ru
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Открыть в Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Львівський Криптан

Канал Львівський Криптан (@lvivcriptan22) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 40 250 подписчиков, занимая 3 180 место в категории Криптовалюты и 1 459 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 40 250 подписчиков.

Согласно последним данным от 21 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -32, а за последние 24 часа — -41, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 10.14%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 7.04% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 4 067 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 2 825 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 42.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 22 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

40 250
Подписчики
-4124 часа
-107 дней
-3230 день
Архив постов
Беремо участь в новому токен-сплеші від біржі ByBit🥹 Сьогодні запустили новий токен-сплеш з проєктом, який вранці був на аль
Беремо участь в новому токен-сплеші від біржі ByBit🥹 Сьогодні запустили новий токен-сплеш з проєктом, який вранці був на альфі. Виділили 3200 місць, де нові користувачі зможуть отримати по 2500 $BILL, що приблизно дорівнює 80$. Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на біржі ByBit 2️⃣Відкриваємо сторінку події і натискаємо на Взяти участь 3️⃣Поповнюємо рахунок від 100 USDT і робимо торговий оборот від 100 доларів США у парі BILL/USDT Токен вже торгується на споті Bybit, а місця ще є, тож можна спокійно заходити без поспіху. До речі, в середу буде виплата по промо з $OPN, це ~60$ на акаунт. Додатково не забувайте вносити в стейкінг з USDT, доступно також новим користувачам! Також на біржі Bitget анонсували два нових PoolX з проєктами $CC і $UMXM, де можна застейкати BTC і ETH. 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Клеймимо фрішні $ від SoSoValue, вийшло +350$ на хід ноги😎 Дана роздача для олдів, які ще в 2025 стейкали в індекси і тд, зн
+1
Клеймимо фрішні $ від SoSoValue, вийшло +350$ на хід ноги😎 Дана роздача для олдів, які ще в 2025 стейкали в індекси і тд, знаю таких на каналі багато, зараз SoSo насипали Дроп, який залежить від вашої активності на платформі! Просто переходимо сюди, підключаємо той гаманець, який ми тоді використовували, і можемо заклеймити і продати відразу на їхньому дексі та вивести $ на біржу, курс $SOSO зараз ~0.42$

Маємо новий X Launch Billions Network від OKX😎 Сьогодні стартував новий Launch X Billions Network з пулом винагород 20,000,0
Маємо новий X Launch Billions Network від OKX😎 Сьогодні стартував новий Launch X Billions Network з пулом винагород 20,000,000 BILL. Launch X одночасно проходить на біржі та web3 гаманці OKX! Мінімальні умови: 🔴 Депозит — 200$ 🔴 Оборот — 500$ 🔴 Старт - вже 🔴 Кінець 4.05 11:00 Як бачимо, біржа OKX активізувалась, тому сподіваюсь що ви робили обʼєми. Актуальна монета для обʼєму - QUQ 🔴Дедлайн для підписки - через 24 години 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Коли закинув першу плюсову PNL-ку в сторіс, і написав що працюєш в криптовалюті🥹
Коли закинув першу плюсову PNL-ку в сторіс, і написав що працюєш в криптовалюті🥹

На криптовалютному ринку смута, а тим часом лудка на Polymarket в самому розквіті🥹 У Polymarket в квітні рекорд: ~$43,36 млн
На криптовалютному ринку смута, а тим часом лудка на Polymarket в самому розквіті🥹 У Polymarket в квітні рекорд: ~$43,36 млн комісій за місяць. Це більше ніж х2 від їх «звичайного» рівня. Якщо триматимуть темп — річний дохід може вийти під ~$520 млн. Платформа рубає кеш на ставках як не в себе, поки народ активно зливає свої кошти, бачив статистику ~3% там заробляє, єдина надія в криптанів на дроб який не покриє лудку

ФРС знову напечатали грошей у систему🥹 Цієї ночі в ринок зайшло ~$8,26 млрд — один із найбільших обсягів із часів COVID-19. Баланс ФРС підріс, ліквідність пішла вгору, хоча ставку ніхто не знижував. Джерем вирішив під своє звільнення тихо підживити ринок грошима, нагадую Паввел працює до 15 травня, дальше буде інший дядько Короткостроково це плюс для крипти та інших ризикових активів, але це скоріше тимчасова підтримка, чим глобальне покращення ринків..

Альянс Банк збільшив винагороди, тепер отримуємо 200 грн за реєстрацію та по 300 грн за кожного друга!😎 Поки на ринку штиль,
+1
Альянс Банк збільшив винагороди, тепер отримуємо 200 грн за реєстрацію та по 300 грн за кожного друга!😎 Поки на ринку штиль, продовжуємо лутати легкий кеш. Альянс Банк сьогодні викатив жирніше оновлення своєї реферальної програми. Якщо раніше давали копійки, то тепер цифри стали цікавішими — відмінний спосіб поповнити баланс на депозиті або просто пару гривень на хід ноги. Реєстрація займає 5 хвилин, підтвердження через Дію миттєве, а гривні падають відразу в розділ кешбек. Що по цифрах виходить: 🔴за реєстрацію безкоштовної карти: 200 грн (замість попередніх 100 грн). 🔴тепер за кожного друга по 300 грн, а не від третього Що потрібно зробити: 1️⃣ Завантажуємо додаток 2️⃣ Проходимо швидку верифікацію через Дію. 3️⃣ Відкриваємо віртуальну карту “Стартову”. Вона повністю безкоштовна в обслуговуванні. Після активації карти бонуси відразу капають на рахунок. Далі беремо свою рефку і запрошуємо друзів/родичів — по 300 грн за кожного зараз один з кращих офферов серед банків. Чому варто зробити зараз? Такі "щедрі" нагороди у банків довго не живуть. Зазвичай, як тільки набирають потрібну базу юзерів, ліміти зрізають назад. Тому заходимо, поки пул не вичерпали. Це ті самі "безкоштовні гроші", які в крипті ми називаємо безризиковим дропом. 🔴отримати свою картку Альянс

