es
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Ir al canal en Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Mostrar más
2 729
Suscriptores
-224 horas
-307 días
-15830 días
Archivo de publicaciones
Ось і наші щасливчики! 🥳 1️⃣ @ell_kane 2️⃣ @sad_sadys 3️⃣ @Zwerok0z Для отримання призу пишіть в особисті - @first_racoon. — Всіх вітаю! Хто не виграв, не розчаровуйтесь, в майбутньому точно десь пощастить, головне брати участь!

ОСТАННІЙ ШАНС!!! Вже сьогодні, в 20:00 завершується наш розіграш. Маєте останній шанс взяти участь! Все що потрібно, це підписка на 4 канали і заповнити форму. Легше не буває 😅 🎁 Розіграш — https://t.me/cryptosscamm/1446 — Це можуть бути найлегші гроші в вашому житті! Обов'язково залітайте! Псс... Учасників ще досі мало

Chromatic - останній вагон! 🚂 Народ, залишилось всього 2 дні до кінця 1 сезону AirDrop в Хроматік протокол. Якщо відкладали
Chromatic - останній вагон! 🚂 Народ, залишилось всього 2 дні до кінця 1 сезону AirDrop в Хроматік протокол. Якщо відкладали завжди на потім, як раз зараз саме час торгувати! Нижче напишу лайфхак, як швидко нафармити токенів. 🔷 Торгуємо тут - ЧИК Щоб швидко нафармити токенів по ціні 0.05$ за 1 штуку, потрібно просто відкривати позицію з 50х, максимальна маржа і обов'язково тейк профіт пересуваємо на 130% і чуть більше. Так вам зразу знімить велику частку маржі як комісію. Не знаю, баг це чи ні, але використовуємо це поки є. — Саплай токенів 100млн, на лістингу буде всього 10 лямів, дуже реально побачити ціну 1$ а то і більше. Це получається 20х від витрат + ще за торги дають багато кредитів, на які ми 10 квітня будем відкривати бокси. Нагадую, на дроп з боксами виіделно 1.5% - 3% токенів, це дужееее файно судячи по шилу проекту. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Хроматік

А ось і нові лістинги OrangeDX 👏 ⚫️Як і обіцяли, будуть ще біржі. Зараз проект анонсував старт торгів на 2-ох нових біржах,
А ось і нові лістинги OrangeDX 👏 ⚫️Як і обіцяли, будуть ще біржі. Зараз проект анонсував старт торгів на 2-ох нових біржах, це BingX та BitMart. — Звичайно нічого неймовірного тут нема, але все ж таки позитив для токена. Далі чекаємо інші біржі, може і ByBit підтягнеться. 🚫 Крипто Скам | Чат |#лістинг

Мінтимо чіп від Web3go ⌨️ Хто вибивав чіп з рулетки за листочки, обов'язково переходимо і мінтимо його собі на гаманець. Пишу
Мінтимо чіп від Web3go ⌨️ Хто вибивав чіп з рулетки за листочки, обов'язково переходимо і мінтимо його собі на гаманець. Пишуть що цей чіп торгується зараз по 22$, але не рекомендую його продавати. Модератор пише, що цей чіп буде слугувати пропуском до нового проекту xDate. Можливо і за нього дроп токенів дадуть?)) ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо сюди - ТИК ⚫️Підключаємо гаманець ⚫️Мінтимо чіп (потрібно 1 цент комісії в opBNB) — Є тут хто ще збирає листочки в Reiki? Cкільки вже маєте? Я ось щось трошки підзабив бо проїбав 2 рази підряд стрік в 25 днів. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Launchpad Velar на ByBit 📈 Деталі лаунчпаду: Підписка MNT ⚫️Загальний пул - 4,000,000 VELAR ⚫️Максимум - 10,000 VELAR на ака
Launchpad Velar на ByBit 📈 Деталі лаунчпаду: Підписка MNT ⚫️Загальний пул - 4,000,000 VELAR ⚫️Максимум - 10,000 VELAR на акаунт Лотерея USDT ⚫️Загальний пул - 4,000,000 VELAR ⚫️На один виграшній білет - 400 VELAR ⚫️Максимум білетів на користувача - 4 білетів ⚫️1 білет - холд 100$ ⚫️VIP статус - 4 білета ⚫️Оборот 5к на споті, або холд 1к USDT - 2 білета ⚫️Оборот 25к на споті, або холд 10к - 3 білета (ізі) ❗️Білети не стакаються. Період знімків: 29 березня, 02:00 - 3 квітня, 01:59. Підписка: 3 квітня, 05:30 - 3 квітня, 12:59. Період розподілу: 3 квітня, 13:00 - 14:00. Лістинг: 3 квітня, 14:00. Як взяти участь в лотереї? ⚫️Робимо депозит 100 USDT ⚫️Холдимо весь період знімків балансів ⚫️В період підписки, підписуємось - ТУТ 🔗 Деталі — Так як лонг MNT я проїбав, буду залітати в лаунчпад. Ліквідність закидати в IDO не буду, вигідніше буде все в лаунчпад. Надіюсь пару білетиків зайде і лістинг пройде файно. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Launchpad

