uk
Feedback
V&V

V&V

Відкрити в Telegram

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу V&V

Канал V&V (@vvreact) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 13 467 підписників, посідаючи 5 418 місце в категорії Музика та 49 229 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 13 467 підписників.

За останніми даними від 20 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -257, а за останні 24 години на -10, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 50.61%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 35.72% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 6 824 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 4 817 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 144.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як v&v, feat, б*я, дефкаки, елисей.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
V&V https://youtube.com/c/VVREACT По поводу рекламы: https://t.me/artem_donora hello.donora@gmail.com Предложка: @Vvreactbot Чат: https://t.me/joinchat/edsxS_Ce8Nw2ZTNi

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 21 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Музика.

13 467
Підписники
-1024 години
-1247 днів
-25730 день
Архів дописів
V&V
13 460
Хот-тейк

V&V
13 460
huzzy b > ye

V&V
13 460
Repost from huzzy b
гитлер лох ебаный

V&V
13 460
а майс это также как и wet на спине набьет?

V&V
13 460
О, как раз для Хеви Метал 3
О, как раз для Хеви Метал 3

V&V
13 460
Бля этот дуралей продолжает ща снова….

V&V
13 460
Мы с Максом буквально за пару месяцев до смерти Верджила успели сгонять на его сет в Киеве 😢

V&V
13 460
+

V&V
13 460
Ваще всегда мимо ушей и мозга пропускаю все слова и действия Канье, но твит «Fuck Virgil» чета прям в сердце…

V&V
13 460
Топ 3 день чтоб быть фанатом Йе, я ебал

V&V
13 460
Яйдольф Йитлер ахахахахаха

V&V
13 460
Наш?
Наш?

V&V
13 460

V&V
13 460
Бля ну дропните уже хоть чето я соскучился по реактам (Ток чтоб набрало косарей 30 хотя б)

V&V
13 460

V&V
13 460
фу сука как меня прёт от этой прикормки
фу сука как меня прёт от этой прикормки

V&V
13 460
Отступление от основной тематики, но я заметил что агрессивный расизм на самом деле очень редко в нашем мире появляется, вот условные индусы и чуваки в южной азии вообще не ощущают на себе расизма, они знают что они отличаются от нас и как то сами даже это эксплуатируют. По сути 80 процентов расизма находятся в США, а остальные 20 перепадают на секцию комментариев темнокожей девушки которая похожа на валю карнавал.

V&V
13 460
Шоб вы понимали, этот тип с поднятой рукой - почти 3 метра (297 см). Там на носочки достаточно встать шоб данк ебануть на стандарт. Я довольно высокий, так у меня с поднятой рукой дай бог 265 см. Эт пизда че за фрик

V&V
13 460
Бля, Пелинке статую. Недостающий пазл выменял. 23-летний 218 см Марк Вильямс, на пару к Дончичу 😍 По Кнекту буду скучать, но щас Вильямс это тупа идеальный фит. Кнект все равно бы в ПО нихуя не получал игрового времени. Ща еще б Клибу выменять, и на байауте затарить кого-то… Ну теперь железно контендеры, хули

V&V
13 460
Покидайте свои плейлисты с каким-то музлом не то чтобы грустными но типо платина или код80