ru
Feedback
OLDMONEY CRYPTO💸

OLDMONEY CRYPTO💸

Открыть в Telegram

Один канал замість тисячі... Тільки тут самі актуальні роздачі, на яких ти точно зможеш заробити😉 Власник: @Neolime82 Адмін: @Vlad777q Менеджери по рекламі(без оплати): @mugivara_crypto, @pifagor_dao Наш чат: https://t.me/oldmoneycryptochat

Больше
2 726
Подписчики
-324 часа
-227 дней
-15830 день
Архив постов
Залітаю в IDO BitBrawl на ByBit 💰 Так як 90% ліквідності моєї зайняті, залітаю всього лиш з одного ака в надії на чудо. В ць
Залітаю в IDO BitBrawl на ByBit 💰 Так як 90% ліквідності моєї зайняті, залітаю всього лиш з одного ака в надії на чудо. В цьому IDO 1000 переможців отримають аллокацію на 100$, а учасників на даний момент біля 60к, тобто шанси +- хороші. ⚫️Як взяти участь? ⚫️Переходимо в IDO ⚫️Підписуємось ⚫️Кидаємо 300 USDT в мережі SOL + 0.1 SOL в Web3 гаманець ⚫️Холдимо в період снепшоту 📅Дедлайн: вже за 30хв! — Якщо маєте вільний стейбл, обов'язково беріть участь, навіть з одного акаунта. Не раз бачив як тіпам заходило 1/1, навіть мені таке було колись. Нехай щастить 🍀 🚫 Крипто Скам | Чат |#ByBit

Дроп року! 👏 Хто пам'ятає, колись давно я постив пост про квести Braavos, де потрібно було зібрати камінчики і скрафтити кор
Дроп року! 👏 Хто пам'ятає, колись давно я постив пост про квести Braavos, де потрібно було зібрати камінчики і скрафтити коронку, за яку буде дроп. Витрати були біля 8$, а коронка торгувалась довгий час біля 20$. Прийшов час забирати свої плоди, а семе за частину дропу Element. Як ми знаємо, вони обіцяли 50% STRK, які старкенет виділить на них. Виділили аж 40 000 STRK, а винагорода за коронку становить 0.4 STRK. ЛАЙФЧЕНДЖ НАХУЙ. 🔷 Клейм - https://t.co/acPhLZMsrm — Так так так, там були ще проекти які роздавали свої дропи. Но з цих дропів могли окупитись всього 40 людей, це ж пздц. Ну ще очікуємо дроп $ELE токенів, можливо хоть це окупить, хоча я дуже сумніваюсь. 🚫 Крипто Скам | Чат |#дроп

Лутаємо дроп від Ordify 💸 Ordify — це екосистема інструментів, яка створена для масштабування Bitcoin та спрощення інвестува
Лутаємо дроп від Ordify 💸 Ordify — це екосистема інструментів, яка створена для масштабування Bitcoin та спрощення інвестування в інші чейни. Нещодавно вийшла інформація, що вони зібрали $2M в seed-раунді. Доволі не погано, скажіть. IDO їхнього токена $ORFY пройде на платформах інвесторів: Seedify и ChainGPT. Зараз ми можемо залетіти та фармити поінти, за які в майбутньому буде дропчик. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на сайт ⚫️Реєструємось ⚫️Виконуємо завдання ⚫️Абузимо рефку і чекаємо інфу в соц,мережах 📅Дедлайн: TBA — Біток росте, проекти на бітку стріляють. Думаю проект точно вартий вашої уваги. Ворк! 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

SYNTHR тестнет ще досі актуальний ⌨️ Тестнет проекту SYNTHR ще досі акутальний. На даний момент тестнет зробили всього лиш 70
SYNTHR тестнет ще досі актуальний ⌨️ Тестнет проекту SYNTHR ще досі акутальний. На даний момент тестнет зробили всього лиш 70 000 користувачів, це дуже мало як для такого проекту. Активності не потребують вкладень, тому точно ворк! 🔷Детальний гайд писав - ТУТ SYNTHR має безліч партнерств з tier-1 проектами, велику кількість різних грантів, і понад 7 млн транзакцій на їх платформі. Хіба такий проект не заслуговує вашої уваги? — Думаю тут однозначно ворк, особливо лоу банкам. Вкладень не потребує, нічого важкого немає. Раджу робити пару акаунтів. 🚫 Крипто Скам | Чат |#тестнет

