uk
Feedback
BootUse UA

BootUse UA

Відкрити в Telegram

Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Показати більше

📈 Аналітичний огляд Telegram-каналу BootUse UA

Канал BootUse UA (@bootuse) у мовному сегменті Українська є активним учасником. На даний момент спільнота об'єднує 12 837 підписників, посідаючи 9 857 місце в категорії Технології та додатки та 4 644 місце у регіоні Україна.

📊 Показники аудиторії та динаміка

З моменту свого створення невідомо, проект продемонстрував стрімке зростання, зібравши аудиторію у 12 837 підписників.

За останніми даними від 26 червня, 2026, канал демонструє стабільну активність. Хоча за останні 30 днів спостерігається зміна кількості учасників на -66, а за останні 24 години на -5, загальне охоплення залишається високим.

  • Статус верифікації: Не верифікований
  • Рівень залученості (ER): Середній показник залученості аудиторії становить 67.34%. Протягом перших 24 годин після публікації контент зазвичай збирає 36.49% реакцій від загальної кількості підписників.
  • Охоплення публікацій: В середньому кожен допис отримує 8 644 переглядів. Протягом першої доби публікація в середньому набирає 4 684 переглядів.
  • Реакції та взаємодія: Аудиторія активно підтримує контент: середня кількість реакцій на один пост – 59.
  • Тематичні інтереси: Контент зосереджений навколо ключових тем, таких як струм, напруга, бмс, продавець, f2400.

📝 Опис та контентна політика

Автор описує ресурс як майданчик для висловлення суб'єктивної думки:
Канал про електроніку, акумулятори, зарядні станції, міні пк, інвертори. Промокоди для аліекспрес. Форум тут - https://t.me/bootus_public_chat

Завдяки високій частоті оновлень (останні дані отримано 27 червня, 2026), канал підтримує актуальність та високий рівень охоплення публікацій. Аналітика показує, що аудиторія активно взаємодіє з контентом, що робить його важливою точкою впливу в категорії Технології та додатки.

12 837
Підписники
-524 години
-37 днів
-6630 день
Архів дописів
Десь рік тому Miniware надіслали мені ось таку штуку - електронне навантаження, 100Вт максимум. Штука цікава, але якщо викори
Десь рік тому Miniware надіслали мені ось таку штуку - електронне навантаження, 100Вт максимум. Штука цікава, але якщо використовувати її в комплексі з модулем керування та блоком живлення від Miniware. Але біда цих мініварок у тому, що вони дорогі. Надто дорогі, тож їх купують збоченці. Огляд знайдете за посиланням. Аторч рулить. Тож поїде до когось з вас і буде працювати як електронне навантаження.

Для користувачів Bluetti та Home Assistant стабільний форк Bluetti2MQTT від пана Андрія. https://github.com/semitop7/bluetti2mqtt

Переможці: Alex

Наче саме тут живуть оригінальні YAOREO YR1035+ https://s.click.aliexpress.com/e/_DluTPGx

Апарат в цілому міряє добре, не гірше за оригінальний YR1035+. Але мені чомусь здалося, що до перепрошивки на 0.3 версію, опір в 10.00 ом міряв краще. У відео: - опір 6AWG дрота і дещо цікаве про AWG - труднощі перекладу інструкцій на YR1035+ - прецизійний опір 0,1% 10.00 Ом - джерело опорної напруги 2,4985В - особливості вимірювань Lifepo4 Прошу коментарі під відео писати, а не тут. https://youtu.be/CbRw3uRww0I

Оффгрід інвертор SRNE HF2430S60-100. Не дуже про них чутно в Україні, мабуть тому, що вартість крапельку більша ніж у powmr ч
+1
Оффгрід інвертор SRNE HF2430S60-100. Не дуже про них чутно в Україні, мабуть тому, що вартість крапельку більша ніж у powmr чи подібних. Цікавий тим, що має USB порт, сухі контакти, RS485. Байпасом пропускає 6000ВА, струм зарядки від АС до 80А. Хто має, поділіться своїм досвідом. https://s.click.aliexpress.com/e/_DkJhoqJ

Переможці: @uxtcuggffyff

Інвертор від DATOUBOSS на напругу акума 12В та 24В можна купувати, відгуки хороші. Зараз під час розпродажу ціна без промокод
Інвертор від DATOUBOSS на напругу акума 12В та 24В можна купувати, відгуки хороші. Зараз під час розпродажу ціна без промокодів - 110$ Але вони ще дають купон майже на 10$, так що вартість десь буде в 100$ Але схоже, що купон теж розібрали.
DATOUBOSS008
https://s.click.aliexpress.com/e/_DBgoFfz

Один з топових виробників інверторів - FCHAO теж користується попитом. Коштує дорожче ніж аналоги, але якість хвалять. І вони
Один з топових виробників інверторів - FCHAO теж користується попитом. Коштує дорожче ніж аналоги, але якість хвалять. І вони мабуть єдині, то пише на корпусі саме номінальну потужність, а не пікову. https://s.click.aliexpress.com/e/_Ddv8QWP

Як ви знаєте, у мене є доступ до інформації про товари, які купуються на аліекспрес в Україну. Не персоналізований, тож хто к
+2
Як ви знаєте, у мене є доступ до інформації про товари, які купуються на аліекспрес в Україну. Не персоналізований, тож хто купує - не знаю, та і не потрібно це мені. І от інколи знаходжу цікаві штуки. Хтось придбав свічі на 2,5 ГбЕ з SFP 10 GbE. І ціни не космос, тож було б цікаво почути, чи користується хтось тут мережею езернет 2,5 GbE, бо технічна можливість зробити таку мережу у мене є. Тільки поки нема NAS сенсу в ній особливо не бачу. https://s.click.aliexpress.com/e/_Dd2MSdz Теж свіч: https://s.click.aliexpress.com/e/_DdeD3UR USB - 2,5 GbE адаптери https://s.click.aliexpress.com/e/_DCyBSEP

