ar
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

الذهاب إلى القناة على Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

إظهار المزيد

📈 نظرة تحليلية على قناة تيليجرام BootUse UA

تُعد قناة BootUse UA (@bootuse) في القطاع اللغوي أوكراني لاعباً نشطاً. يضم المجتمع حالياً 12 837 مشتركاً، محتلاً المرتبة 9 857 في فئة التكنولوجيات والتطبيقات والمرتبة 4 644 في منطقة أوكرانيا.

📊 مؤشرات الجمهور والحراك

منذ تأسيسه في невідомо، حقق المشروع نمواً سريعاً وجمع 12 837 مشتركاً.

بحسب آخر البيانات بتاريخ 26 يونيو, 2026، تحافظ القناة على نشاط مستقر. خلال آخر 30 يوماً تغيّر عدد الأعضاء بمقدار -66، وفي آخر 24 ساعة بمقدار -5، مع بقاء الوصول العام مرتفعاً.

  • حالة التحقق: غير موثّقة
  • معدل التفاعل (ER): يبلغ متوسط تفاعل الجمهور 67.34‎%. وخلال أول 24 ساعة من النشر يحصد المحتوى عادةً 36.49‎% من ردود الفعل نسبةً إلى إجمالي المشتركين.
  • وصول المنشورات: يحصل كل منشور على متوسط 8 644 مشاهدة. وخلال اليوم الأول يجمع عادةً 4 684 مشاهدة.
  • التفاعلات والاستجابة: يتفاعل الجمهور بانتظام؛ متوسط التفاعلات لكل منشور يبلغ 59.
  • الاهتمامات الموضوعية: يركز المحتوى على مواضيع رئيسية مثل струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 الوصف وسياسة المحتوى

يصف المؤلف القناة بأنها مساحة للتعبير عن الآراء الذاتية:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

بفضل وتيرة التحديث المرتفعة (أحدث البيانات بتاريخ 27 يونيو, 2026) تحافظ القناة على حداثتها ومستوى وصول مرتفع. وتُظهر التحليلات تفاعلاً نشطاً من الجمهور، ما يجعلها نقطة تأثير مهمة ضمن فئة التكنولوجيات والتطبيقات.

12 837
المشتركون
-524 ساعات
-37 أيام
-6630 أيام
أرشيف المشاركات
Зі слів підписника - "Anern чотко все відправляє, замовив штук 20 мабуть, за півроку. Остання партія дві штуки приїхали, а ві
Зі слів підписника - "Anern чотко все відправляє, замовив штук 20 мабуть, за півроку. Остання партія дві штуки приїхали, а вісім затримали на кордоні. Вже 17 днів в Києві висять на митниці" https://s.click.aliexpress.com/e/_DewF567

Також є підтвердження, що з цього магазину відправили. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBdstPz
Також є підтвердження, що з цього магазину відправили. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBdstPz

ЗІ слів підписника, їхав майже 2 місяці, але доїхав. Але не здивуюсь, якщо хтось напише, що саме з цього магазину до них не в
ЗІ слів підписника, їхав майже 2 місяці, але доїхав. Але не здивуюсь, якщо хтось напише, що саме з цього магазину до них не відправили. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCIutT5 PS. переглянув в своїх замовленнях, виявилось, що я у них замовляв на 4,5 кВт і вони мені його не відправити, запропонували синій, але я відмовився. Замовлення скасували. Спілкуванням з продавцем цілком задоволений.

Чи купували ви літом 2024 оффгрід і чи доїхав?
Anonymous voting

Підписники пишуть, що з цього магазину доїхав 3 кВт оффгрід. Хоча вже багатьом доїхали оффгріди. https://s.click.aliexpress.c
Підписники пишуть, що з цього магазину доїхав 3 кВт оффгрід. Хоча вже багатьом доїхали оффгріди. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmepQOP Але в цьому самому магазині є ще і таке - https://s.click.aliexpress.com/e/_DEpOSAX Посилання лише для порівняння ціни між дешевим китайським та дорогим китайським. І таке там є - https://s.click.aliexpress.com/e/_DeNgn5p

Вітаю, шановні підписники. Цим оголошенням повідомляю, що 24.08 до когось з вас поїде ось така штука - паяльна станція Fnirsi
Вітаю, шановні підписники. Цим оголошенням повідомляю, що 24.08 до когось з вас поїде ось така штука - паяльна станція Fnirsi DWS-200 + 6 картриджів С245 + 3 картриджа С245. Але! Або той, хто виграє зробить донат на дронарню, або ж може офіційно відмовитись і ця штука поїде гарантовано в одну дронарню, де вона буде працювати 24/7/356. Якщо у вас вже є портативний цифровий паяльник і ви до нього звикли, то особливо сенсу приймати участь в розіграші нема. Якщо ж мало паяєте - то теж нема сенсу в ній, бо місця трішки на столі займає. Краще купити портативний. Обов'язкова умова - подивитись відос про неї у мене на основному каналі.

