ru
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

Открыть в Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Львівський Криптан

Канал Львівський Криптан (@lvivcriptan22) языкового сегмента Украинский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 40 250 подписчиков, занимая 3 180 место в категории Криптовалюты и 1 459 место в регионе Украина.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 40 250 подписчиков.

Согласно последним данным от 21 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -32, а за последние 24 часа — -41, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 10.14%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 7.04% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 4 067 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 2 825 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 42.
  • Тематические интересы: Контент сосредоточен на ключевых темах, таких как біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 22 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Криптовалюты.

40 250
Подписчики
-4124 часа
-107 дней
-3230 день
Архив постов
Цікаво хто буде з Баварією в фіналі!?😳 ❤️ - Aтлетико М. 🔥 - Арсенал 😁 - вірю в ПСЖ
Цікаво хто буде з Баварією в фіналі!?😳 ❤️ - Aтлетико М. 🔥 - Арсенал 😁 - вірю в ПСЖ

OKX сьогодні дивує, анонсували вже третій дроп🥹 Ще є час докрутити обʼєм, так як баланси та обʼєми ще не фоткали! Актуальна
OKX сьогодні дивує, анонсували вже третій дроп🥹 Ще є час докрутити обʼєм, так як баланси та обʼєми ще не фоткали! Актуальна монета для обʼєму - QUQ 🔴 Реєстрація в OKX BOOST

Або зараз безкоштовно, або потім за грубі гроші.👇 https://t.me/+FlUnSV9u6X5kMzgx #река #нагадування

Беремо участь в OKX BOOST, якщо виконали умови!🫡 По умовах все як завжди : обʼєм 500$, баланс 200$, ~40-45$ виходить за середній обʼєм в розмірі 600$, також вночі були транзакції з токеном АІ та Pieverse, є всі шанси що будуть нові дропи🍽 🔴 Реєстрація в OKX BOOST

Криптани вирішили створити свій закритий преміум-канал, але на відміну від інших каналів, він у них буде абсолютно безкоштовн
Криптани вирішили створити свій закритий преміум-канал, але на відміну від інших каналів, він у них буде абсолютно безкоштовний. З одним правилом: потрапити до нього можна буде лише протягом перших 24 годин тим, хто підписаний на цей канал. Потім доступ стане платним. Заходьте: https://t.me/+v3MoL3OBurxhZTVh #реклама

За кого вболіваєте?😱 Хто кого сьогодні? 🔥 - ПСЖ ❤️ - БАВАРІЯ
За кого вболіваєте?😱 Хто кого сьогодні? 🔥 - ПСЖ ❤️ - БАВАРІЯ

OKX Boost - знову кормлять!Маємо два нових дропи!😱 OKX анонсували наперед 2 дропи із пулом 1,82млн токенів GRASS та 500тис$
OKX Boost - знову кормлять!Маємо два нових дропи!😱 OKX анонсували наперед 2 дропи із пулом 1,82млн токенів GRASS та 500тис$ та дають можливість набити обʼєм перед знімком який відбудеться у ночі Критерії ймовірно будуть як завжди, а саме 500-600$ об'єм та 200$ баланс. Зареєструвати наші акаунти в дропах ми зможемо завтра з 14:00, а розподіл нагород стартує 30 квітня Планую також прогнати акаунти, буду крутити в монеті QUQ. Тримайте контракт в мережі BNB - 0x4fa7c69a7b69f8bc48233024d546bc299d6b03bf 🔴 Реєстрація в OKX BOOST

Абсолютно всі нові карти добавляються!🫡 Вирішується проблема максимально просто, потрібно добавити карту через налаштування
+1
Абсолютно всі нові карти добавляються!🫡 Вирішується проблема максимально просто, потрібно добавити карту через налаштування телефону — у розділі Wallet вручну!

В кого не добавляло в Apple Pay, спробуйте зараз, пишуть що плфіксили для всіх!🫡 Потрібно знову перевипустити карту, на старій карті тиснете «more», тоді «terminate», і випускаєте нову.

Все працює! Нагадую що реєстрував віртуальну карту на закордонний паспорт, всі дані прописував власні тобто прописка в Україн
Все працює! Нагадую що реєстрував віртуальну карту на закордонний паспорт, всі дані прописував власні тобто прописка в Україні не ЄС! По курсу у мене вийшло за 1 USDT - 44.1 UAH це вже з всіма комісіями і з автоматичним кешбеком 2% який у всіх, як на мене смачно!🫡

Нарешті ByBit пофіксили свою карту, і можна активно юзати через Apple Pay, єдине потрібно перевипустити нову карту!😃
+1
Нарешті ByBit пофіксили свою карту, і можна активно юзати через Apple Pay, єдине потрібно перевипустити нову карту!😃

Нова активність на 15-20$ від біржі Binance😃 Binance запустила відразу 2 BOOSTER компанії! Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструєм
Нова активність на 15-20$ від біржі Binance😃 Binance запустила відразу 2 BOOSTER компанії! Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на біржі Binance (якщо раніше не робили) 2️⃣ Переходимо в розділ Discover → Booster і настикаємо на банери 3️⃣ Виконуємо завдання та чекаємо на винагороди Участь зможуть взяти лише ті, хто має 61+ AP. За кожен спишуть по -5 АP.Формат FCFS, тож не відкладаємо 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

S&P 500 знову оновив історичний максимум😃 Доречі з 13 квітня по 31 липня біржа BingX ввели 0 комісію на розділ TradeFi, дета
S&P 500 знову оновив історичний максимум😃 Доречі з 13 квітня по 31 липня біржа BingX ввели 0 комісію на розділ TradeFi, детальніша інформація — тут 🔴Реєстрація на біржі BingX

