ar
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

الذهاب إلى القناة على Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام Львівський Криптан

تُعد قناة Львівський Криптан (@lvivcriptan22) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 40 440 مشتركاً، محتلاً المرتبة 3 137 في فئة العملات المشفرة والمرتبة 1 441 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 40 440 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 25 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار 363، وفي آخر 24 ساعة بمقدار 89، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 10.24‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 7.08‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 4 142 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 2 862 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 44.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة العملات المشفرة.

40 440
المشتركون
+8924 ساعات
+2797 أيام
+36330 أيام
أرشيف المشاركات
Нова промка від біржі OKX😎 Біржа запустили нову промку з досить хорошим пулом проекту $SEI, за завдання у вигляді депозиту т
Нова промка від біржі OKX😎 Біржа запустили нову промку з досить хорошим пулом проекту $SEI, за завдання у вигляді депозиту та об'єму ми можемо розділити частину від призового пулу на 2 млн. $SEI. До цієї акції можуть приєднатися усі користувачі. Що потрібно зробити: 1️⃣ Переходимо на біржу OKX 2️⃣ Підтверджуємо участь в промці - тут 3️⃣ Вносимо 100 USDT і торгуємо SEI на суму 100 USDT Пул буде розділено між всіма учасниками які прийняли та виконали умови, по ~10-20$ на акк мають насипати, а новим криптанам навіть більше. 🔴 Дедлайн: 10 днів 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію)

Маємо ще один дроп від OKX BOOST🫡 Якщо хтось досі ігнорує OKX Boost, то дарма. Сьогодні на xLaunch вийшов черговий дроп, це
Маємо ще один дроп від OKX BOOST🫡 Якщо хтось досі ігнорує OKX Boost, то дарма. Сьогодні на xLaunch вийшов черговий дроп, це вже пʼятниця, буквально за останні дні! Для того щоб прийняти участь потрібно відповідати умовам: 🔴Boost Volume - 300$ 🔴Boost Balance - 200$ Якщо хтось пропустив, нагадаю, що з листопада вся статистика перед снепшотом береться за останні 10 днів (а не 15). Ну і раджу крутити параметри з невеликим запасом. Нові дропи вже стабільно більше місяця з’являються кожні 1-2 дні 🔴Отримання винагород - 17.11.2025 о 09:00 - 01.12.2025 09:00 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

CZ — шифрує ціну на BTC!?🤥 У твітері знову жарко — на цей раз через книгу CZ. Засновник Binance, схоже, шифрує прогнози по B
CZ — шифрує ціну на BTC!?🤥 У твітері знову жарко — на цей раз через книгу CZ. Засновник Binance, схоже, шифрує прогнози по BTC кількістю слів у своєму чорновику. І найцікавіше — цей дивний збіг — працює. 🤯 Ось що помітили криптани: 🔴BTC падає до $84k → CZ пише: 114 000 слів. Через місяць — біток $114k. Совпадєніє? 🔴 8 листопада: згадує 97 000 слів і 300 сторінок. У той момент BTC був ~$103k, зараз — $97k. І знову «вистрелило». Два числа вже збулися. Залишається третє — 300… 👀 Конспірологи вже пишуть що це натяк на BTC по $300 000 після цього відкату. Разом з тим, зараз активно ширяться чутки, що великий китайський маркет-мейкер має проблеми з ліквідністю. Якщо це підтвердиться — низькокапові шиткоїни типу HIPPO, SOON та подібні можуть знатно побрити!

‼️ Гаразд, ви мене переконали! Раз на рік — можна! Для всіх підписників відкривається доступ до віпки. До ранку вхід буде безкоштовним для всіх, після чого стане платним — 1500$/місяць. Багато охочих отримати якісні сигнали від китів, але для підписників я вибив безкоштовний доступ до ранку. Сподіваюся, усі встигнуть — переходьте швидше за посиланням: https://t.me/+6D0_I2kCkxsyNzk8 Зараз, щоб потрапити у віпку, достатньо просто перейти за посиланням і подати заявку. А вже завтра це коштуватиме 1500$! Тож не втратьте можливість. #реклама #рекламний_текст

