OLDMONEY CRYPTO💸
Открыть в Telegram
Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat
Больше2 714
Подписчики
Нет данных24 часа
-207 дней
-13430 день
Архив постов
2 713
Жирне промо на Binance 💸
Промо подібне до недавнього AEVO. Актуальне тільки для тих акаунтів, які не торгували ніколи ф'ючами.
⚫️Що робимо:
⚫️Реєструємось в акції - ТИК
⚫️Відкриваємо свою першу угоду на ф'ючах
⚫️Чекаємо нагороди
— Перші 10 000 отримають по 40 ENA, решту розділять пул 100 000 ENA.
— Перші 5 000 реферів отримають по 40 ENA за перші трейди рефералів.
🌐Деталі
📅Дедлайн: 8 квтіня, 2:59.
— З минулої промо AEVO, мені вдалось винести 120$ всього з 4-ох акаунтів, і це при тому що я не попав в реферів пул, так би було х2 більше. ЛЕТС ГОУ!
🚫 Крипто Скам | Чат |#Binance #промо
2 713
Новий місяць - нова копійка від Binance 💸
⚫️Відкриваємо бокси — https://s.binance.com/EMcD2PKl
Випадає рандомно від 0.01$ до 3$. Кнопка бабло))
🚫 Крипто Скам | Чат |#Бокси
2 713
Ось і наші щасливчики! 🥳
1️⃣ @ell_kane
2️⃣ @sad_sadys
3️⃣ @Zwerok0z
Для отримання призу пишіть в особисті - @first_racoon.
— Всіх вітаю! Хто не виграв, не розчаровуйтесь, в майбутньому точно десь пощастить, головне брати участь!
2 713
ОСТАННІЙ ШАНС!!!
Вже сьогодні, в 20:00 завершується наш розіграш. Маєте останній шанс взяти участь! Все що потрібно, це підписка на 4 канали і заповнити форму. Легше не буває 😅
🎁 Розіграш — https://t.me/cryptosscamm/1446
— Це можуть бути найлегші гроші в вашому житті! Обов'язково залітайте!
Псс... Учасників ще досі мало
2 713
Chromatic - останній вагон! 🚂
Народ, залишилось всього 2 дні до кінця 1 сезону AirDrop в Хроматік протокол. Якщо відкладали завжди на потім, як раз зараз саме час торгувати! Нижче напишу лайфхак, як швидко нафармити токенів.
🔷 Торгуємо тут - ЧИК
Щоб швидко нафармити токенів по ціні 0.05$ за 1 штуку, потрібно просто відкривати позицію з 50х, максимальна маржа і обов'язково тейк профіт пересуваємо на 130% і чуть більше. Так вам зразу знімить велику частку маржі як комісію. Не знаю, баг це чи ні, але використовуємо це поки є.
— Саплай токенів 100млн, на лістингу буде всього 10 лямів, дуже реально побачити ціну 1$ а то і більше. Це получається 20х від витрат + ще за торги дають багато кредитів, на які ми 10 квітня будем відкривати бокси. Нагадую, на дроп з боксами виіделно 1.5% - 3% токенів, це дужееее файно судячи по шилу проекту.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Хроматік
2 713
А ось і нові лістинги OrangeDX 👏
⚫️Як і обіцяли, будуть ще біржі. Зараз проект анонсував старт торгів на 2-ох нових біржах, це BingX та BitMart.
— Звичайно нічого неймовірного тут нема, але все ж таки позитив для токена. Далі чекаємо інші біржі, може і ByBit підтягнеться.
🚫 Крипто Скам | Чат |#лістинг
2 713
Мінтимо чіп від Web3go ⌨️
Хто вибивав чіп з рулетки за листочки, обов'язково переходимо і мінтимо його собі на гаманець. Пишуть що цей чіп торгується зараз по 22$, але не рекомендую його продавати. Модератор пише, що цей чіп буде слугувати пропуском до нового проекту xDate. Можливо і за нього дроп токенів дадуть?))
