Артур Selfdotcom
Ir al canal en Telegram
2 436
Suscriptores
+224 horas
-17 días
+630 días
Archivo de publicaciones
2 435
Тепер ще й щось з пк сталося: спочатку звернув увагу, що активна лише одна плашка оперативної пам'яті і поліз в налаштування. Поставив галочку на "використовувати всю оперативну пам'ять", перезавантажив ПК і зловив синій екран. Комп'ютер кілька разів підряд запускався з синім екраном, після чого з'явилася опція "відновлення системи до останньої точки збереження". Але воно не відновлюється) кілька хвилин крутиться "колесо", а потім все заново "відновлення до останньої точки збереження". Ну я подумав, що може мені якось переставити місцями оперативку, може одне гніздо перестало працювати і ПК тому не може запуститись. Зробив я ці махінції, підбирав різні варіанти розміщення плашок. Потім на моніторах висвітлилось "No signal". А тепер пк взагалі не вмикається, навіть не світиться. Світиться тільки материнська плата...
2 435
До речі так, мої відео, в цілому, дивилися більше сотні тисяч годин... Вау... 😳
(трохи важко усвідомити це)
ЦЕ 11 (ОДИНАДЦЯТЬ) РОКІВ!!!!!!!
НАВІТЬ БІЛЬШЕ!!!! ви можете собі це вкласти в голову?₴! бо я ні🥲
2 435
Трохи підсумовуючи останні події, мушу зауважити, що завдяки вам приймати обставини, в яких я опинився - набагато легше)
Бо не так важливий сейв в Стардю, Зомбоіді, Скайримі, як те, що я здобував цей прогрес, в тій чи іншій грі, разом з вами♥️ ви і є мій найголовніший прогрес) Тому, поки є ви, то такі речі, які відбулися зі мною - зовсім не страшні🌸
2 435
Дідорк на місці) тільки от модів, які я використовував в скайримі, теж більше немає, тому доведеться їх завантажити повторно. Добре, що я колись кидав сюди скріни зі списком всіх модів))
Виходить, що сьогодні я все ж далі буду займатися відновленням втраченого, тому, мабуть, сьогодні без етеру.
2 435
В страдю теж зник прогрес, але стардю робить бекапи не в "User" (як це і має робити будь-яка нормальна гра), тому я її вже відновив, там буквально на кілька днів лише втратився прогрес. Йду ще гляну, що там з Дідорком))
2 435
файлу збереження нема, він мабуть теж десь його зберігав в папці "User" (вона видалилась разом з минулим обліковим записом, раптом що)
2 435
ЛОЛ! в мене ще й всі налаштування OBS злетіли... 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬
Перфекціоністи, ви задоволені!? Казуали, як вам ідея!?
(етер переноситься трохи, треба все налаштувати😭😭)
2 435
Прив👋 десь через годинку зробимо стрім по Project Zomboid. Спробуємо десь знайти водойму і почати осідати біля неї ☕
2 435
Софт Вінд - не підлягає відновленню. Я зробив все, що міг.
Звісно я почну новий летсплей на цій збірці, де ми швидко наздоженемо теперішній прогрес, але цього світу більше немає.
2 435
Насправді плювати на акаунт майкрософт і майнкрафт, зроблю/куплю новий. Головне, щоб вийшло відновити soft wind...
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
