fa
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

رفتن به کانال در Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام BootUse UA

کانال BootUse UA (@bootuse) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 12 837 مشترک است و جایگاه 9 857 را در دسته فناوری و برنامه‌ها و رتبه 4 644 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 12 837 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 26 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -66 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -5 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 67.34% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 36.49% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 8 644 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 4 684 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 59 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند струм, напруга, бмс, продавець, f2400 تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 27 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته فناوری و برنامه‌ها تبدیل کرده‌اند.

12 837
مشترکین
-524 ساعت
-37 روز
-6630 روز
آرشیو پست ها
Зі слів підписника - "Anern чотко все відправляє, замовив штук 20 мабуть, за півроку. Остання партія дві штуки приїхали, а ві
Зі слів підписника - "Anern чотко все відправляє, замовив штук 20 мабуть, за півроку. Остання партія дві штуки приїхали, а вісім затримали на кордоні. Вже 17 днів в Києві висять на митниці" https://s.click.aliexpress.com/e/_DewF567

Також є підтвердження, що з цього магазину відправили. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBdstPz
Також є підтвердження, що з цього магазину відправили. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBdstPz

ЗІ слів підписника, їхав майже 2 місяці, але доїхав. Але не здивуюсь, якщо хтось напише, що саме з цього магазину до них не в
ЗІ слів підписника, їхав майже 2 місяці, але доїхав. Але не здивуюсь, якщо хтось напише, що саме з цього магазину до них не відправили. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCIutT5 PS. переглянув в своїх замовленнях, виявилось, що я у них замовляв на 4,5 кВт і вони мені його не відправити, запропонували синій, але я відмовився. Замовлення скасували. Спілкуванням з продавцем цілком задоволений.

Чи купували ви літом 2024 оффгрід і чи доїхав?
Anonymous voting

Підписники пишуть, що з цього магазину доїхав 3 кВт оффгрід. Хоча вже багатьом доїхали оффгріди. https://s.click.aliexpress.c
Підписники пишуть, що з цього магазину доїхав 3 кВт оффгрід. Хоча вже багатьом доїхали оффгріди. https://s.click.aliexpress.com/e/_DmepQOP Але в цьому самому магазині є ще і таке - https://s.click.aliexpress.com/e/_DEpOSAX Посилання лише для порівняння ціни між дешевим китайським та дорогим китайським. І таке там є - https://s.click.aliexpress.com/e/_DeNgn5p

Вітаю, шановні підписники. Цим оголошенням повідомляю, що 24.08 до когось з вас поїде ось така штука - паяльна станція Fnirsi
Вітаю, шановні підписники. Цим оголошенням повідомляю, що 24.08 до когось з вас поїде ось така штука - паяльна станція Fnirsi DWS-200 + 6 картриджів С245 + 3 картриджа С245. Але! Або той, хто виграє зробить донат на дронарню, або ж може офіційно відмовитись і ця штука поїде гарантовано в одну дронарню, де вона буде працювати 24/7/356. Якщо у вас вже є портативний цифровий паяльник і ви до нього звикли, то особливо сенсу приймати участь в розіграші нема. Якщо ж мало паяєте - то теж нема сенсу в ній, бо місця трішки на столі займає. Краще купити портативний. Обов'язкова умова - подивитись відос про неї у мене на основному каналі.

Вітаю шановна спільното. Зараз активно збираю інформацію про споживання різних пристроїв, тож цікавлять скріншоти з ХА на яки
Вітаю шановна спільното. Зараз активно збираю інформацію про споживання різних пристроїв, тож цікавлять скріншоти з ХА на яких добре буде видно цикл роботи пристрою. Наприклад в повідомленні є скріншот роботи 3д принтера К1с на якому є цикл нагрівання, калібрування і друку. Буду вдячний за подібні скріни для інших побутових пристроїв. У мене є: 3д принтер К1с PLA - інврторний кондиціонер 18ка - інверторний холодильник - електрочайник 2 кВт - бойлер 100л 2 кВт - міні ПК - електроплита індукційна