Відкрили безкоштовний доступ до приватного каналу але це вперше й востаннє. У приватному каналі публікуються інсайди, угоди та думки. Якщо хочете потрапити до приватки, потрібно перейти за цим посиланням і підписатися: https://t.me/+FhcZwytUQm8wZGNh 100 місць має вистачити, щоб найактивніші читачі встигли приєднатися.

США офіційно закінчили війну з Іраном😁 Білий дім повідомив Конгресу, що конфлікт вважається завершеним, навіть попри те, що
США офіційно закінчили війну з Іраном😁 Білий дім повідомив Конгресу, що конфлікт вважається завершеним, навіть попри те, що американські війська залишаються в регіоні. Паралельно Іран уже пом’якшує позицію, більше не вимагає знімати санкції й готовий обговорювати все одразу — і Ормузьку протоку, і обмеження. Але не так все однозначно: 🔴 сторони все ще далеко одна від одної, особливо по ядерці 🔴 Трамп прямо сказав, що новий формат його не влаштовує 🔴 за інсайдом, це може бути просто перенесення 60-денного дедлайну під новий раунд тиску Позитивного сказано ніби багато, а по факту ніяких змін, ринок крипти вже навіть не реагує на вищесказане….

Запросив(-ла) вас до приватного каналу. Посилання дійсне ще 26 хвилин. #нагадування #река

Там вже прилітають 100% кешбеку за TEMU😎 Перевіряйте свої баланси, та діліться в коментарях😉
+1
Там вже прилітають 100% кешбеку за TEMU😎 Перевіряйте свої баланси, та діліться в коментарях😉

Електрички доречі топ за свої бабки😎 Що там по сакурах в місті? Їду на ревізію🌚
Електрички доречі топ за свої бабки😎 Що там по сакурах в місті? Їду на ревізію🌚

Майкл Сейлор розповідає, що пружина зжимається🥹 Каже, що скоро настане момент, коли черговий мільярдер просто зайде і за ніч винесе бітка на $1B. І це вже не буде виглядати як щось «вау» — це стане новою нормою. Такі покупки почнуть повторюватись — ринок просто перестане мислити в доларах. Ніхто вже не буде питати «скільки це в USD», бо логіка перевернеться: рахувати почнуть у BTC. Віримо?🤔

Добре, ви переконали! Оскільки багато з вас довго просили - сьогодні відкрили безкоштовний доступ до приватного каналу для всіх вас. Вхід за цим посиланням: https://t.me/+olXkzjHNEwk2OWM5 В середньому 90% інсайдерської інформації надходить з цього приватного каналу! #реклама

Сюда!!!🥹
Сюда!!!🥹

Трамп молодший, говорить що зараз бичка😃 Ерік Трамп каже: «Ми проживаємо найкращий період в історії криптовалют» Я так розумію «Ми» це він має на увазі себе і батька свого🌚

Темщики вже не ті!🥹 Чувак із Житомира накрутив собі світло на 9 млн грн, а тепер його накрили… Він розгорнув одразу два неле
+2
Темщики вже не ті!🥹 Чувак із Житомира накрутив собі світло на 9 млн грн, а тепер його накрили… Він розгорнув одразу два нелегальні майнінг-центри й спалив ~1,5 млн кВт·год електрики. Збитки для держенерго — майже 9 млн грн. Під час обшуків знайом все: ферми, техніку і докази Як працювала схема: 🔴 стартував із підвалу на побутовому тарифі 🔴 далі — втручання в лічильник 🔴 фінал — друга точка в промзоні з підстанцією

ОКХ — кормить! Ще два проєкти! Біржа анонсувала ще 2 нових дропи з проектами Pharos та Pieverse. Сумарно виходить вже 5 дропі
ОКХ — кормить! Ще два проєкти! Біржа анонсувала ще 2 нових дропи з проектами Pharos та Pieverse. Сумарно виходить вже 5 дропів за останній тиждень Знімка ще не було, тому в нас є час підкрутити обʼєм. Актуальні монети для обʼєму - RAVE або QUQ 🔴 Реєстрація в OKX BOOST

Ну що, прийшов час порадувати всіх! Відкрили доступ до VIP-каналу, причому абсолютно безкоштовно для всіх моїх підписників Клікайте, заявки приймають швидко - https://t.me/+mrfPfUzjcwgzOGQx P.s. Безкоштовно тільки сьогодні 🤝 #реклама