⚫️Що робимо:
⚫️Переходимо сюди - ТИК
⚫️Підключаємо гаманець
⚫️Мінтимо чіп (потрібно 1 цент комісії в opBNB)
— Є тут хто ще збирає листочки в Reiki? Cкільки вже маєте? Я ось щось трошки підзабив бо проїбав 2 рази підряд стрік в 25 днів.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
2 713
Launchpad Velar на ByBit 📈
Деталі лаунчпаду:
Підписка MNT
⚫️Загальний пул - 4,000,000 VELAR
⚫️Максимум - 10,000 VELAR на акаунт
Лотерея USDT
⚫️Загальний пул - 4,000,000 VELAR
⚫️На один виграшній білет - 400 VELAR
⚫️Максимум білетів на користувача - 4 білетів
⚫️1 білет - холд 100$
⚫️VIP статус - 4 білета
⚫️Оборот 5к на споті, або холд 1к USDT - 2 білета
⚫️Оборот 25к на споті, або холд 10к - 3 білета (ізі)
❗️Білети не стакаються.
Період знімків: 29 березня, 02:00 - 3 квітня, 01:59.
Підписка: 3 квітня, 05:30 - 3 квітня, 12:59.
Період розподілу: 3 квітня, 13:00 - 14:00.
Лістинг: 3 квітня, 14:00.
Як взяти участь в лотереї?
⚫️Робимо депозит 100 USDT
⚫️Холдимо весь період знімків балансів
⚫️В період підписки, підписуємось - ТУТ
🔗 Деталі
— Так як лонг MNT я проїбав, буду залітати в лаунчпад. Ліквідність закидати в IDO не буду, вигідніше буде все в лаунчпад. Надіюсь пару білетиків зайде і лістинг пройде файно.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Launchpad
2 713
Свіжа промка на ByBit 💰
Сьогодні на байбіті пройде лістинг токена $BRAWL, з яким там проходило IDO. Я нажаль не брав участі. Всім бажаю вдачі 🍀
⚫️Також в знак лістингу, біржа викатила промо:
⚫️Реєстрація в Токен Сплеш - ТУТ
⚫️1750 нових по 20 USDT
⚫️5000 старих по 7 USDT
Лістинг: 12:00, Сьогодні
— Місця будуть дуже довго, можете не спішити, щоб не втратити багато на волотильності. Я буду робив десь в 5-10хв після лістингу по маркету.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо
2 713
Виносимо нове IDO на ByBit 💰
ByBit останнім часом штампує різного роду активності як дикий. Ще й до того, дуже файні бабки сипе. Ось наприклад в нещодавно IDO 250 щасливчиків отримали аж по 35 000$! Ви тільки вдумайтесь!
Зараз на ByBit проходить ще одне IDO, тільки тут будуть шанси трошки більші. А все тому, що буде 1000 виграшних місць, тільки вже не на 200$ алокації, а на 100$. Також доволі не погано, 10-15х на такому ринку повинно показати на ізі, а це вже 1000$ - 1500$ профіту.
⚫️Як взяти участь?
⚫️Логінимось | Реєструємось в ByBit
⚫️Переходимо на IDO і реєструємось
⚫️Закидаємо 300 USDT на web3 гаманець в мережі ARB
⚫️Тримаємо в період знімків
📅 Період знімків: 30 березня, 12:00 - 2 квітня, 12:00. (результати 2 квітня)
— Якщо маєте вільний стейбл, обов'язково залітайте. Витрати не страшні, всього лиш комісія мережі.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Bybit #IDO
2 713
Шо по лістингу OrangeDX 🍊
— Лістинг вчора пройшов доволі добре, на піку було 10х і досить довго трималось. Трималось аж до моменту коли роздали токен інвлюєнсерам, тоді трошки проляли але не дуже страшно. Аллокацію вдалось злити в 1.3х від тіла, тобто чистими 30% заробітку вже є і ще чекаємо іншу частину токенів.