BTC = 98000$ — куди далі?🥹
Anonymous voting

Забʼє нам сьогодні?🌚
Забʼє нам сьогодні?🌚

Шатдаун — все!🥹 Трамп підписав законопроект про фінансування, який завершує найтриваліший в історії США період простою уряду
Шатдаун — все!🥹 Трамп підписав законопроект про фінансування, який завершує найтриваліший в історії США період простою уряду (43 дні) Інформація вже зʼявилася на фіційному акаунт Білого дому повідомляє про це крипто-сленгом. Ринок поки без суттєвої реакції

Ало Приват, я не Міндич🌚
+1
Ало Приват, я не Міндич🌚

Маємо ще два нових X Launch від OKX Web3😎 Біржа OKX явно не хоче щоб ми зупинялись крутити обсяг, враховуючи сьогоднішні дро
+1
Маємо ще два нових X Launch від OKX Web3😎 Біржа OKX явно не хоче щоб ми зупинялись крутити обсяг, враховуючи сьогоднішні дропи, вже будемо в плюсах, так як вчора вже відбити комсу, і це справді приємно ! Мін. критерії для участі: 🔴 Boost Volume - $301 🔴 Boost Balance - $200 🔴 X Launch $PLAY: реєстрація тут або в додатку web3 OKX 🔴 X Launch $BEAT: реєстрація тут або в додатку web3 OKX Нагадую, що торговий об'єм рахується в середньому за останні 10 днів тому не забувайте його поновлювати. Найвигідніше зараз крутити і надалі BEAT — у нього множник 0.85 і додаткові +20% до обороту. Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20%, повірте на дистанції і якщо абузити цифри набагато приємніші з даним промокодом — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

‼️Приймуть останніх 10 людей безкоштовно, після чого підписка коштуватиме 500$. Поспішайте https://t.me/+UVcOYGs3kBo5M2Nk

Так і бути, один раз на рік можна! Прийняв рішення порадувати й підтримати тих, хто втратив гроші на цьому непростому ринку, тому надаю всім своїм підписникам безкоштовний доступ до віпки. У вас є 24 години, щоб приєднатися, і більше цього повідомлення ви не побачите. Ті, хто запізняться, зможуть отримати доступ лише за 1900 $ на 3 місяці. Приєднатися до віп-групи можна, подавши заявку за цим посиланням: https://t.me/+UVcOYGs3kBo5M2Nk #реклама #рекламний_текст

Стейкаємо MNT — лутаємо $ на пасиві на біржі ByBit🫡 Екосистема Mantle вже давно себе гарно показую, тут регулярно зʼявляютьс
Стейкаємо MNT — лутаємо $ на пасиві на біржі ByBit🫡 Екосистема Mantle вже давно себе гарно показую, тут регулярно зʼявляються можливості для пасивного заробітку. І ось — нова порція халявного доходу дві гарячі промки куди можна пристроїти свої $MNT (і не тільки 👀): 1️⃣Megadrop XRP Тут можемо застейкати MNT, а також bbSOL або RLUSD на 30–120 днів. 🔴 В нагороду — частина з 200 000 XRP + 1.5–5% APR. 🔴 Івент уже стартував і триватиме до 19 листопада, 02:00 за Києвом. 2️⃣HODLverse COMMON 🔴 тримаємо на споті MNT + bbSOL або COMMON. ByBit щодня робить снепшоти, і на їх основі роздає частку з 30 000 000 COMMON 🔴 Для участі в обох івентах потрібен акаунт на ByBit і KYC 1 рівня. MNT потрохи починає кормити, маю надії що він зможе повторити успіх $BNB і $WBT промки сипляться одна за одною. Якщо холдите MNT — гріх не взяти участь. Єдине — частину токенів доведеться лочити. 🔴Реєстрація на біржі ByBit 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка)

Нова промка на Binance🫡 Початок промо і торгівля вже активні! 🔴1,240,000 ALLO - За обʼєм торгів від $500 (купуємо/продаємо
Нова промка на Binance🫡 Початок промо і торгівля вже активні! 🔴1,240,000 ALLO - За обʼєм торгів від $500 (купуємо/продаємо на $251), оримуємо рандомну винагороду від 5 до 30 ALLO. Максимум 82,667 учасників 🔴2,600,000 ALLO - За обʼєм торгів від $1000 (купуємо/продаємо на $501) і отримаємо до 5,000 ALLO 🔴посилання на активність