15.08.24 о 21:00 до когось поїде Quecoo T85 - це цифровий паяльник, працює, але керувати трішки ним не зручно. Користуватись
15.08.24 о 21:00 до когось поїде Quecoo T85 - це цифровий паяльник, працює, але керувати трішки ним не зручно. Користуватись паяльником можна, але так щоб рекомендувати його - то не буду рекомендувати, особливо після Fnirsi HS-02A. Fnirsi HS-02A дорожчий, але принесе більше задоволення. Якщо у вас вже є цифровий паяльник, не приймайте участі в розіграші. А якщо до цих пір паяєте простеньким паяльником - можна спробувати цей. Купувався за на цій сторінці.

В коментарях під відео про енергомоніторинг порекомендували купити тестер розеток для перевірки автоматів на струм протікання
В коментарях під відео про енергомоніторинг порекомендували купити тестер розеток для перевірки автоматів на струм протікання. А також є перевірка і розеток - на відсутність землі, реверс фази. Цікавлять відгуки тих, хто такими штуками користується. https://s.click.aliexpress.com/e/_DCaHCob

Був фальшстарт. Тепер красиве? https://s.click.aliexpress.com/e/_DmjO0NN
Був фальшстарт. Тепер красиве? https://s.click.aliexpress.com/e/_DmjO0NN

Красивого вам на ніч. https://s.click.aliexpress.com/e/_DC7drVD
Красивого вам на ніч. https://s.click.aliexpress.com/e/_DC7drVD

Не встиг насолодитись жалом С3 для паяльника HS-02A, як Fnirsi вже на огляд готові надіслати DWS-200. 200Вт, є можливість пра
Не встиг насолодитись жалом С3 для паяльника HS-02A, як Fnirsi вже на огляд готові надіслати DWS-200. 200Вт, є можливість працювати з С245 та С210. Брати на огляд? https://s.click.aliexpress.com/e/_DdYDJun

Переможці: @PetroKramar

Дякую підписникам, ща те, що звертають мою увагу на такі речі. В додатку Tuya Smart є платна опція, яка дозволяє дивитись ста
+1
Дякую підписникам, ща те, що звертають мою увагу на такі речі. В додатку Tuya Smart є платна опція, яка дозволяє дивитись статистику споживання. І є можливість налаштувати стратегію енергозбереження.

На деякі запитання щодо розумних пристроїв з енергомоніторингом дав відповідь у відео. https://youtu.be/1SLXzGgfp7g

Ще хтось з підписників купив таке. Розмір як у моїх віртуальних акумів EVE 280Ah V3. https://s.click.aliexpress.com/e/_DEBod5
Ще хтось з підписників купив таке. Розмір як у моїх віртуальних акумів EVE 280Ah V3. https://s.click.aliexpress.com/e/_DEBod5p

Та ви знущаєтесь! Це я про когось з підписників, хто придбав тільки но рамку для акумів. https://s.click.aliexpress.com/e/_DF
Та ви знущаєтесь! Це я про когось з підписників, хто придбав тільки но рамку для акумів. https://s.click.aliexpress.com/e/_DF5FMgT

Хороша ціна на шлюз Tuya Zigbee + Thread. Шлюз цікавий тим, що підтримує як Zigbee так і Tuya Thread пристрої. Thread девайсі
+1
Хороша ціна на шлюз Tuya Zigbee + Thread. Шлюз цікавий тим, що підтримує як Zigbee так і Tuya Thread пристрої. Thread девайсів дуже мало поки що. Шлюз регулярно оновлюється. Тримаю для оновлень та зйомок відео. https://s.click.aliexpress.com/e/_DFGEfOL

До 31.08 у Fоssibot начебто купон на 100 баксів висить. Лише питання - працює, чи не працює. І звертайте увагу, що у них тако
До 31.08 у Fоssibot начебто купон на 100 баксів висить. Лише питання - працює, чи не працює. І звертайте увагу, що у них також відправки будуть з 20.08, не раніше. Код - POWERF2400 є на сайті продавця. https://shrsl.com/4mwz5