ru
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Открыть в Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала BootUse UA

Канал BootUse UA (@bootuse) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 12 837 подписчиков, занимая 9 857 место в категории Технологии и приложения и 4 644 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 12 837 подписчиков.

Согласно последним данным от 26 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -66, а за последние 24 часа — -5, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 67.34%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 36.49% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 8 644 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 4 684 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 59.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 27 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Технологии и приложения.

12 837
Подписчики
-524 часа
-37 дней
-6630 день
Архив постов
Десь рік тому Miniware надіслали мені ось таку штуку - електронне навантаження, 100Вт максимум. Штука цікава, але якщо викори
Десь рік тому Miniware надіслали мені ось таку штуку - електронне навантаження, 100Вт максимум. Штука цікава, але якщо використовувати її в комплексі з модулем керування та блоком живлення від Miniware. Але біда цих мініварок у тому, що вони дорогі. Надто дорогі, тож їх купують збоченці. Огляд знайдете за посиланням. Аторч рулить. Тож поїде до когось з вас і буде працювати як електронне навантаження.

Для користувачів Bluetti та Home Assistant стабільний форк Bluetti2MQTT від пана Андрія. https://github.com/semitop7/bluetti2mqtt

Переможці: Alex

Наче саме тут живуть оригінальні YAOREO YR1035+ https://s.click.aliexpress.com/e/_DluTPGx

Апарат в цілому міряє добре, не гірше за оригінальний YR1035+. Але мені чомусь здалося, що до перепрошивки на 0.3 версію, опір в 10.00 ом міряв краще. У відео: - опір 6AWG дрота і дещо цікаве про AWG - труднощі перекладу інструкцій на YR1035+ - прецизійний опір 0,1% 10.00 Ом - джерело опорної напруги 2,4985В - особливості вимірювань Lifepo4 Прошу коментарі під відео писати, а не тут. https://youtu.be/CbRw3uRww0I

Оффгрід інвертор SRNE HF2430S60-100. Не дуже про них чутно в Україні, мабуть тому, що вартість крапельку більша ніж у powmr ч
+1
Оффгрід інвертор SRNE HF2430S60-100. Не дуже про них чутно в Україні, мабуть тому, що вартість крапельку більша ніж у powmr чи подібних. Цікавий тим, що має USB порт, сухі контакти, RS485. Байпасом пропускає 6000ВА, струм зарядки від АС до 80А. Хто має, поділіться своїм досвідом. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkJhoqJ

Переможці: @uxtcuggffyff

Інвертор від DATOUBOSS на напругу акума 12В та 24В можна купувати, відгуки хороші. Зараз під час розпродажу ціна без промокод
Інвертор від DATOUBOSS на напругу акума 12В та 24В можна купувати, відгуки хороші. Зараз під час розпродажу ціна без промокодів - 110$ Але вони ще дають купон майже на 10$, так що вартість десь буде в 100$ Але схоже, що купон теж розібрали.
DATOUBOSS008
https://s.click.aliexpress.com/e/_DBgoFfz

Один з топових виробників інверторів - FCHAO теж користується попитом. Коштує дорожче ніж аналоги, але якість хвалять. І вони
Один з топових виробників інверторів - FCHAO теж користується попитом. Коштує дорожче ніж аналоги, але якість хвалять. І вони мабуть єдині, то пише на корпусі саме номінальну потужність, а не пікову. https://s.click.aliexpress.com/e/_Ddv8QWP

Як ви знаєте, у мене є доступ до інформації про товари, які купуються на аліекспрес в Україну. Не персоналізований, тож хто к
+2
Як ви знаєте, у мене є доступ до інформації про товари, які купуються на аліекспрес в Україну. Не персоналізований, тож хто купує - не знаю, та і не потрібно це мені. І от інколи знаходжу цікаві штуки. Хтось придбав свічі на 2,5 ГбЕ з SFP 10 GbE. І ціни не космос, тож було б цікаво почути, чи користується хтось тут мережею езернет 2,5 GbE, бо технічна можливість зробити таку мережу у мене є. Тільки поки нема NAS сенсу в ній особливо не бачу. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dd2MSdz Теж свіч: https://s.click.aliexpress.com/e/_DdeD3UR USB - 2,5 GbE адаптери https://s.click.aliexpress.com/e/_DCyBSEP

Картинка і посилання для приваблювання уваги. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBJ60qB А ось основна тема. Читаю коментар -
Картинка і посилання для приваблювання уваги. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBJ60qB А ось основна тема. Читаю коментар - Поясніть мені, чому вентилятори в нього дують донизу? Це мабуть вже 20й типовий коментар. Ще й були коментатори, які нагадували постійно про природню конвекцію. Пояснюю на пальцях - у такому випадку нагріте повітря з інвертора змішується з холодним повітрям приміщення. І тільки потім в роботу вступає природня конвекція. Ви коли хочете швидко охолодити воду, ви її в холодну воду наливаєте, чи як?