Ну тут ти точно виграєш! 🍀 Знаю що ви не любите розіграші, де 100500 каналів і нереальні шанси на виграш. Тому, ми запускаєм
Ну тут ти точно виграєш! 🍀 Знаю що ви не любите розіграші, де 100500 каналів і нереальні шанси на виграш. Тому, ми запускаємо розіграш де буде лише 4 топові канали. Учасників буде дуже мало, тому шанси на виграш ВЕЛЕТЕНСЬКІ😱 Призи 🎁 1️⃣місце - 25$ 2️⃣місце - 15$ 3️⃣місце - 10$ Підписуємось на: - Файного Криптана - AirDrop Crypto - Крипто Скам - Money з крипти - Заповнюємо форму 🗓 Кінець розіграшу: 29 березня, 20:00. Не скіпай! Кілька кліків і 25$ можуть бути твої!

А промки ByBit ще досі годують 🤤 Сьогодні була виплата за промо SCA. Вийшло біля 40$ для нових, та біля 20$ для старих. Для
А промки ByBit ще досі годують 🤤 Сьогодні була виплата за промо SCA. Вийшло біля 40$ для нових, та біля 20$ для старих. Для старих було всього 7 000 місць, які розібрали аж за 1 годину 38 хвилин. Ви тільки вдумайтесь, та за такий час можна ізі 100 аків загнати. Я заганяв 10 аків, прийшли винагороди на 9, тому що один провтикав оборот зробити 200$. Зробив всі до 10хв. ⚫️В результаті: ⚫️Витрата - 70$ оборот + деп/вивід ⚫️Профіт - 171$ ⚫️Чистий профіт - 101$ — Доволі не погано, ще й без напрягу сидів в калянці і робив. Взагалі промки це дуже крута можливість розігнати свій депозит лоубанкам, просто завжди треба маштабуватись. Наприклад, якщо не справляєшся з більше ніж 10 аків, найми людей які тобі поможуть за якусь там плату чи % від винагород. Якщо хочете щоб я кидав по більше промок від ByBit, накидай 40 🔥 під цей пост. 🚫 Крипто Скам | Чат |#промо #ByBit

Таке питання, а де клейм дропа від Nibiru??? 🤔

Надіюсь ви всі фармите Grass 💸 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи
Надіюсь ви всі фармите Grass 💸 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи

3$ на халяву замовляли? 💸 Хто раніше не проходив L2E з Cyber на Binance, зараз поповнили пул і знову все доступне. Всього пр
3$ на халяву замовляли? 💸 Хто раніше не проходив L2E з Cyber на Binance, зараз поповнили пул і знову все доступне. Всього проходите квіз, і 3$ в CC ваші. Тільки є один мінус, токени розблокуються аж за 150 днів. ⚫️Що робити: ⚫️Переходимо сюда (вчіться та заробляйте) ⚫️Проходимо квіз CYBER (відповіді в коментарях) — Якщо маєте ферму з нових аків, можна прогнати їх. Так, токени отримаємо аж за пів року, але це халява, чому б і ні. Потім ще подякуєте собі за такий приємний бонус. Дякую 🚫 Крипто Скам | Чат |#Binance #L2E