Свіжа промка на ByBit 💰 Сьогодні на байбіті пройде лістинг токена $BRAWL, з яким там проходило IDO. Я нажаль не брав участі.
Свіжа промка на ByBit 💰 Сьогодні на байбіті пройде лістинг токена $BRAWL, з яким там проходило IDO. Я нажаль не брав участі. Всім бажаю вдачі 🍀 ⚫️Також в знак лістингу, біржа викатила промо: ⚫️Реєстрація в Токен Сплеш - ТУТ ⚫️1750 нових по 20 USDT ⚫️5000 старих по 7 USDT Лістинг: 12:00, Сьогодні — Місця будуть дуже довго, можете не спішити, щоб не втратити багато на волотильності. Я буду робив десь в 5-10хв після лістингу по маркету. 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо

Виносимо нове IDO на ByBit 💰 ByBit останнім часом штампує різного роду активності як дикий. Ще й до того, дуже файні бабки с
Виносимо нове IDO на ByBit 💰 ByBit останнім часом штампує різного роду активності як дикий. Ще й до того, дуже файні бабки сипе. Ось наприклад в нещодавно IDO 250 щасливчиків отримали аж по 35 000$! Ви тільки вдумайтесь! Зараз на ByBit проходить ще одне IDO, тільки тут будуть шанси трошки більші. А все тому, що буде 1000 виграшних місць, тільки вже не на 200$ алокації, а на 100$. Також доволі не погано, 10-15х на такому ринку повинно показати на ізі, а це вже 1000$ - 1500$ профіту. ⚫️Як взяти участь? ⚫️Логінимось | Реєструємось в ByBit ⚫️Переходимо на IDO і реєструємось ⚫️Закидаємо 300 USDT на web3 гаманець в мережі ARB ⚫️Тримаємо в період знімків 📅 Період знімків: 30 березня, 12:00 - 2 квітня, 12:00. (результати 2 квітня) — Якщо маєте вільний стейбл, обов'язково залітайте. Витрати не страшні, всього лиш комісія мережі. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Bybit #IDO

Шо по лістингу OrangeDX 🍊 — Лістинг вчора пройшов доволі добре, на піку було 10х і досить довго трималось. Трималось аж до моменту коли роздали токен інвлюєнсерам, тоді трошки проляли але не дуже страшно. Аллокацію вдалось злити в 1.3х від тіла, тобто чистими 30% заробітку вже є і ще чекаємо іншу частину токенів. Сьогодні проект анонсував, що будуть ще лістинги на топових біржах (пс... в них в твіттері ще розіграш є) Скоріш за все, на фоні цього ми далі будем рости і алокація в тому числі. Якщо хочете разом зі мною заходити в подібного роду аллокації, пишіть в ПП — @mugivara_crypto (найменша комісія в тг) 🚫 Крипто Скам | Чат |#лістинг

Шо шо?? Всього 30 учасників? 😮 Братва, в нас зараз проходить розіграш, в якому кожен може залутати 25$, 15$ і 10$. І все це всього за пару кліків! 🎁 Розіграш - https://t.me/cryptosscamm/1446 Не лінуйтесь і візьміть участь! Всього пару кліків і приз може бути ваш!

Прийшли винагороди за прочку промо на ByBit: ZEND — 100/50 (160$|80$) AEVO — 20 USDT NGL - 10 USDT — Шкода що ZEND на ф'ючах
Прийшли винагороди за прочку промо на ByBit: ZEND — 100/50 (160$|80$) AEVO — 20 USDT NGL - 10 USDT — Шкода що ZEND на ф'ючах немає. Смарт було шортанути, бо об'ємів нема і курс файно їбане, що якраз зараз ми бачимо. До речі, місця для старих ZEND розібрали до 1хв.

Та скільки можна?! Давайте оголошуйте лістинг чи шо )) Хто ще не фармить Grass, поспішіть - ТИК. 3 епоха закінчиться вже 8 кв
Та скільки можна?! Давайте оголошуйте лістинг чи шо )) Хто ще не фармить Grass, поспішіть - ТИК. 3 епоха закінчиться вже 8 квітня. Встигніть набити 100 активних годин, щоб зарахувало. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Grass

Оп, вже прийшла винагорода за промо USDT на BingX, яке ми поєднували з двома іншими. Перевіряйте свої баланси 💸
Оп, вже прийшла винагорода за промо USDT на BingX, яке ми поєднували з двома іншими. Перевіряйте свої баланси 💸

