ch
Feedback
Львівський Криптан

Львівський Криптан

前往频道在 Telegram

• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

显示更多

📈 Telegram 频道 Львівський Криптан 的分析概览

频道 Львівський Криптан (@lvivcriptan22) 乌克兰语 语言赛道中的 是活跃参与者。目前社区聚集了 40 250 名订阅者,在 加密货币 类别中位列第 3 180,并在 乌克兰 地区排名第 1 459

📊 受众指标与增长动态

невідомо 创建以来,项目保持高速增长,吸引了 40 250 名订阅者。

根据 21 六月, 2026 的最新数据,频道保持稳定运转。过去 30 天订阅人数变化为 -32,过去 24 小时变化为 -41,整体触达仍然可观。

  • 认证状态: 未认证
  • 互动率 (ER): 平均受众互动率为 10.14%。内容发布后 24 小时内通常能获得 7.04% 的反应,占订阅者总量。
  • 帖子覆盖: 每篇帖子平均可获得 4 067 次浏览,首日通常累积 2 825 次浏览。
  • 互动与反馈: 受众积极参与,单帖平均反应数为 42
  • 主题关注点: 内容集中在 біржа, катка24, bybit, токен, lvivcriptan 等核心主题上。

📝 描述与内容策略

作者将该频道定位为表达主观观点的平台:
• ділюсь можливостями в крипті; • про крипту як інструмент інвестицій Зв’язок зі мною - @lvivcriptan Чат для спілкування - https://t.me/+-wZf8FaRSQ02YTFi Менеджери по рекламі: @yuliy_in @optar_cpa @tocatcrypto @pifagor_dao @ostapsmm

凭借高频更新(最新数据采集于 22 六月, 2026),频道始终保持新鲜度与高覆盖。分析显示受众积极互动,使其成为 加密货币 类别中的关键影响点。

40 250
订阅者
-4124 小时
-107
-3230
帖子存档
Беремо участь в новому токен-сплеші від біржі ByBit🥹 Сьогодні запустили новий токен-сплеш з проєктом, який вранці був на аль
Беремо участь в новому токен-сплеші від біржі ByBit🥹 Сьогодні запустили новий токен-сплеш з проєктом, який вранці був на альфі. Виділили 3200 місць, де нові користувачі зможуть отримати по 2500 $BILL, що приблизно дорівнює 80$. Що потрібно зробити: 1️⃣Реєструємося на біржі ByBit 2️⃣Відкриваємо сторінку події і натискаємо на Взяти участь 3️⃣Поповнюємо рахунок від 100 USDT і робимо торговий оборот від 100 доларів США у парі BILL/USDT Токен вже торгується на споті Bybit, а місця ще є, тож можна спокійно заходити без поспіху. До речі, в середу буде виплата по промо з $OPN, це ~60$ на акаунт. Додатково не забувайте вносити в стейкінг з USDT, доступно також новим користувачам! Також на біржі Bitget анонсували два нових PoolX з проєктами $CC і $UMXM, де можна застейкати BTC і ETH. 🔴Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Клеймимо фрішні $ від SoSoValue, вийшло +350$ на хід ноги😎 Дана роздача для олдів, які ще в 2025 стейкали в індекси і тд, зн
+1
Клеймимо фрішні $ від SoSoValue, вийшло +350$ на хід ноги😎 Дана роздача для олдів, які ще в 2025 стейкали в індекси і тд, знаю таких на каналі багато, зараз SoSo насипали Дроп, який залежить від вашої активності на платформі! Просто переходимо сюди, підключаємо той гаманець, який ми тоді використовували, і можемо заклеймити і продати відразу на їхньому дексі та вивести $ на біржу, курс $SOSO зараз ~0.42$

Маємо новий X Launch Billions Network від OKX😎 Сьогодні стартував новий Launch X Billions Network з пулом винагород 20,000,0
Маємо новий X Launch Billions Network від OKX😎 Сьогодні стартував новий Launch X Billions Network з пулом винагород 20,000,000 BILL. Launch X одночасно проходить на біржі та web3 гаманці OKX! Мінімальні умови: 🔴 Депозит — 200$ 🔴 Оборот — 500$ 🔴 Старт - вже 🔴 Кінець 4.05 11:00 Як бачимо, біржа OKX активізувалась, тому сподіваюсь що ви робили обʼєми. Актуальна монета для обʼєму - QUQ 🔴Дедлайн для підписки - через 24 години 🔴 Реєстрація в OKX BOOST (-20% на ваші затрати на комісію) 🔴 Реєстрація на біржі OKX 🔴 Проксі для промо беру лише тут: proxy-seller.com ( з промокодом lvivcriptan - 15% знижка) Торгую на біржах: ByBit🔴BingX🔴WhiteBit

Коли закинув першу плюсову PNL-ку в сторіс, і написав що працюєш в криптовалюті🥹
Коли закинув першу плюсову PNL-ку в сторіс, і написав що працюєш в криптовалюті🥹

На криптовалютному ринку смута, а тим часом лудка на Polymarket в самому розквіті🥹 У Polymarket в квітні рекорд: ~$43,36 млн
На криптовалютному ринку смута, а тим часом лудка на Polymarket в самому розквіті🥹 У Polymarket в квітні рекорд: ~$43,36 млн комісій за місяць. Це більше ніж х2 від їх «звичайного» рівня. Якщо триматимуть темп — річний дохід може вийти під ~$520 млн. Платформа рубає кеш на ставках як не в себе, поки народ активно зливає свої кошти, бачив статистику ~3% там заробляє, єдина надія в криптанів на дроб який не покриє лудку

ФРС знову напечатали грошей у систему🥹 Цієї ночі в ринок зайшло ~$8,26 млрд — один із найбільших обсягів із часів COVID-19. Баланс ФРС підріс, ліквідність пішла вгору, хоча ставку ніхто не знижував. Джерем вирішив під своє звільнення тихо підживити ринок грошима, нагадую Паввел працює до 15 травня, дальше буде інший дядько Короткостроково це плюс для крипти та інших ризикових активів, але це скоріше тимчасова підтримка, чим глобальне покращення ринків..

Альянс Банк збільшив винагороди, тепер отримуємо 200 грн за реєстрацію та по 300 грн за кожного друга!😎 Поки на ринку штиль,
+1
Альянс Банк збільшив винагороди, тепер отримуємо 200 грн за реєстрацію та по 300 грн за кожного друга!😎 Поки на ринку штиль, продовжуємо лутати легкий кеш. Альянс Банк сьогодні викатив жирніше оновлення своєї реферальної програми. Якщо раніше давали копійки, то тепер цифри стали цікавішими — відмінний спосіб поповнити баланс на депозиті або просто пару гривень на хід ноги. Реєстрація займає 5 хвилин, підтвердження через Дію миттєве, а гривні падають відразу в розділ кешбек. Що по цифрах виходить: 🔴за реєстрацію безкоштовної карти: 200 грн (замість попередніх 100 грн). 🔴тепер за кожного друга по 300 грн, а не від третього Що потрібно зробити: 1️⃣ Завантажуємо додаток 2️⃣ Проходимо швидку верифікацію через Дію. 3️⃣ Відкриваємо віртуальну карту “Стартову”. Вона повністю безкоштовна в обслуговуванні. Після активації карти бонуси відразу капають на рахунок. Далі беремо свою рефку і запрошуємо друзів/родичів — по 300 грн за кожного зараз один з кращих офферов серед банків. Чому варто зробити зараз? Такі "щедрі" нагороди у банків довго не живуть. Зазвичай, як тільки набирають потрібну базу юзерів, ліміти зрізають назад. Тому заходимо, поки пул не вичерпали. Це ті самі "безкоштовні гроші", які в крипті ми називаємо безризиковим дропом. 🔴отримати свою картку Альянс

Відкрили безкоштовний доступ до приватного каналу але це вперше й востаннє. У приватному каналі публікуються інсайди, угоди та думки. Якщо хочете потрапити до приватки, потрібно перейти за цим посиланням і підписатися: https://t.me/+FhcZwytUQm8wZGNh 100 місць має вистачити, щоб найактивніші читачі встигли приєднатися.

США офіційно закінчили війну з Іраном😁 Білий дім повідомив Конгресу, що конфлікт вважається завершеним, навіть попри те, що
США офіційно закінчили війну з Іраном😁 Білий дім повідомив Конгресу, що конфлікт вважається завершеним, навіть попри те, що американські війська залишаються в регіоні. Паралельно Іран уже пом’якшує позицію, більше не вимагає знімати санкції й готовий обговорювати все одразу — і Ормузьку протоку, і обмеження. Але не так все однозначно: 🔴 сторони все ще далеко одна від одної, особливо по ядерці 🔴 Трамп прямо сказав, що новий формат його не влаштовує 🔴 за інсайдом, це може бути просто перенесення 60-денного дедлайну під новий раунд тиску Позитивного сказано ніби багато, а по факту ніяких змін, ринок крипти вже навіть не реагує на вищесказане….

Запросив(-ла) вас до приватного каналу. Посилання дійсне ще 26 хвилин. #нагадування #река

Там вже прилітають 100% кешбеку за TEMU😎 Перевіряйте свої баланси, та діліться в коментарях😉
+1
Там вже прилітають 100% кешбеку за TEMU😎 Перевіряйте свої баланси, та діліться в коментарях😉

Електрички доречі топ за свої бабки😎 Що там по сакурах в місті? Їду на ревізію🌚
Електрички доречі топ за свої бабки😎 Що там по сакурах в місті? Їду на ревізію🌚

Майкл Сейлор розповідає, що пружина зжимається🥹 Каже, що скоро настане момент, коли черговий мільярдер просто зайде і за ніч винесе бітка на $1B. І це вже не буде виглядати як щось «вау» — це стане новою нормою. Такі покупки почнуть повторюватись — ринок просто перестане мислити в доларах. Ніхто вже не буде питати «скільки це в USD», бо логіка перевернеться: рахувати почнуть у BTC. Віримо?🤔

Добре, ви переконали! Оскільки багато з вас довго просили - сьогодні відкрили безкоштовний доступ до приватного каналу для всіх вас. Вхід за цим посиланням: https://t.me/+olXkzjHNEwk2OWM5 В середньому 90% інсайдерської інформації надходить з цього приватного каналу! #реклама

Сюда!!!🥹
Сюда!!!🥹

Трамп молодший, говорить що зараз бичка😃 Ерік Трамп каже: «Ми проживаємо найкращий період в історії криптовалют» Я так розумію «Ми» це він має на увазі себе і батька свого🌚

Темщики вже не ті!🥹 Чувак із Житомира накрутив собі світло на 9 млн грн, а тепер його накрили… Він розгорнув одразу два неле
+2
Темщики вже не ті!🥹 Чувак із Житомира накрутив собі світло на 9 млн грн, а тепер його накрили… Він розгорнув одразу два нелегальні майнінг-центри й спалив ~1,5 млн кВт·год електрики. Збитки для держенерго — майже 9 млн грн. Під час обшуків знайом все: ферми, техніку і докази Як працювала схема: 🔴 стартував із підвалу на побутовому тарифі 🔴 далі — втручання в лічильник 🔴 фінал — друга точка в промзоні з підстанцією

ОКХ — кормить! Ще два проєкти! Біржа анонсувала ще 2 нових дропи з проектами Pharos та Pieverse. Сумарно виходить вже 5 дропі
ОКХ — кормить! Ще два проєкти! Біржа анонсувала ще 2 нових дропи з проектами Pharos та Pieverse. Сумарно виходить вже 5 дропів за останній тиждень Знімка ще не було, тому в нас є час підкрутити обʼєм. Актуальні монети для обʼєму - RAVE або QUQ 🔴 Реєстрація в OKX BOOST

Ну що, прийшов час порадувати всіх! Відкрили доступ до VIP-каналу, причому абсолютно безкоштовно для всіх моїх підписників Клікайте, заявки приймають швидко - https://t.me/+mrfPfUzjcwgzOGQx P.s. Безкоштовно тільки сьогодні 🤝 #реклама