Ну шо, погнали нахуй!!! 😍 В минулому промо в мене проходка була 100%. Думаю, поки BingX дає можливість заробити, потрібно ви
Ну шо, погнали нахуй!!! 😍 В минулому промо в мене проходка була 100%. Думаю, поки BingX дає можливість заробити, потрібно використовувати це на максимум. Рано чи пізно лавочка може прикритись і будуть брити по максимуму. Зараз є доступні цілих 3 промо, які ми можемо поєднати і зрубати ще більшу касу. ⚫️Що робимо: ⚫️Реєструємось по партнерському посиланню - ТИК ⚫️Реєструємось в промо ТИК | ТИК | ТИК ⚫️Робимо депозит 100$ ($5+$5+$5) ⚫️Робимо оборот 6к на ф'ючах ($5+$5+$5) ⚫️По можливості робимо оборот 60к ($25+$25+$25) 📅 Дедлайн самої крайньої з промо: 31 березня, 14:00. Примітки: - Позицію потрібно тримати 1хв+. - Робіть оборот на безстрокових ф'ючерсах, там рахує відкриття і закриття. - Депозит тримаємо до кінця всіх промо. - Не хеджуйте бінгх з бінгх, бриють страшно. - Не спішіть робити оборот, місця розбирають довго. — Я ось буду робити всього лиш депозит + 6к обороту, по суті за це вийде 30$ і ризики мінімальні. Звичайно можна і йобнути 60к та лутанути 105-125$, але і ризики будуть набагато більші, таке мені не підходить. Лутайте халяву поки не пізно! 🚫 Крипто Скам | Чат |#промо #BingX

Файноооо +84$💰 — Загнав мейн акк, зробив тільки три білети і 1 зайшов. Везучник трошки)) Що у вас по проходці? 🚫 Крипто Ска
Файноооо +84$💰 — Загнав мейн акк, зробив тільки три білети і 1 зайшов. Везучник трошки)) Що у вас по проходці? 🚫 Крипто Скам | Чат |#винагорода

Хто брав участь в лаунчпаді, не забуваємо підписатись - https://www.bybit.com/uk-UA/trade/spot/launchdetail/?id=2024031300001 Маєте час до 12:59 - Скільки білетів маєте?

BitCraft - робим поки не пізно ⌨️ Відкладав на потім і ось дійшли руки до цього проєкту. Взагалі погана привичка відкладати н
BitCraft - робим поки не пізно ⌨️ Відкладав на потім і ось дійшли руки до цього проєкту. Взагалі погана привичка відкладати на потім, я вже раз так проїбався з Аркхамом. Тому не відкладайте на потім те, що можете зробити зараз. BitCraft - це гра P2E в жанрі MMORPG. Зібрали інвестицій в сумі - $22 млн від a16z, Supercell та ще від різних додіків. Твіттер проєтку також хороший, налічує 357к фоловерів, серед яких є не погані інфли. Зараз в нас є змога фармити XP за звичайні завдання з соц. мережами. Ці поінти пізніше знадобляться в грі для отримання різних предметів, які ми зможемо продати або получити дроп за них. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо в гру ⚫️Реєструємось через пошту ⚫️Створюємо нік ⚫️Переходимо в вкладку Quest ⚫️Виконуємо завдання і клеймимо винагороди ⚫️Абузим рефку 📅 Дедлайн: 31 березня — Така легенька, безкоштовна активність. Зараз таке відчуття, ніби знову медвежка почалась. Не замічаєте? 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи #P2E

Токени ZK вже у вас на балансі (промо) 👍 Не очікував що так багато дадуть. Кажуть що побрили страшно, з 500к десь 70к отрима
Токени ZK вже у вас на балансі (промо) 👍 Не очікував що так багато дадуть. Кажуть що побрили страшно, з 500к десь 70к отримали винагороди. Ну мені на краще, так як я не мультив а зробив тільки основу. Токени вже на балансі, тільки їх потрібно додати щоб вони відобаражались. ⚫️Для цього переходимо в WEB3 гаманець ⚫️Гортаємо в низ і вибираємо управління токенами ⚫️Нажимаємо плюсик в правому верхньому куті ⚫️Вибираємо мережу вер20 ⚫️Вставляємо цей контракт: 0xc71b5f631354be6853efe9c3ab6b9590f8302e81 ⚫️Добавляємо токен Рекомендую ще закинути BNB трохи на комісію до завтра, що все швидко злити по стакану. Хто там новачок, гаманець не EVM, вибирайте адрес BNB в BEP20. Все по типу Траста. — Винагорода на даний момент по ціні премаркету становить - 56$. Не очікував я щось, що так багато дадуть токенів. розраховував на 1-2 токена максимум. Цікаво за що так сильно збрили 🤔 🚫 Крипто Скам | Чат |#Binance #промо

