uk
Feedback
V&V

V&V

Відкрити в Telegram

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу V&V

Канал V&V (@vvreact) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 13 457 підписників, посідаючи 5 426 місце в категорії Музика та 49 252 місце у регіоні Росія.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 13 457 підписників.

За останніми даними від 21 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -267, а за останні 24 години на -19, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 53.37%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 36.16% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 7 186 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 4 869 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 167.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як v&v, feat, б*я, дефкаки, елисей.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
V&V https://youtube.com/c/VVREACT По поводу рекламы: https://t.me/artem_donora hello.donora@gmail.com Предложка: @Vvreactbot Чат: https://t.me/joinchat/edsxS_Ce8Nw2ZTNi

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 22 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Музика.

13 457
Підписники
-1924 години
-1237 днів
-26730 день
Архів дописів
V&V
13 457
Бля, Пелинке статую. Недостающий пазл выменял. 23-летний 218 см Марк Вильямс, на пару к Дончичу 😍 По Кнекту буду скучать, но щас Вильямс это тупа идеальный фит. Кнект все равно бы в ПО нихуя не получал игрового времени. Ща еще б Клибу выменять, и на байауте затарить кого-то… Ну теперь железно контендеры, хули

V&V
13 457
Покидайте свои плейлисты с каким-то музлом не то чтобы грустными но типо платина или код80

V&V
13 457
Есть два стула для ведения тик тока…
Anonymous voting

V&V
13 457
Сука надо make TikTok great again. Я миллион апелляций написал, но нихуя не помогает для разбана. До лета надо 50к добить хотя б, на новом акке ща ток 7к. Че снять шоб хайпануть?

V&V
13 457
Голосове повідомлення00:19

V&V
13 457
міня іскалі маї апаненті ведь я насрал ім пад двері как будто бі я пуділь АФ АФ

V&V
13 457
Бля атвичаю у вас скоро отпадут все вопросы почему я хуйнул kissesfromeldar в фрешмены года. Next big thing для Украины после Клоннекса буит

V&V
13 457
👀👀👀

V&V
13 457
Ебать, я ток ща узнал, что Алекс Консани не биологическая девушка. Я был уверен, шо просто внешность с приколом, ну типа как
Ебать, я ток ща узнал, что Алекс Консани не биологическая девушка. Я был уверен, шо просто внешность с приколом, ну типа как Тильда Суинтон…

V&V
13 457
Конгломерат делюх для меня пока лучший релиз за последние полгода мб больше Ебануто кайфую от всей шайки лейки ленси фоха, сниппет фими новый мяса пздц

V&V
13 457
В инсте конкурс, осталось пару мест

V&V
13 457
Голосове повідомлення00:09

V&V
13 457
Бля, платина реально ночью в тг писал "Супчики" или ето обман чтоб собрать классы?

V&V
13 457
Да ладно, хуйня + «Не адекват»

V&V
13 457
Да ладно, хуйня + "Shape of You"

V&V
13 457
С этого момента когда вы пишете хуйня на мои рекомендации пишите по такой формуле: Хуйня + (последний трек вашего из плейлиста) Так я смогу понять вы долбоеб или вы просто не с той ноги встали

V&V
13 457
Постсоветский слушатель не заслужил Тантума… No word это ж ваще пиздорезка… На максисингле 5к на спотике… r u fr…?☹️
Постсоветский слушатель не заслужил Тантума… No word это ж ваще пиздорезка… На максисингле 5к на спотике… r u fr…?☹️

V&V
13 457
Хоть убейте, но мне это хуево звучит и абсолютно не нравится. Я обожаю Соду. Мою любовь к Вива Ла Вида и Руминейшн не описать словами. Но это какая-то залупа. Мне не нравится сэмпл, мне не нравится подача. Мне это больше напоминает сниппет Элджея для Атомик Харт по вайбу, чем Соду, которого хочется слышать. Мне все тут плохо, простите

V&V
13 457

V&V
13 457
Бля, до сих пор не верится, что Дончич в Лейкерс))) Я за последние двое суток посмотрел наверное часов 15 подкастов и аналитики про это. Даже забил хуй на всю политическую веселуху, которой тоже с лихвой последние пару дней. Я жду Майлса Тернера теперь. Берите Руи, Кнекта и пик, похуй. Я уже ничему не удивлюсь и ничего не боюсь загадывать)))

V&V - Статистика та аналітика Telegram каналу @vvreact