Сьогодні проект анонсував, що будуть ще лістинги на топових біржах (пс... в них в твіттері ще розіграш є) Скоріш за все, на фоні цього ми далі будем рости і алокація в тому числі.
Якщо хочете разом зі мною заходити в подібного роду аллокації, пишіть в ПП — @mugivara_crypto (найменша комісія в тг)
🚫 Крипто Скам | Чат |#лістинг
2 713
Шо шо?? Всього 30 учасників? 😮
Братва, в нас зараз проходить розіграш, в якому кожен може залутати 25$, 15$ і 10$. І все це всього за пару кліків!
🎁 Розіграш - https://t.me/cryptosscamm/1446
Не лінуйтесь і візьміть участь! Всього пару кліків і приз може бути ваш!
2 713
Прийшли винагороди за прочку промо на ByBit:
ZEND — 100/50 (160$|80$)
AEVO — 20 USDT
NGL - 10 USDT
— Шкода що ZEND на ф'ючах немає. Смарт було шортанути, бо об'ємів нема і курс файно їбане, що якраз зараз ми бачимо. До речі, місця для старих ZEND розібрали до 1хв.
2 713
Та скільки можна?! Давайте оголошуйте лістинг чи шо ))
Хто ще не фармить Grass, поспішіть - ТИК. 3 епоха закінчиться вже 8 квітня. Встигніть набити 100 активних годин, щоб зарахувало.
🚫 Крипто Скам | Чат |#Grass
2 713
Оп, вже прийшла винагорода за промо USDT на BingX, яке ми поєднували з двома іншими. Перевіряйте свої баланси 💸
2 713
+300$ на акаунт хочете? 💰
ByBit знову викатив промку по типу Mavia, Shrap і так далі. На даний момент винагорода з промки складає ~312$, що є дуже смачно. Курс може ще і просісти, а може і вирости. Я більше схиляюсь до того варіанту, що виросте, бо від ціни лістингу токен дав всього 8х.
⚫️Як взяти участь?
⚫️Логінимось | Реєструємось на ByBit
⚫️Реєструємось в промо - ТУТ
⚫️Робимо депозит $100+
⚫️Купляємо на 100 та продаємо $APRS
⚫️Качаємо цю гру - ТИК
⚫️Набиваємо 4 лвл
⚫️Підписуємось на Bybit і ApeironNFT
⚫️Робимо цитований ретвіт з скріном 4лвл і вашого ніка в грі
⚫️Заповнюємо форму
20 000 рандомних переможців отримають по 240 APRS
📅 Дедлайн: 16 квітня, 11:00.
🔷Також є реферальна частина промо. Якщо ваш реферал візьме участь в акції, ви двоє отримаєте по 5 APRS. Винагорода буде роздана в порядку черги, пул 200 000 APRS.
— А тепер ловіть лайфхак від Владіка, як заробити якщо нема багато акаунтів байбіта. Знаходите тих, хто жене багато акаунтів, пропонуєте їм свою послугу постчання скрінів з гри і абузите. Я ось сьогодні вже з одним домовився що куплю скріни, тільки за прайс ще не говорили. Думаю 1.5$ - 2$ за скрін буде норм, так як там ще треба витрачати на дедіки.
🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо
2 713
Лістинг OrangeDX вже сьогодні 🍊
Вже сьогодні, в 16:00 відбудеться лістинг OrangeDX на таких біржах: Gate.io; Mexc; UniSat. Також в 16:15 лістинг пройде ще на PancakeSwap та O4DX Premium Exchange.
— Ринок позитивний, дуже надіюсь що іксане красиво. Хоча б тіло фіксанути 😅
🚫 Крипто Скам | Чат |#IDO
2 713
Нема в кого купляти 😐
— Токен показав 100х, цікаво скільки людей слиє по цьому прайсу ))
Хтось виграв в ідо?
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