Нарешті OKX покормить, маємо два дропи від OKX BOOST🥹 🔴Allora закінчується 12.11 о 14:00. Вимоги: баланс 200$ і обʼєм 300$
+1
Нарешті OKX покормить, маємо два дропи від OKX BOOST🥹 🔴Allora закінчується 12.11 о 14:00. Вимоги: баланс 200$ і обʼєм 300$ ~ 1.2млн$ пул 🔴Planck закінчується 13.11 о 12:00. Вимоги: баланс 200$ і обʼєм 300$ - невідомий пул Торговий об'єм тепер рахується в середньому за останні 10 днів тому не забувайте його поновлювати. Найвигідніше зараз крутити BEAT — у нього множник 0.85 і додаткові +20% до обороту. Якщо крутите або плануєте це робити то оформіть гаманець за реферальним посиланням, промо нашого каналу дає максимальну знижку на комісії 20%, повірте на дистанції і якщо абузити цифри набагато приємніші з даним промокодом — https://web3.okx.com/ul/joindex?ref=LVIVCRIPTAN 🔴 Детальніше про OKX BOOST 🔴 Реєстрація в OKX WEB3

Альтсезон — все!?😁
Альтсезон — все!?😁

Canton Network — блокчейн, на борту з Microsoft, JPMorgan і Goldman Sachs🥹 Canton — це L1 мережа, створена для банків, фонді
Canton Network — блокчейн, на борту з Microsoft, JPMorgan і Goldman Sachs🥹 Canton — це L1 мережа, створена для банків, фондів і бірж. Вона об’єднує приватність і масштабованість, дозволяючи фінансовим гігантам працювати на блокчейні без страху втратити дані чи порушити регуляції. Не дивно, що її вже підтримали Microsoft, JPMorgan, Goldman Sachs. Чим Canton кращий за інші? 🔴Приватність з дозволом — конфіденційність даних, але з повною аудиторською прозорістю для регуляторів. 🔴 Без передмайну та інсайдерів — жодних премайнів, пресейлів чи привілейованих алокацій. 🔴 Tokenomics “Earn-to-Participate” — кожна монета добувається через реальну користь для мережі. 🔴 Burn & Mint модель — усі транзакції спалюють $CC, а нові монети карбуються лише на основі активності мережі. 🔴 Інституційна довіра — побудовано для фінансових установ, а не для анонімів із darknet. Canton обробляє в 10 разів більше транзакцій, ніж ZEC, і в 15 разів більше, ніж zkSync, але при цьому його токен все ще на рівні $0.11. Тобто ZEC-privacy рівень + LINK-інфраструктура, але в рази недооцінений. Детальніше про проєкт можна дізнатись в їхньому чаті

Закидаємо вільну лікву в Airdrop Earn ALLO на біржі OKX🫡 До лістингу $ALLO запустили пули, в які можемо розмістити вільні OK
Закидаємо вільну лікву в Airdrop Earn ALLO на біржі OKX🫡 До лістингу $ALLO запустили пули, в які можемо розмістити вільні OKB та USDT з 🔴Пул OKB: виділено 562 500 ALLO 🔴Ліміт - 100 $, для VIP - 200 $ 🔴Пул USDT: виділено 562 500 ALLO 🔴Ліміт - 10 000 $, для VIP - 20 000 $ Що потрібно зробити: 1️⃣Переходимо на біржу OKX 2️⃣В додатку відкриваємо розділ "Explore", і одразу побачите розділ з промокодом MET (з комп’ютера не відкривається) 3️⃣Обираєте зручний вам пул і кидаєте вільну крипту Хороша можливість для криптнів які сидять з сумками Стейблі! Фарм триватиме з 15:00 4.11 до 15:00 14.11 за Києвом 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Реєстрація в OKX WEB3 (-20% на ваші затрати на комісію)

Анонс сейлів від біржі Coinbase🫡 Сьогодні було анонсовано запуск нової платформи, на якій тепер будуть проводитись сейли. Пе
Анонс сейлів від біржі Coinbase🫡 Сьогодні було анонсовано запуск нової платформи, на якій тепер будуть проводитись сейли. Перший проєкт — Monad, на сейл виділили 7.5% від загального сапплая проєкту. Детальна інформація: 🔴Сума внеску від 100$ до 100к$ 🔴Покупка токенів за ціною 0.025$ 🔴Загальна сума збору 187млн$ 🔴Пре-маркет торгується по 0.05$ (Вже 2x) вестинг нічого не згадували, скоріше за все буде без нього. Детальніше про сейл можна прочитати на сторінці. Сам сейл почнеться 17 листопада о 16:00 за Києвом і триватиме до 22 листопада Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit