ru
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Открыть в Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала BootUse UA

Канал BootUse UA (@bootuse) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 12 837 подписчиков, занимая 9 857 место в категории Технологии и приложения и 4 644 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 12 837 подписчиков.

Согласно последним данным от 26 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -66, а за последние 24 часа — -5, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 67.34%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 36.49% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 8 644 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 4 684 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 59.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 27 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Технологии и приложения.

12 837
Подписчики
-524 часа
-37 дней
-6630 день
Архив постов
Зі слів підписника - "Anern чотко все відправляє, замовив штук 20 мабуть, за півроку. Остання партія дві штуки приїхали, а ві
Зі слів підписника - "Anern чотко все відправляє, замовив штук 20 мабуть, за півроку. Остання партія дві штуки приїхали, а вісім затримали на кордоні. Вже 17 днів в Києві висять на митниці" https://s.click.aliexpress.com/e/_DewF567

Також є підтвердження, що з цього магазину відправили. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBdstPz
Також є підтвердження, що з цього магазину відправили. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBdstPz

ЗІ слів підписника, їхав майже 2 місяці, але доїхав. Але не здивуюсь, якщо хтось напише, що саме з цього магазину до них не в
ЗІ слів підписника, їхав майже 2 місяці, але доїхав. Але не здивуюсь, якщо хтось напише, що саме з цього магазину до них не відправили. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCIutT5 PS. переглянув в своїх замовленнях, виявилось, що я у них замовляв на 4,5 кВт і вони мені його не відправити, запропонували синій, але я відмовився. Замовлення скасували. Спілкуванням з продавцем цілком задоволений.

Чи купували ви літом 2024 оффгрід і чи доїхав?
Anonymous voting

Підписники пишуть, що з цього магазину доїхав 3 кВт оффгрід. Хоча вже багатьом доїхали оффгріди. https://s.click.aliexpress.c
Підписники пишуть, що з цього магазину доїхав 3 кВт оффгрід. Хоча вже багатьом доїхали оффгріди. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmepQOP Але в цьому самому магазині є ще і таке - https://s.click.aliexpress.com/e/_DEpOSAX Посилання лише для порівняння ціни між дешевим китайським та дорогим китайським. І таке там є - https://s.click.aliexpress.com/e/_DeNgn5p

Вітаю, шановні підписники. Цим оголошенням повідомляю, що 24.08 до когось з вас поїде ось така штука - паяльна станція Fnirsi
Вітаю, шановні підписники. Цим оголошенням повідомляю, що 24.08 до когось з вас поїде ось така штука - паяльна станція Fnirsi DWS-200 + 6 картриджів С245 + 3 картриджа С245. Але! Або той, хто виграє зробить донат на дронарню, або ж може офіційно відмовитись і ця штука поїде гарантовано в одну дронарню, де вона буде працювати 24/7/356. Якщо у вас вже є портативний цифровий паяльник і ви до нього звикли, то особливо сенсу приймати участь в розіграші нема. Якщо ж мало паяєте - то теж нема сенсу в ній, бо місця трішки на столі займає. Краще купити портативний. Обов'язкова умова - подивитись відос про неї у мене на основному каналі.

Вітаю шановна спільното. Зараз активно збираю інформацію про споживання різних пристроїв, тож цікавлять скріншоти з ХА на яки
Вітаю шановна спільното. Зараз активно збираю інформацію про споживання різних пристроїв, тож цікавлять скріншоти з ХА на яких добре буде видно цикл роботи пристрою. Наприклад в повідомленні є скріншот роботи 3д принтера К1с на якому є цикл нагрівання, калібрування і друку. Буду вдячний за подібні скріни для інших побутових пристроїв. У мене є: 3д принтер К1с PLA - інврторний кондиціонер 18ка - інверторний холодильник - електрочайник 2 кВт - бойлер 100л 2 кВт - міні ПК - електроплита індукційна

15.08.24 о 21:00 до когось поїде Quecoo T85 - це цифровий паяльник, працює, але керувати трішки ним не зручно. Користуватись
15.08.24 о 21:00 до когось поїде Quecoo T85 - це цифровий паяльник, працює, але керувати трішки ним не зручно. Користуватись паяльником можна, але так щоб рекомендувати його - то не буду рекомендувати, особливо після Fnirsi HS-02A. Fnirsi HS-02A дорожчий, але принесе більше задоволення. Якщо у вас вже є цифровий паяльник, не приймайте участі в розіграші. А якщо до цих пір паяєте простеньким паяльником - можна спробувати цей. Купувався за на цій сторінці.

В коментарях під відео про енергомоніторинг порекомендували купити тестер розеток для перевірки автоматів на струм протікання
В коментарях під відео про енергомоніторинг порекомендували купити тестер розеток для перевірки автоматів на струм протікання. А також є перевірка і розеток - на відсутність землі, реверс фази. Цікавлять відгуки тих, хто такими штуками користується. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCaHCob

Був фальшстарт. Тепер красиве? https://s.click.aliexpress.com/e/_DmjO0NN
Був фальшстарт. Тепер красиве? https://s.click.aliexpress.com/e/_DmjO0NN

Красивого вам на ніч. https://s.click.aliexpress.com/e/_DC7drVD
Красивого вам на ніч. https://s.click.aliexpress.com/e/_DC7drVD

Не встиг насолодитись жалом С3 для паяльника HS-02A, як Fnirsi вже на огляд готові надіслати DWS-200. 200Вт, є можливість пра
Не встиг насолодитись жалом С3 для паяльника HS-02A, як Fnirsi вже на огляд готові надіслати DWS-200. 200Вт, є можливість працювати з С245 та С210. Брати на огляд? https://s.click.aliexpress.com/e/_DdYDJun

Переможці: @PetroKramar

Дякую підписникам, ща те, що звертають мою увагу на такі речі. В додатку Tuya Smart є платна опція, яка дозволяє дивитись ста
+1
Дякую підписникам, ща те, що звертають мою увагу на такі речі. В додатку Tuya Smart є платна опція, яка дозволяє дивитись статистику споживання. І є можливість налаштувати стратегію енергозбереження.

На деякі запитання щодо розумних пристроїв з енергомоніторингом дав відповідь у відео. https://youtu.be/1SLXzGgfp7g

Ще хтось з підписників купив таке. Розмір як у моїх віртуальних акумів EVE 280Ah V3. https://s.click.aliexpress.com/e/_DEBod5
Ще хтось з підписників купив таке. Розмір як у моїх віртуальних акумів EVE 280Ah V3. https://s.click.aliexpress.com/e/_DEBod5p

Та ви знущаєтесь! Це я про когось з підписників, хто придбав тільки но рамку для акумів. https://s.click.aliexpress.com/e/_DF
Та ви знущаєтесь! Це я про когось з підписників, хто придбав тільки но рамку для акумів. https://s.click.aliexpress.com/e/_DF5FMgT

Хороша ціна на шлюз Tuya Zigbee + Thread. Шлюз цікавий тим, що підтримує як Zigbee так і Tuya Thread пристрої. Thread девайсі
+1
Хороша ціна на шлюз Tuya Zigbee + Thread. Шлюз цікавий тим, що підтримує як Zigbee так і Tuya Thread пристрої. Thread девайсів дуже мало поки що. Шлюз регулярно оновлюється. Тримаю для оновлень та зйомок відео. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFGEfOL

До 31.08 у Fоssibot начебто купон на 100 баксів висить. Лише питання - працює, чи не працює. І звертайте увагу, що у них тако
До 31.08 у Fоssibot начебто купон на 100 баксів висить. Лише питання - працює, чи не працює. І звертайте увагу, що у них також відправки будуть з 20.08, не раніше. Код - POWERF2400 є на сайті продавця. https://shrsl.com/4mwz5