Картинка і посилання для приваблювання уваги. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBJ60qB А ось основна тема. Читаю коментар -
Картинка і посилання для приваблювання уваги. https://s.click.aliexpress.com/e/_DBJ60qB А ось основна тема. Читаю коментар - Поясніть мені, чому вентилятори в нього дують донизу? Це мабуть вже 20й типовий коментар. Ще й були коментатори, які нагадували постійно про природню конвекцію. Пояснюю на пальцях - у такому випадку нагріте повітря з інвертора змішується з холодним повітрям приміщення. І тільки потім в роботу вступає природня конвекція. Ви коли хочете швидко охолодити воду, ви її в холодну воду наливаєте, чи як?

Jіkong BMS купуйте тут https://s.click.aliexpress.com/e/_DmXPwvH
Jіkong BMS купуйте тут https://s.click.aliexpress.com/e/_DmXPwvH

До килимка с котанами пасує блакитний, тому що котани люблять чистоту. https://s.click.aliexpress.com/e/_DC5DQXh
До килимка с котанами пасує блакитний, тому що котани люблять чистоту. https://s.click.aliexpress.com/e/_DC5DQXh

Розпродаж з 19 до 25 серпня, з купонами є деякі моменти. Публікую офіційні: https://s.click.aliexpress.com/e/_omF69Jt UA Sale: 2024.08.19 - 2024.08.25 PST UAAF02: $19-$2 UAAF06: $49-$6 UAAF12: $89-$12 UAAF20: $149-$20 UAAF40: $269-$40 UAAF80: $499-$80 PL PLAF02: $19-$2 PLAF06: $49-$6 PLAF12: $89-$12 PLAF20: $149-$20 PLAF40: $269-$40 DE 2€ Rabatt ab 19€: 8OFF02 6€ Rabatt ab 49€: 8OFF06 12€ Rabatt ab 89€: 8OFF12 20€ Rabatt ab 149€: 8OFF20 40€ Rabatt ab 269€: 8OFF40 80€ Rabatt ab 499€: 8OFF80 PLAF80: $499-$80

Питання - Де купити акуми LiFePO4 крім nkon? Відповідь - На алібаба, за складу в Польща на склад в Польща. Заходите на сайт h
Питання - Де купити акуми LiFePO4 крім nkon? Відповідь - На алібаба, за складу в Польща на склад в Польща. Заходите на сайт https://alibaba.com, реєструєтесь. Переходите на магазин з акумуляторами за цим посиланням. Пишете продавцю які акумулятори і скільки потрібно. Менеджер LISA з вами зв'язується, виставляє рахунок і відправляє. Інколи акуми є на складі Польща ( недавно було поповнення), інколи акумів нема і везти їх з Китаю це досить дорого. Lisa перевірений продавець.!!!! Ціни - дорожче ніж на нкон, але в наявності. Везти через meest.shopping Польща. https://fas.st/LVIA4O

Питання - Де купити акуми LiFePO4 крім nkon? Відповідь - На алібаба, за складу в Польща на склад в Польща. Заходите на сайт https://alibaba.com, реєструєтесь. Переходите на магазин з акумуляторами за цим посиланням. Пишете продавцю які акумулятори і скільки потрібно. Менеджер LISA з вами зв'язується, виставляє рахунок і відправляє. Інколи акуми є на складі Польща ( недавно було поповнення), інколи акумів нема і везти їх з Китаю це досить дорого. Lisa перевірений продавець.!!!! Ціни - дорожче ніж на нкон, але в наявності. Везти через meest.shopping Польща. https://fas.st/LVIA4O

Шановне паньство, звертаюсь за допомогою. На 3 дні терміново потрібен оригінальний 100% перевірений ось такий пристрій.
Шановне паньство, звертаюсь за допомогою. На 3 дні терміново потрібен оригінальний 100% перевірений ось такий пристрій.

Fossibot надіслали повідомлення зранку, що продажі саме цієї станції за останні 2 тижня досягли кількох сотень. Це ж явно хто
Fossibot надіслали повідомлення зранку, що продажі саме цієї станції за останні 2 тижня досягли кількох сотень. Це ж явно хтось в Україну купує. Цікаво було б подивитись на неї впритул, бо характеристики недитячі. І на когось вона точно схожа. І на сайті є ще купон на 200$, теж цікаво, чи працює. https://shrsl.com/4n7tg

До когось поїде зарядна станція десктопна Asometech Gan-019 на 160Вт сумарної потужності. Розіграю 20.08.24. Але як завжди є
До когось поїде зарядна станція десктопна Asometech Gan-019 на 160Вт сумарної потужності. Розіграю 20.08.24. Але як завжди є якісь умови - бути підписником телеграм канала, натицьнути на кнопку Брати участь і подивитись відео, може воно вам і не знадобиться. Зарядка купувалась тут, тож зайдіть подивіться на характеристики. А саме відео знаходиться тут - "відео про зарядку" В цілому - агрегат норм, але є VOOC/WARP/DASH, порти USB-A призначені для зарядки малопотужних пристроїв, бо потужність 7,5Вт. І є розділені тайп-с порти.

Переможці: @CorpseIAm