Jіkong BMS купуйте тут https://s.click.aliexpress.com/e/_DmXPwvH
Jіkong BMS купуйте тут https://s.click.aliexpress.com/e/_DmXPwvH

До килимка с котанами пасує блакитний, тому що котани люблять чистоту. https://s.click.aliexpress.com/e/_DC5DQXh
До килимка с котанами пасує блакитний, тому що котани люблять чистоту. https://s.click.aliexpress.com/e/_DC5DQXh

Розпродаж з 19 до 25 серпня, з купонами є деякі моменти. Публікую офіційні: https://s.click.aliexpress.com/e/_omF69Jt UA Sale: 2024.08.19 - 2024.08.25 PST UAAF02: $19-$2 UAAF06: $49-$6 UAAF12: $89-$12 UAAF20: $149-$20 UAAF40: $269-$40 UAAF80: $499-$80 PL PLAF02: $19-$2 PLAF06: $49-$6 PLAF12: $89-$12 PLAF20: $149-$20 PLAF40: $269-$40 DE 2€ Rabatt ab 19€: 8OFF02 6€ Rabatt ab 49€: 8OFF06 12€ Rabatt ab 89€: 8OFF12 20€ Rabatt ab 149€: 8OFF20 40€ Rabatt ab 269€: 8OFF40 80€ Rabatt ab 499€: 8OFF80 PLAF80: $499-$80

Питання - Де купити акуми LiFePO4 крім nkon? Відповідь - На алібаба, за складу в Польща на склад в Польща. Заходите на сайт h
Питання - Де купити акуми LiFePO4 крім nkon? Відповідь - На алібаба, за складу в Польща на склад в Польща. Заходите на сайт https://alibaba.com, реєструєтесь. Переходите на магазин з акумуляторами за цим посиланням. Пишете продавцю які акумулятори і скільки потрібно. Менеджер LISA з вами зв'язується, виставляє рахунок і відправляє. Інколи акуми є на складі Польща ( недавно було поповнення), інколи акумів нема і везти їх з Китаю це досить дорого. Lisa перевірений продавець.!!!! Ціни - дорожче ніж на нкон, але в наявності. Везти через meest.shopping Польща. https://fas.st/LVIA4O

Питання - Де купити акуми LiFePO4 крім nkon? Відповідь - На алібаба, за складу в Польща на склад в Польща. Заходите на сайт https://alibaba.com, реєструєтесь. Переходите на магазин з акумуляторами за цим посиланням. Пишете продавцю які акумулятори і скільки потрібно. Менеджер LISA з вами зв'язується, виставляє рахунок і відправляє. Інколи акуми є на складі Польща ( недавно було поповнення), інколи акумів нема і везти їх з Китаю це досить дорого. Lisa перевірений продавець.!!!! Ціни - дорожче ніж на нкон, але в наявності. Везти через meest.shopping Польща. https://fas.st/LVIA4O

Шановне паньство, звертаюсь за допомогою. На 3 дні терміново потрібен оригінальний 100% перевірений ось такий пристрій.
Шановне паньство, звертаюсь за допомогою. На 3 дні терміново потрібен оригінальний 100% перевірений ось такий пристрій.

Fossibot надіслали повідомлення зранку, що продажі саме цієї станції за останні 2 тижня досягли кількох сотень. Це ж явно хто
Fossibot надіслали повідомлення зранку, що продажі саме цієї станції за останні 2 тижня досягли кількох сотень. Це ж явно хтось в Україну купує. Цікаво було б подивитись на неї впритул, бо характеристики недитячі. І на когось вона точно схожа. І на сайті є ще купон на 200$, теж цікаво, чи працює. https://shrsl.com/4n7tg

До когось поїде зарядна станція десктопна Asometech Gan-019 на 160Вт сумарної потужності. Розіграю 20.08.24. Але як завжди є
До когось поїде зарядна станція десктопна Asometech Gan-019 на 160Вт сумарної потужності. Розіграю 20.08.24. Але як завжди є якісь умови - бути підписником телеграм канала, натицьнути на кнопку Брати участь і подивитись відео, може воно вам і не знадобиться. Зарядка купувалась тут, тож зайдіть подивіться на характеристики. А саме відео знаходиться тут - "відео про зарядку" В цілому - агрегат норм, але є VOOC/WARP/DASH, порти USB-A призначені для зарядки малопотужних пристроїв, бо потужність 7,5Вт. І є розділені тайп-с порти.

Переможці: @CorpseIAm