Вітаю шановна спільното. Зараз активно збираю інформацію про споживання різних пристроїв, тож цікавлять скріншоти з ХА на яки
Вітаю шановна спільното. Зараз активно збираю інформацію про споживання різних пристроїв, тож цікавлять скріншоти з ХА на яких добре буде видно цикл роботи пристрою. Наприклад в повідомленні є скріншот роботи 3д принтера К1с на якому є цикл нагрівання, калібрування і друку. Буду вдячний за подібні скріни для інших побутових пристроїв. У мене є: 3д принтер К1с PLA - інврторний кондиціонер 18ка - інверторний холодильник - електрочайник 2 кВт - бойлер 100л 2 кВт - міні ПК - електроплита індукційна

15.08.24 о 21:00 до когось поїде Quecoo T85 - це цифровий паяльник, працює, але керувати трішки ним не зручно. Користуватись
15.08.24 о 21:00 до когось поїде Quecoo T85 - це цифровий паяльник, працює, але керувати трішки ним не зручно. Користуватись паяльником можна, але так щоб рекомендувати його - то не буду рекомендувати, особливо після Fnirsi HS-02A. Fnirsi HS-02A дорожчий, але принесе більше задоволення. Якщо у вас вже є цифровий паяльник, не приймайте участі в розіграші. А якщо до цих пір паяєте простеньким паяльником - можна спробувати цей. Купувався за на цій сторінці.

В коментарях під відео про енергомоніторинг порекомендували купити тестер розеток для перевірки автоматів на струм протікання
В коментарях під відео про енергомоніторинг порекомендували купити тестер розеток для перевірки автоматів на струм протікання. А також є перевірка і розеток - на відсутність землі, реверс фази. Цікавлять відгуки тих, хто такими штуками користується. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCaHCob

Був фальшстарт. Тепер красиве? https://s.click.aliexpress.com/e/_DmjO0NN
Був фальшстарт. Тепер красиве? https://s.click.aliexpress.com/e/_DmjO0NN

Красивого вам на ніч. https://s.click.aliexpress.com/e/_DC7drVD
Красивого вам на ніч. https://s.click.aliexpress.com/e/_DC7drVD

Не встиг насолодитись жалом С3 для паяльника HS-02A, як Fnirsi вже на огляд готові надіслати DWS-200. 200Вт, є можливість пра
Не встиг насолодитись жалом С3 для паяльника HS-02A, як Fnirsi вже на огляд готові надіслати DWS-200. 200Вт, є можливість працювати з С245 та С210. Брати на огляд? https://s.click.aliexpress.com/e/_DdYDJun

Переможці: @PetroKramar

Дякую підписникам, ща те, що звертають мою увагу на такі речі. В додатку Tuya Smart є платна опція, яка дозволяє дивитись ста
+1
Дякую підписникам, ща те, що звертають мою увагу на такі речі. В додатку Tuya Smart є платна опція, яка дозволяє дивитись статистику споживання. І є можливість налаштувати стратегію енергозбереження.

На деякі запитання щодо розумних пристроїв з енергомоніторингом дав відповідь у відео. https://youtu.be/1SLXzGgfp7g

Ще хтось з підписників купив таке. Розмір як у моїх віртуальних акумів EVE 280Ah V3. https://s.click.aliexpress.com/e/_DEBod5
Ще хтось з підписників купив таке. Розмір як у моїх віртуальних акумів EVE 280Ah V3. https://s.click.aliexpress.com/e/_DEBod5p

Та ви знущаєтесь! Це я про когось з підписників, хто придбав тільки но рамку для акумів. https://s.click.aliexpress.com/e/_DF
Та ви знущаєтесь! Це я про когось з підписників, хто придбав тільки но рамку для акумів. https://s.click.aliexpress.com/e/_DF5FMgT

Хороша ціна на шлюз Tuya Zigbee + Thread. Шлюз цікавий тим, що підтримує як Zigbee так і Tuya Thread пристрої. Thread девайсі
+1
Хороша ціна на шлюз Tuya Zigbee + Thread. Шлюз цікавий тим, що підтримує як Zigbee так і Tuya Thread пристрої. Thread девайсів дуже мало поки що. Шлюз регулярно оновлюється. Тримаю для оновлень та зйомок відео. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFGEfOL

До 31.08 у Fоssibot начебто купон на 100 баксів висить. Лише питання - працює, чи не працює. І звертайте увагу, що у них тако
До 31.08 у Fоssibot начебто купон на 100 баксів висить. Лише питання - працює, чи не працює. І звертайте увагу, що у них також відправки будуть з 20.08, не раніше. Код - POWERF2400 є на сайті продавця. https://shrsl.com/4mwz5