+300$ на акаунт хочете? 💰 ByBit знову викатив промку по типу Mavia, Shrap і так далі. На даний момент винагорода з промки ск
+300$ на акаунт хочете? 💰 ByBit знову викатив промку по типу Mavia, Shrap і так далі. На даний момент винагорода з промки складає ~312$, що є дуже смачно. Курс може ще і просісти, а може і вирости. Я більше схиляюсь до того варіанту, що виросте, бо від ціни лістингу токен дав всього 8х. ⚫️Як взяти участь? ⚫️Логінимось | Реєструємось на ByBit ⚫️Реєструємось в промо - ТУТ ⚫️Робимо депозит $100+ ⚫️Купляємо на 100 та продаємо $APRS ⚫️Качаємо цю гру - ТИК ⚫️Набиваємо 4 лвл ⚫️Підписуємось на Bybit і ApeironNFT ⚫️Робимо цитований ретвіт з скріном 4лвл і вашого ніка в грі ⚫️Заповнюємо форму 20 000 рандомних переможців отримають по 240 APRS 📅 Дедлайн: 16 квітня, 11:00. 🔷Також є реферальна частина промо. Якщо ваш реферал візьме участь в акції, ви двоє отримаєте по 5 APRS. Винагорода буде роздана в порядку черги, пул 200 000 APRS. — А тепер ловіть лайфхак від Владіка, як заробити якщо нема багато акаунтів байбіта. Знаходите тих, хто жене багато акаунтів, пропонуєте їм свою послугу постчання скрінів з гри і абузите. Я ось сьогодні вже з одним домовився що куплю скріни, тільки за прайс ще не говорили. Думаю 1.5$ - 2$ за скрін буде норм, так як там ще треба витрачати на дедіки. 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо

Лістинг OrangeDX вже сьогодні 🍊 Вже сьогодні, в 16:00 відбудеться лістинг OrangeDX на таких біржах: Gate.io; Mexc; UniSat. Т
Лістинг OrangeDX вже сьогодні 🍊 Вже сьогодні, в 16:00 відбудеться лістинг OrangeDX на таких біржах: Gate.io; Mexc; UniSat. Також в 16:15 лістинг пройде ще на PancakeSwap та O4DX Premium Exchange. — Ринок позитивний, дуже надіюсь що іксане красиво. Хоча б тіло фіксанути 😅 🚫 Крипто Скам | Чат |#IDO

200х блять 😐😐😐
200х блять 😐😐😐

Нема в кого купляти 😐 — Токен показав 100х, цікаво скільки людей слиє по цьому прайсу )) Хтось виграв в ідо?
Нема в кого купляти 😐 — Токен показав 100х, цікаво скільки людей слиє по цьому прайсу )) Хтось виграв в ідо?

Аж 3 нові промо на ByBit 💰 Сьогодні на біржі ByBit стартує аж 3 нові промо. Якщо є можливість, обов'язково залітаємо. Хто не
Аж 3 нові промо на ByBit 💰 Сьогодні на біржі ByBit стартує аж 3 нові промо. Якщо є можливість, обов'язково залітаємо. Хто немає акаунта ByBit, реєструємось і проходимо KYC 1 - ТИК ⚫️Промо Apeiron (APRS): ⚫️Реєстрація в Токен Сплеш - ТУТ ⚫️1 000 нових по 20 USDT ⚫️2 000 старих по 10 USDT Лістинг: 11:00, Сьогодні. ⚫️Промо GAIMIN (GMRX): ⚫️Реєстрація в Токен Сплеш - ТУТ ⚫️1 250 нових по 20 USDT ⚫️3 125 старих по 8 USDT Лістинг: 12:00, Сьогодні. ⚫️Промо Wen (WEN): ⚫️Реєстрація в Токен Сплеш - ТУТ, а для нових ТУТ ⚫️4 000 нових по 100 000 WEN ⚫️Cтарі ділять пул 321 000 000 Лістинг: 12:00, Завтра. Також сьогодні повинна бути виплата за промо NIBI і STAR. 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit #промо

Beoble скоро роздасть дроп 💸 Представляти проект нема сенсу, вже не раз писав про нього. Кому цікаво, просто в пошуку каналу
Beoble скоро роздасть дроп 💸 Представляти проект нема сенсу, вже не раз писав про нього. Кому цікаво, просто в пошуку каналу вписуєте Beoble і читаєте. Так ось, в проекту скоро буде снепшот (31 березня) для дропу, який роздадуть 15 квітня. В нас ще поки час є щоб влетіти і залутати, тому заходимо на цей гайд і робимо активності. Тільки є одна неприємність і водночас приємність. Проект опублікував параметри бритви, і для того щоб получити дроп, нам потрібно мати 0.03 $ETH на гаманці або 150 їхніх токенів Beoble. В чому тоді приємність ви запитаєте? А в тому що це мало хто зробить, ну і заабузити буде важче. Тому проганяє свої мейни поки газ маленький. Рекомендую робити з ранку. — До речі, проект доволі впевнено рухається, заключає багато партнерств і нещодавно отримав стратегічний інвест від Animoca. Перспективи однозначно є. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

Єбать я лох 🤦‍♂️
Єбать я лох 🤦‍♂️