Tea дохуя насипе? ☕️ Вирішив вам нагадати про такий гем проєкт як Tea. І це ні в якому разі не через те, що тут появилась реф
Tea дохуя насипе? ☕️ Вирішив вам нагадати про такий гем проєкт як Tea. І це ні в якому разі не через те, що тут появилась рефералка і я хочу заробити міліони на тому що ви перейдете, а це тому що я вас люблюююю ❤️ (перейдіть по рефці плс) Нагадую, Tea - це ініціатива, що спрямована на підвищення стійкості відкритого програмного забезпечення. В проєкт інвестував Binance, а загальна сума інвестицій в становить - $16.9 млн. Саме цікавіше це те, що вони виділили на ком'юніті аж 12.7% токенів. ⚫️Що робим: ⚫️Переходимо на сайт Tea ⚫️Підключаємо свій GitHub (підписуюсь взаємно - тик) ⚫️Переходимо в вкладку тестнету ⚫️Виконуємо завдання які можем 🔷 Також підписуємось на розсилку їхніх апдейтів. Переходим сюди і вписуємо пошту. Після чого вам прийде лист на пошту, на нього відповідаємо ОК. 📅 Дедлайн: 2 квартал цього року. — Завдання там доволі важкі, без знань програмування можна заробити максимум 1000 поінтів. Тому беремо і заганяємо мульти + паралельно поєднуємо з своєю рефералкою. Думаю проект ріл гем, впевнений що токен буде на бінансі. 🚫 Крипто Скам | Чат |#Ретродропи #тестнет

Хто кидав в стейкінг заради завдання на Binance, перевіряйте хаб винагород. +15$ 🤤 Всім гарної неділі ❤️ 🚫 Крипто Скам | Ча
Хто кидав в стейкінг заради завдання на Binance, перевіряйте хаб винагород. +15$ 🤤 Всім гарної неділі ❤️ 🚫 Крипто Скам | Чат |#Binance #промо

Пон 👍
Пон 👍

Скам... — Народ, якщо ви бачите такі коментарі під постами - не вірте, це не скам. Так, багато може знає що це типу жарт, але
Скам... — Народ, якщо ви бачите такі коментарі під постами - не вірте, це не скам. Так, багато може знає що це типу жарт, але в чаті зустрічав не одноразово тіпів які скіпнули grass чи хроматік через такі коменти бо думали шо ріл скам. Просто наші варяти з чату думають що то дуже весело таке писати, але через них хтось колись пропустить свій лайфчендж. (не здивуюсь якщо і тут будуть писати шо скам) Канал хоть зветься Крипто Скам, але я вам ніколи не кину скаму усвідомлено, бо я вас люблю і поважаю ❤️ Кидайте + в чат хто коли небудь ріл повівся на таке )) 🚫 Крипто Скам | Чат

Залишилось 4 дні! 😱 Вже 20 березня закінчується компанія зілі в Хроматіку. Якщо планували зробити і завжди відложували на по
Залишилось 4 дні! 😱 Вже 20 березня закінчується компанія зілі в Хроматіку. Якщо планували зробити і завжди відложували на потім, то зараз саме час! Хто не в курсі, зараз можна виконувати завдання в Zealy та получати XP. Ця XP в свою чергу конвертується в кредити, за які приблизно 10 квітня будемо відкривати бокси, де будуть випадати токени $CHRMA. Один бокс буде обходитись в 100 кредитів. ⚫️Що робимо: ⚫️Переходимо на Zealy ⚫️Виконуємо завдання ⚫️Далі переходимо на Chromatic ⚫️Підключаємо гаманець той самий що в зілі ⚫️Переходимо в вкладку Airdrop і конвертуємо свою XP в кредити 📅 Дедлайн: 20 березня! Конвертувати потрібно до 31 березня! Ну і ще хто хоче на багатоооо більше кредитів + токенів, просто торгуємо на біржі - ТИК. — 100500 раз писав про проект, тому тут без коментарів 😉 🚫 Крипто Скам | Чат |#Zealy