uk
Feedback
|بیتآیی|

|بیتآیی|

Відкрити в Telegram

༄ بی تا هستم و اینجا هم کنج منه🦄🦋 :

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу |بیتآیی|

Канал |بیتآیی| (@bitadd) у мовному сегменті Фарсі є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 10 442 підписників, посідаючи 8 918 місце в категорії Релігія і духовність та 30 016 місце у регіоні Іран.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 10 442 підписників.

За останніми даними від 24 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -219, а за останні 24 години на -7, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 3.99%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 1.81% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 417 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 189 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 14.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як آشپزی, عاشق, بیو, عاشقی, خداوند.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
༄ بی تا هستم و اینجا هم کنج منه🦄🦋 :

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 25 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Релігія і духовність.

10 442
Підписники
-724 години
-397 днів
-21930 день
Архів дописів
Repost from N/a

Repost from N/a

No caption….🪙 @BitaDd

‏برای منی که بابام صبحش رو با بوسیدنم شروع میکنه ignore کردن جواب نمیده آقا پسر. @BitaDd

دختـرونه➕انرژی مثبت➕والپیپر فانتزی 🦄💜 @aks_delbar • عکس مخصوص دخترای انرژی مثبت^^ 🐥❤ @aks_delbar

Repost from N/a

هرروز یه آدم به لیست “پشمام فکر نمیکردم این آدم اینجوری باشه” اضافه میشه. @BitaDd

‏تو پیام ندی یکی دیگه میده اما من حوصله ندارم جوابشو بدم. @BitaDd

تا حالا شده یکیو نگاه کنید و با خودتون بگیددد لعنتی من چقدر دوسش دارم؟ حتی نسبت به عکساش @BitaDd

چجوری جرأت می‌کنی به من بگی مو ندارم؟ 😠 @BitaDd

اگه باعث می‌شه همش گریه کنید، کنار بذاریدش. تو رابطه به آدم نیاز دارید، نه پیاز. @BitaDd

‏به نظرم یکی از بدترین کارایی که میشه در حق یه آدم کرد اینه که حسرت بذاری به دلش. حسرت یه چیزایی کوچولویی که انجام دادنش هیچ فرقی برات نمیکنه ولی میتونه بی‌نهایت طرف مقابلتو خوشحال کنه و بهش احساس ارزشمند بودن بده. در هر ارتباطی و با هر آدمی. @BitaDd

Repost from N/a
دختـرونه➕انرژی مثبت➕والپیپر فانتزی 🦄💜 @aks_delbar • عکس مخصوص دخترای انرژی مثبت^^ 🐥❤ @aks_delbar •

Repost from N/a