ru
Feedback
Артур Selfdotcom

Артур Selfdotcom

Открыть в Telegram
2 436
Подписчики
+224 часа
-17 дней
+630 день
Архив постов
Так, може хтось знає що то за прикол такий: коли я зайшов в налаштування того облікового запису, який з'явився на моєму пк, то на ньому було під'єднано дуже багато пристроїв (десь біля 10 пк)

P.S. то ось чому майнкрафт має найбільше проданих копій?🤯😆

А, ну і відповідно, мій майнкрафт акаунт також більше не підлягає відновленню, бо він був прив'язаний до акаунту майкрософт, на якому змінили пошту і пароль. Тому треба буде і майн ще раз купити

Коротше, доля Софт Вінду під загрозою. Я побачив, що на моєму пк, хтось віддалено змінив пошту і назву адміністратора, тож треба було створювати новий обліковий запис а той, який в мене був - видаляти і забороняти доступ до мого пк. Звісно я поставив галочку на "збереження файлів облікового запису" але ця функція, як виявилося, не розповсюджується на папку %appdata% в якій, безпосередньо, і знаходяться файли майнкрафту (там знаходилася і папка світу Soft Wind) Поставив собі програму "Recuva", яка відновлює видалені файли, за ніч вона мені відновила диск "С", але такі програми не дають 100% результат, файли "б'ються" під час подібних процесів. Сьогодні ввечері, як повернуся з роботи, буду намагатися відновити світ "Soft Wind"

А тепер просто порівняйте з цим шедевром: https://youtu.be/g73m0PEXlMg

Він типу, як коли граєте в якусь мобілку, помираєте і починається реклама на 30 секунд, яку не можна скіпнути🌞

Пхаха, вийшов трейлер до версії 1.20) додам посилання нижче. Не знаю чим керуються моджанги, коли таке роблять (майкрософтом) але трейлер тупо в стилі реклами фесбуку чи вотсапа) от якийсь такий вайб в нього 😆 Можете самі глянути: https://youtu.be/Rla3FUlxJdE

Тепер я став ще й селезнем... КРЯ!🦆 art by Софія) Її інстаграм: https://instagram.com/apel.synno?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==
Тепер я став ще й селезнем... КРЯ!🦆 art by Софія) Її інстаграм: https://instagram.com/apel.synno?igshid=NTc4MTIwNjQ2YQ==

sticker.webp0.25 KB

Тут посилання на банку, для Херсонщини. Зараз ваша підтримка дуже важлива❤️ Донатьте на Херсонщину💙💛

Якась тут взагалі дивна тема, що всі максимально відмахуються від цього теракту. Дуууже слабенька реакція від країн і це дивно, бо теракт на Каховській ГЕС - одна з найстрашніших речей, які росія вчинила на цій війні

Почитав, що пишуть поляки про катастрофу на Каховській ГЕС, пишуть в основному, що вони сумніваються, що це зробила росія, що це схоже на саботаж, а також, що в них більше немає місць в Польщі.

P.s. Мушу ще доповнити бо, наскільки я вже зроз, то я не зовсім чітко доніс свою думку: Я капець як люблю тварин, вони мене захоплюють і надихають, якоюсь мірою🤭 (особливо дикі) Але навіть і домашнім тваринам я реально (РЕАЛЬНО) щиро радію. Але ми мусимо щось тримати в своїй голові окрім цієї радості, і я завжди, мимоволі, згадую скільки ця домашня тварина отримує обмежень, а деколи навіть страждань, просто тому, що вона поруч з людиною. І розуміння цього, в моїй голові, пересилюють радість, яку можуть ці домашні тварини подарувати. В якості бонуса розповім історію зі свого дитинства: Коли мені було десь років 8 чи 7, то ми гралися з сусідськими хлопцями недалеко від мого будинку. Ну і як хлопці граються, ми щось бігали, штовхалися, репетували)) і мене якось штовхнули на землю і прямо переді мною, в траві, лежала бджола. Вона була жива, але, очевидно, її вік вже підходив до кінця, бо в неї були геть стерті крильця і вона була вже трохи сірувата від дорожньої пилюки, яка на неї налетіла. Це я тепер лише розумію, що вона вже відпрацювала своє, стерла крильця і по дорозі за новою"партією" нектару, просто впала без сил. Але тоді я думав, що вона захворіла, чи щось типу того) і я закрив її руками і крикнув своїм друзям, щоб вони перестали "дуріти", щоб її не затоптати чи скривдити. Хлопці підбігли глянути, що я там ховаю в траві, і після того, як я їм розповів, що там, вони почали стрибати на неї, бити мої руки, намагаючись її розчавити (діти злі створіння). Я почав її захищати, але вони все ж змогли її прибити, і мені тоді стало якось так жалісно, як зараз пам'ятаю) я почав жорстко плакати, вирвав звідкись якусь палку, чи дошку і почав ганятися за ними і лупцювати)) їм звісно було весело, бо це така вийшла екстремальна гра в квача, але бігав я потім злий довго за ними) Ось така історія😆 Все, бережіть себе❤️

