ru
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Открыть в Telegram
2 436
Подписчики
+224 часа
-17 дней
+630 день
Архив постов
sticker.webp0.22 KB

Тепер ще й щось з пк сталося: спочатку звернув увагу, що активна лише одна плашка оперативної пам'яті і поліз в налаштування. Поставив галочку на "використовувати всю оперативну пам'ять", перезавантажив ПК і зловив синій екран. Комп'ютер кілька разів підряд запускався з синім екраном, після чого з'явилася опція "відновлення системи до останньої точки збереження". Але воно не відновлюється) кілька хвилин крутиться "колесо", а потім все заново "відновлення до останньої точки збереження". Ну я подумав, що може мені якось переставити місцями оперативку, може одне гніздо перестало працювати і ПК тому не може запуститись. Зробив я ці махінції, підбирав різні варіанти розміщення плашок. Потім на моніторах висвітлилось "No signal". А тепер пк взагалі не вмикається, навіть не світиться. Світиться тільки материнська плата...

До речі так, мої відео, в цілому, дивилися більше сотні тисяч годин... Вау... 😳 (трохи важко усвідомити це) ЦЕ 11 (ОДИНАДЦЯТ
До речі так, мої відео, в цілому, дивилися більше сотні тисяч годин... Вау... 😳 (трохи важко усвідомити це) ЦЕ 11 (ОДИНАДЦЯТЬ) РОКІВ!!!!!!! НАВІТЬ БІЛЬШЕ!!!! ви можете собі це вкласти в голову?₴! бо я ні🥲

Не гроші.. я не про гроші😁

Ооо🥹 дякую вам) я дуже ціную це ♥️
Ооо🥹 дякую вам) я дуже ціную це ♥️

slay subscriber moment💘💅💫
slay subscriber moment💘💅💫

Трохи підсумовуючи останні події, мушу зауважити, що завдяки вам приймати обставини, в яких я опинився - набагато легше) Бо не так важливий сейв в Стардю, Зомбоіді, Скайримі, як те, що я здобував цей прогрес, в тій чи іншій грі, разом з вами♥️ ви і є мій найголовніший прогрес) Тому, поки є ви, то такі речі, які відбулися зі мною - зовсім не страшні🌸

Дідорк на місці) тільки от модів, які я використовував в скайримі, теж більше немає, тому доведеться їх завантажити повторно. Добре, що я колись кидав сюди скріни зі списком всіх модів)) Виходить, що сьогодні я все ж далі буду займатися відновленням втраченого, тому, мабуть, сьогодні без етеру.

В страдю теж зник прогрес, але стардю робить бекапи не в "User" (як це і має робити будь-яка нормальна гра), тому я її вже відновив, там буквально на кілька днів лише втратився прогрес. Йду ще гляну, що там з Дідорком))

файлу збереження нема, він мабуть теж десь його зберігав в папці "User" (вона видалилась разом з минулим обліковим записом, р
файлу збереження нема, він мабуть теж десь його зберігав в папці "User" (вона видалилась разом з минулим обліковим записом, раптом що)

ЛОЛ! в мене ще й всі налаштування OBS злетіли... 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬 Перфекціоністи, ви задоволені!? Казуали, як вам ідея!? (етер переноситься трохи, треба все налаштувати😭😭)

Прив👋 десь через годинку зробимо стрім по Project Zomboid. Спробуємо десь знайти водойму і почати осідати біля неї ☕

photo content

Софт Вінд - не підлягає відновленню. Я зробив все, що міг. Звісно я почну новий летсплей на цій збірці, де ми швидко наздоженемо теперішній прогрес, але цього світу більше немає.

sticker.webp0.16 KB

Я зловив синій екран...

Подзвонив в майкрософт - поговорив з автовідповідачем. 🙂🤙

Насправді плювати на акаунт майкрософт і майнкрафт, зроблю/куплю новий. Головне, щоб вийшло відновити soft wind...