Завтра стартує новий лаунчпаду $PRINTR на біржі ByBit😃 Printr – лаунчпад для запуску токенів одночасно в кількох мережах, за
Завтра стартує новий лаунчпаду $PRINTR на біржі ByBit😃 Printr – лаунчпад для запуску токенів одночасно в кількох мережах, залучили $4,5 млн від топ фондів Axelar, Sui Foundation, Mantle EcoFund, Mirana Ventures та ангели з LayerZero, + інкубацію забезпечує Bybit Venture Studio. Сейл проходити буде на сайті Print а для участі необхідно зареєструватись та пройти КУС на Sonar (Укр в бані, треба через vpn зробити на ЄС страну) Як взяти участь: 1️⃣Проходимо КУС на Sonar та конектимо свійХ + GitHub 2️⃣Добавляємо sol гаманець 3️⃣Поповнюємо USDС в sol 4️⃣Конектимось до Print 5️⃣28 квітня робимо депозит та творюємо заявку на покупку По премаркету є майже 2х. Не виглядає як фрі-гроші, але сейл зараз виглядає адекватно. Мінус — нема дати TGE, можуть тягнути скільки хочуть. З плюсів: якщо не брешуть, рефанд залишку обіцяють через 24 години після закриття. Заходити чи ні — вирішуватиму під кінець, коли буде видно об’єм і перепідписку. Вона майже гарантована, бо ліміт на акаунт аж $200k — мульти тут особливо не потрібні. Деталі: 🔴Ціна токена 0.5$/50 млн$ FDV 🔴Ліміт 200-200к USDC в мережі Sol 🔴Розлок 100% на TGE 🔴Формат - перепідписка По KYC: Sonar для України — бан. На MegaETH раніше обходилось через укр паспорт + виписку з європейського банку. Теоретично і зараз має зайти. 🔴Старт 28 квітня 15:00 🔴Кінець 1 травня 15:00 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Інвестуємо в Inzhur, банківськими грошима — з нулем в кишені!?😃 Маємо цікаву активність в партнерстві VST BANK та Inzhur, ба
Інвестуємо в Inzhur, банківськими грошима — з нулем в кишені!?😃 Маємо цікаву активність в партнерстві VST BANK та Inzhur, банк надає можливість інвестувати кредитний ліміт 🤯 Тобто тепер можна поповнити свій інвестиційний рахунок в Inzhur кредитними коштами без комісій і відсотків у пільговий період і отримувати дивіденди, якраз вигідно робити це в рамках пільгового періоду! Також, за реєстрацію та запрошення друзів в Inzhur, ще можна отримати 200+200 грн в акціях, які автоматично інвестуються у фонд, і з цих акцій щомісяця нараховуються дивіденди зразу на вашу банківську картку, а через рік всі акції отримані за рефералів — можна буде вивести. Тобто, ви можете запрошувати людей і отримувати 200+200 грн в акціях за кожного друга, а також можна отримати 100 грн за створення безкоштовної карти в VST BANK та 100 грн за кожного друга! 🔴 детальніше як забрати 200+200 грн від Inzhur - писав тут 🔴 забрати 100+100 грн від VST BANK

Забираємо 15$ з 10х плечем для торгівлі від біржі BingX + багато інших призів за торги на біржі!😃 🔴посилання на активність
Забираємо 15$ з 10х плечем для торгівлі від біржі BingX + багато інших призів за торги на біржі!😃 🔴посилання на активність

Ілон Маск нарешті випустив свій месенджер XChat, конкурент Telegram!?🤔 Ось деякі деталі месенджера: 🔴Переписки з кінцевим шифруванням; 🔴Видалення повідомлень для всіх; 🔴Голосові або відеодзвінки між пристроями; 🔴Вбудований Grok прямо в чаті; 🔴Заборона на скріншоти та запис вашого чату; 🔴Секретні чати з зникаючими повідомленнями; 🔴Відсутність реклами(поки що) 🔴Групові чати до 500 осіб з підтримкою акаунтів X. Поки його можна завантажити тільки на iOS, на Android з'явиться пізніше.

Нова темка від Дурова!😱 Паша відкрив стінку в телеграмі, щось схоже до тредс. На скільки я розумію , що ми навіть зможемо та
Нова темка від Дурова!😱 Паша відкрив стінку в телеграмі, щось схоже до тредс. На скільки я розумію , що ми навіть зможемо там щось заробити ! 🔴 Посилання - тут За реферала дають 10 зірок, кажуть ,що пізніше ми зможемо їх вивести! Також поки там користувачів не багато, можна забрати круті досягнення!

Бутерін скупляє $DOT 😱 Віталік продав частину свого дітища(ETH), щоб відкупити токен DOT (Polkadot) на 2,54 млрд$, тепер це
Бутерін скупляє $DOT 😱 Віталік продав частину свого дітища(ETH), щоб відкупити токен DOT (Polkadot) на 2,54 млрд$, тепер це головний актив у його гаманці! Дуже цікава покупка, на немалі кошти… Можливо він щось знає таке, про що ми не знаємо?🤔

Дональда хотіли мінуснути, холдер токена $TRUMP — це ти!?🤔 У готелі Вашингтон Хілтон під час вечері стався стрілянина. За столом були Трамп, Меланія і віце-президент Джей Ді Ванс, їх швидко евакуювали., тому ніхто не постраждав! Стрільця швидко затримали, це був 31-річний хлопець із Каліфорнії. У нього був дробовик, пістолет і кілька ножів. Також вчора Трамп заявив, що криптовалюта – це велика індустрія, яка зобов'язана принести успіх, проте не уточнив для кого саме… поки бачимо лише для його оточення крипта принесла успіх🥹