Ну і так, ще раз для закріплення "русня - гній"

Сьогодні росія вчинила черговий теракт проти мирного населення, та України в цілому. Але, також, постраждали і тварини. Ця трагедія, яку спричинила держава-гній, черговий раз доводить, що домашні тварини - не наші друзі, не члени сім'ї. Для людей домашні тварини - живий інструмент, і неважливо для чого: чи для охорони будинків, чи для задоволення своїх егоїстичних потреб доглядати за кимось та мати живу "м'яку іграшку". Люди залиши величезну кількість тварин помирати на прив'язі, в будинках, в хлівах. Це закономірно, бо в таких ситуаціях люди віддають перевагу своєму життю, своєму майну, техніці, документам, грошам, але не тваринам. Тому вкотре повторюю "не заводьте домашніх улюбленців" бути прив'язаними до людини і залежати від неї - найгірше, що може статися з твариною. Створюйте відповідні умови для свійських тварин, поважайте те, що забираєте їх життя для того, щоб поїсти та продовжити своє. Звісно, звісно ваш випадок з вашим котиком Мурчиком, чи песиком Бобіком - особливий, бо ви його підібрали і взагалі "Ґедзю, а що, краще залишити тварин на вулиці🤬?" Не забувайте, що цю тварину викинули на вулицю також люди. ТВАРИНИ - НЕ НАШІ ІГРАШКИ, НЕ НАШІ ІНСТРУМЕНТИ, НЕ ЧАСТИНА ДЕКОРУ. Культура "домашніх улюбленців", тварин, які селективно спотворені під прихоті людини, які живуть в неприродних умовах, які каструються тоді коли людина цього забажає... Так от ця культура має зникнути. Тваринам добре на природі і нам треба це усвідомити. "І що? Тепер викинути всіх домашніх тварин на вулицю?" Ні, але варто перестати їх розмножувати і розірвати це порочне коло експлуатації живих істот з вищою нервовою системою, у власних егоїстичних цілях. Надіюся, що колись замість виведення мопса зі ще меншою головою, чи кота зі ще коротшими лапами, ми почнемо думати про те, як зберегти життя і природнє середовище диких видів тварин, котрі х кожним роком все більше потерпають від людини. (Це моя особиста думка, я не претендую на правильність, я не намагаюся вам її нав'язати, але, я сподіваюся, що хоча-б когось мої слова змусять трохи інакше глянути на цю ситуацію)

Жесть.. два однакових комента (верхній мій) але чого така різна реакція на них?😶‍🌫️
Жесть.. два однакових комента (верхній мій) але чого така різна реакція на них?😶‍🌫️

Зроз чи не зроз? ©Афінський Ґедзь
Зроз чи не зроз? ©Афінський Ґедзь

Інстаграм художниці, до речі) https://www.instagram.com/vilez16/

Тепер я реально став динозавром🤩🤩🤩 Художниця вмотивувавла такий вибір до арту, тим, що я старий пердун, який любить все ст
Тепер я реально став динозавром🤩🤩🤩 Художниця вмотивувавла такий вибір до арту, тим, що я старий пердун, який любить все старе (текстури, механіки і т.д.) Це я жартую)) такого вона мені не писала, але суть я вловив 😁😁 art by Вікля 🥰

Точно, про свиней.. я ще давно хотів сказати, що змінив текстуру кабанчиків, які мене вбивали, на текстуру звичайної свині, щ
Точно, про свиней.. я ще давно хотів сказати, що змінив текстуру кабанчиків, які мене вбивали, на текстуру звичайної свині, щоб було більше ✨ vanilla friendly ✨ Якось так.