OKX явно не хоче щоб ми зупинялись крутити обсяг, враховуючи сьогоднішні дропи, вже будемо в плюсах, так як вчора вже відбити комсу, і це справді приємно ! Мін. критерії для участі: 🔴 Boost Volume - $301 🔴 Boost Balance - $200 🔴 X Launch $PLAY: реєстрація тут або в додатку web3 OKX 🔴 X Launch $BEAT: реєстрація тут або в додатку web3 OKX Нагадую, що торговий об'єм рахується в середньому за останні 10 днів тому не забувайте його поновлювати. Найвигідніше зараз крутити і надалі BEAT — у нього множник 0.85 і додаткові +20% до обороту. Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20%, повірте на дистанції і якщо абузити цифри набагато приємніші з даним промокодом — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

‼️Приймуть останніх 10 людей безкоштовно, після чого підписка коштуватиме 500$. Поспішайте https://t.me/+UVcOYGs3kBo5M2Nk

Так і бути, один раз на рік можна! Прийняв рішення порадувати й підтримати тих, хто втратив гроші на цьому непростому ринку, тому надаю всім своїм підписникам безкоштовний доступ до віпки. У вас є 24 години, щоб приєднатися, і більше цього повідомлення ви не побачите. Ті, хто запізняться, зможуть отримати доступ лише за 1900 $ на 3 місяці. Приєднатися до віп-групи можна, подавши заявку за цим посиланням: https://t.me/+UVcOYGs3kBo5M2Nk #реклама #рекламний_текст

Стейкаємо MNT — лутаємо $ на пасиві на біржі ByBit🫡 Екосистема Mantle вже давно себе гарно показую, тут регулярно зʼявляютьс
Стейкаємо MNT — лутаємо $ на пасиві на біржі ByBit🫡 Екосистема Mantle вже давно себе гарно показую, тут регулярно зʼявляються можливості для пасивного заробітку. І ось — нова порція халявного доходу дві гарячі промки куди можна пристроїти свої $MNT (і не тільки 👀): 1️⃣Megadrop XRP Тут можемо застейкати MNT, а також bbSOL або RLUSD на 30–120 днів. 🔴 В нагороду — частина з 200 000 XRP + 1.5–5% APR. 🔴 Івент уже стартував і триватиме до 19 листопада, 02:00 за Києвом. 2️⃣HODLverse COMMON 🔴 тримаємо на споті MNT + bbSOL або COMMON. ByBit щодня робить снепшоти, і на їх основі роздає частку з 30 000 000 COMMON 🔴 Для участі в обох івентах потрібен акаунт на ByBit і KYC 1 рівня. MNT потрохи починає кормити, маю надії що він зможе повторити успіх $BNB і $WBT промки сипляться одна за одною. Якщо холдите MNT — гріх не взяти участь. Єдине — частину токенів доведеться лочити. 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Нова промка на Binance🫡 Початок промо і торгівля вже активні! 🔴1,240,000 ALLO - За обʼєм торгів від $500 (купуємо/продаємо
Нова промка на Binance🫡 Початок промо і торгівля вже активні! 🔴1,240,000 ALLO - За обʼєм торгів від $500 (купуємо/продаємо на $251), оримуємо рандомну винагороду від 5 до 30 ALLO. Максимум 82,667 учасників 🔴2,600,000 ALLO - За обʼєм торгів від $1000 (купуємо/продаємо на $501) і отримаємо до 5,000 ALLO 🔴посилання на активність

Нарешті OKX покормить, маємо два дропи від OKX BOOST🥹 🔴Allora закінчується 12.11 о 14:00. Вимоги: баланс 200$ і обʼєм 300$
+1
Нарешті OKX покормить, маємо два дропи від OKX BOOST🥹 🔴Allora закінчується 12.11 о 14:00. Вимоги: баланс 200$ і обʼєм 300$ ~ 1.2млн$ пул 🔴Planck закінчується 13.11 о 12:00. Вимоги: баланс 200$ і обʼєм 300$ - невідомий пул Торговий об'єм тепер рахується в середньому за останні 10 днів тому не забувайте його поновлювати. Найвигідніше зараз крутити BEAT — у нього множник 0.85 і додаткові +20% до обороту. Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20%, повірте на дистанції і якщо абузити цифри набагато приємніші з даним промокодом — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

Альтсезон — все!?😁
Альтсезон — все!?😁

Canton Network — блокчейн, на борту з Microsoft, JPMorgan і Goldman Sachs🥹 Canton — це L1 мережа, створена для банків, фонді
Canton Network — блокчейн, на борту з Microsoft, JPMorgan і Goldman Sachs🥹 Canton — це L1 мережа, створена для банків, фондів і бірж. Вона об’єднує приватність і масштабованість, дозволяючи фінансовим гігантам працювати на блокчейні без страху втратити дані чи порушити регуляції. Не дивно, що її вже підтримали Microsoft, JPMorgan, Goldman Sachs. Чим Canton кращий за інші? 🔴Приватність з дозволом — конфіденційність даних, але з повною аудиторською прозорістю для регуляторів. 🔴 Без передмайну та інсайдерів — жодних премайнів, пресейлів чи привілейованих алокацій. 🔴 Tokenomics “Earn-to-Participate” — кожна монета добувається через реальну користь для мережі. 🔴 Burn & Mint модель — усі транзакції спалюють $CC, а нові монети карбуються лише на основі активності мережі. 🔴 Інституційна довіра — побудовано для фінансових установ, а не для анонімів із darknet. Canton обробляє в 10 разів більше транзакцій, ніж ZEC, і в 15 разів більше, ніж zkSync, але при цьому його токен все ще на рівні $0.11. Тобто ZEC-privacy рівень + LINK-інфраструктура, але в рази недооцінений. Детальніше про проєкт можна дізнатись в їхньому чаті

Закидаємо вільну лікву в Airdrop Earn ALLO на біржі OKX🫡 До лістингу $ALLO запустили пули, в які можемо розмістити вільні OK
Закидаємо вільну лікву в Airdrop Earn ALLO на біржі OKX🫡 До лістингу $ALLO запустили пули, в які можемо розмістити вільні OKB та USDT з 🔴Пул OKB: виділено 562 500 ALLO 🔴Ліміт - 100 $, для VIP - 200 $ 🔴Пул USDT: виділено 562 500 ALLO 🔴Ліміт - 10 000 $, для VIP - 20 000 $ Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на біржу OKX 2️⃣В додатку відкриваємо розділ "Explore", і одразу побачите розділ з промокодом MET (з комп’ютера не відкривається) 3️⃣Обираєте зручний вам пул і кидаєте вільну крипту Хороша можливість для криптнів які сидять з сумками Стейблі! Фарм триватиме з 15:00 4.11 до 15:00 14.11 за Києвом 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію)

Анонс сейлів від біржі Coinbase🫡 Сьогодні було анонсовано запуск нової платформи, на якій тепер будуть проводитись сейли. Пе
Анонс сейлів від біржі Coinbase🫡 Сьогодні було анонсовано запуск нової платформи, на якій тепер будуть проводитись сейли. Перший проєкт — Monad, на сейл виділили 7.5% від загального сапплая проєкту. Детальна інформація: 🔴Сума внеску від 100$ до 100к$ 🔴Покупка токенів за ціною 0.025$ 🔴Загальна сума збору 187млн$ 🔴Пре-маркет торгується по 0.05$ (Вже 2x) вестинг нічого не згадували, скоріше за все буде без нього. Детальніше про сейл можна прочитати на сторінці. Сам сейл почнеться 17 листопада о 16:00 за Києвом і триватиме до 22 листопада Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit