fa
Feedback
V&V

V&V

رفتن به کانال در Telegram

📈 تحلیل کانال تلگرام V&V

کانال V&V (@vvreact) در بخش زبانی روسی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 13 457 مشترک است و جایگاه 5 426 را در دسته موسیقی و رتبه 49 252 را در منطقه روسيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 13 457 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 21 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -267 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -19 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 53.37% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 36.16% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 7 186 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 869 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 167 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند v&v, feat, б*я, дефкаки, елисей تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
V&V https://youtube.com/c/VVREACT По поводу рекламы: https://t.me/artem_donora hello.donora@gmail.com Предложка: @Vvreactbot Чат: https://t.me/joinchat/edsxS_Ce8Nw2ZTNi

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 22 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته موسیقی تبدیل کرده‌اند.

13 457
مشترکین
-1924 ساعت
-1237 روز
-26730 روز
آرشیو پست ها
V&V
13 460
Хот-тейк

V&V
13 460
huzzy b > ye

V&V
13 460
Repost from huzzy b
гитлер лох ебаный

V&V
13 460
а майс это также как и wet на спине набьет?

V&V
13 460
О, как раз для Хеви Метал 3
О, как раз для Хеви Метал 3

V&V
13 460
Бля этот дуралей продолжает ща снова….

V&V
13 460
Мы с Максом буквально за пару месяцев до смерти Верджила успели сгонять на его сет в Киеве 😢

V&V
13 460
+

V&V
13 460
Ваще всегда мимо ушей и мозга пропускаю все слова и действия Канье, но твит «Fuck Virgil» чета прям в сердце…

V&V
13 460
Топ 3 день чтоб быть фанатом Йе, я ебал

V&V
13 460
Яйдольф Йитлер ахахахахаха

V&V
13 460
Наш?
Наш?

V&V
13 460

V&V
13 460
Бля ну дропните уже хоть чето я соскучился по реактам (Ток чтоб набрало косарей 30 хотя б)

V&V
13 460

V&V
13 460
фу сука как меня прёт от этой прикормки
фу сука как меня прёт от этой прикормки

V&V
13 460
Отступление от основной тематики, но я заметил что агрессивный расизм на самом деле очень редко в нашем мире появляется, вот условные индусы и чуваки в южной азии вообще не ощущают на себе расизма, они знают что они отличаются от нас и как то сами даже это эксплуатируют. По сути 80 процентов расизма находятся в США, а остальные 20 перепадают на секцию комментариев темнокожей девушки которая похожа на валю карнавал.

V&V
13 460
Шоб вы понимали, этот тип с поднятой рукой - почти 3 метра (297 см). Там на носочки достаточно встать шоб данк ебануть на стандарт. Я довольно высокий, так у меня с поднятой рукой дай бог 265 см. Эт пизда че за фрик

V&V
13 460
Бля, Пелинке статую. Недостающий пазл выменял. 23-летний 218 см Марк Вильямс, на пару к Дончичу 😍 По Кнекту буду скучать, но щас Вильямс это тупа идеальный фит. Кнект все равно бы в ПО нихуя не получал игрового времени. Ща еще б Клибу выменять, и на байауте затарить кого-то… Ну теперь железно контендеры, хули

V&V
13 460
Покидайте свои плейлисты с каким-то музлом не то чтобы грустными но типо платина или код80