Олег Кузьмичев
Блог частного инвестора с научным подходом. к.т.н., инженер Связь со мной: @kuzmichev_oleg https://gosuslugi.ru/snet/67c5b00525b58f3d79cbba2a
Показати більше📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу Олег Кузьмичев
Канал Олег Кузьмичев (@kuzmlab) у мовному сегменті Російська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 23 168 підписників, посідаючи 5 355 місце в категорії Економіка та фінанси та 28 825 місце у регіоні Росія.
📊 Показники аудиторії та динаміка
З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 23 168 підписників.
За останніми даними від 25 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на 410, а за останні 24 години на 32, загальне охоплення залишається високим.
- Статус верифікації: Не верифікований
- Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 34.86%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 28.59% реакцій від загальної кількості підписників.
- Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 8 074 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 6 621 переглядів.
- Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 166.
- Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як нефть, бакс, дивиденд, экспорт, санкция.
📝 Опис та контентна політика
Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
“Блог частного инвестора с научным подходом. к.т.н., инженер
Связь со мной: @kuzmichev_oleg
https://gosuslugi.ru/snet/67c5b00525b58f3d79cbba2a”
Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 26 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Економіка та фінанси.
Триває завантаження даних...
| Дата | Залучення підписників | Згадування | Канали | |
| 26 червня | +12 | |||
| 25 червня | +34 | |||
| 24 червня | +7 | |||
| 23 червня | +21 | |||
| 22 червня | +75 | |||
| 21 червня | +17 | |||
| 20 червня | +64 | |||
| 19 червня | +11 | |||
| 18 червня | +25 | |||
| 17 червня | +11 | |||
| 16 червня | +12 | |||
| 15 червня | +32 | |||
| 14 червня | +11 | |||
| 13 червня | +9 | |||
| 12 червня | +23 | |||
| 11 червня | +17 | |||
| 10 червня | +26 | |||
| 09 червня | +12 | |||
| 08 червня | +25 | |||
| 07 червня | +4 | |||
| 06 червня | +8 | |||
| 05 червня | +23 | |||
| 04 червня | +20 | |||
| 03 червня | +89 | |||
| 02 червня | +72 | |||
| 01 червня | +21 |
| 2 | У алор+ лицензию на депозитарий отобрали
А что случилось?) | 4 817 |
| 3 | Элвис (alenka.capital) поехал на ГОСА Сургутнефтегаза, моя мечта прям. В следующем году поеду!
Легенды, Владимир Леонидович Богданов 💪 | 6 022 |
| 4 | Юнипро уже меньше 1 рубля, минимум за 17 лет | 6 059 |
| 5 | Но как ни крути этот график прям красив | 6 665 |
| 6 | На падении цен на нефть падали, на росте не растём
Да чтож такое то 😃 | 6 530 |
| 7 | Немає тексту... | 6 847 |
| 8 | https://www.youtube.com/watch?v=VBS1ZQmiEfs
Терпим, пружина сжимается иксы неизбежны | 6 931 |
| 9 | Скоро за акции Газпрома будут давать в морду, но банк продолжает нормально зарабатывать в этом году (правда у Газпрома только половина) | 7 034 |
| 10 | Прибыль у ВБ банка сдувается, как раз можно слить за допку в ВТБ (пока не поздно) | 7 017 |
| 11 | Братишки продолжают нормально торговать, все по плану | 8 468 |
| 12 | Хм, турки разве не берут деньги за проход через Босфор или "это другое"?
Дерут 5,83$ за тонну так-то... и повысили цену в 7 раз с 2022 года | 7 119 |
| 13 | Рынок готовится к прыжку, как затаившийся тигр
Мне сегодня 35 лет и главное чтобы у всех все было хорошо 💪 | 7 289 |
| 14 | Вот интересно, говорят топлива нигде нет - заехал сегодня на Роснефть на пулковском шоссе, наливали безлимит 95-го по 70руб/литр
залил полбака, другим в канистрах нужнее
всем снизить потребление бензина, только так сможем побороть инфляцию и снизить ставку ЦБ РФ и иксануть до июня (уже следующего) | 7 581 |
| 15 | Когда Ельцину показали новый гимн РФ (он уже не был президентом), он сказал "Красненько"
Скажем так же сегодня
Вдруг завтра будет лучше, чем вчера)) | 7 781 |
| 16 | В МИНФИНЕ РФ РАССЧИТЫВАЮТ, ЧТО ДОЛЯ ГОСУДАРСТВА В НМТП БУДЕТ ПРОДАНА УЖЕ В СЕНТЯБРЕ - ЗАММИНИСТРА
По 10 руб?) | 7 513 |
| 17 | Немає тексту... | 7 451 |
| 18 | Хорошо хоть у банков прибыль есть (360 ярдов в мае)
Скоро за 0,3 капитала брать банки будем с P/E ~2 если там живой капитал конечно будет, а не с радиацией | 7 399 |
| 19 | "Покупатель для акций Аэрофлота определен — замминистра финансов РФ"
Кто ты, воин? | 8 368 |
| 20 | Нефть вернулась к доОрмузским войнам, а вот маржа дизеля и бензина еще нет
это доп риск для бюджета т.к. на демпфер будет уходить больше. Маржа бензина наоборот растет и прекорд с начала года...
Интересные времена, но хочется в спокойные жить все же | 7 431 |
Вже доступно! Дослідження Telegram за 2025 — головні інсайти року 
