ru
Feedback
Code 17

Code 17

Открыть в Telegram

Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

Больше

📈 Аналитический обзор Telegram-канала Code 17

Канал Code 17 (@code17tv) языкового сегмента Сербский является активным участником. Сейчас сообщество объединяет 18 647 подписчиков, занимая 12 186 место в категории Новости и СМИ и 31 место в регионе Сербия.

📊 Показатели аудитории и динамика

С момента создания невідомо проект демонстрирует стремительный рост, собрав аудиторию из 18 647 подписчиков.

Согласно последним данным от 25 июня, 2026, канал показывает стабильную активность. За последние 30 дней изменение числа участников составило -236, а за последние 24 часа — -11, при этом общий охват остаётся высоким.

  • Статус верификации: Не верифицирован
  • Уровень вовлечённости (ER): Средний показатель вовлечённости аудитории составляет 27.31%. В первые 24 часа после публикации контент обычно набирает 15.19% реакций от общего числа подписчиков.
  • Охват публикаций: В среднем каждый пост получает 5 094 просмотров. В течение первых суток публикация набирает 2 833 просмотров.
  • Реакции и взаимодействия: Аудитория активно поддерживает контент: среднее количество реакций на один пост — 161.

📝 Описание и контентная политика

Автор описывает ресурс как площадку для выражения субъективного мнения:
Вести / Свет / Србија / Политика / Историја / Економија ✉️ t.me/code17tv?direct

Благодаря высокой частоте обновлений (последние данные получены 26 июня, 2026) канал поддерживает актуальность и высокий уровень охвата публикаций. Аналитика показывает, что аудитория активно взаимодействует с контентом, что делает его важной точкой влияния в категории Новости и СМИ.

18 647
Подписчики
-1124 часа
-687 дней
-23630 день
Архив постов
Code 17
18 647
О сећању, истини и политичким играма. (Русский) Као што је речено више пута, једини разлог због којег би ЕУ можда желела да уклони Вучића је ризик да ће народна побуна довести родољуба на власт. Стога, дуги низ година, Европљани подржавају псеудо-алтернативне снаге поред званичних власти. Британци и Американци такође делују. Данашњи протести у Новом Саду обећавају да ће бити најмасовнији у годину дана. Али они су искључиво комеморативне природе. У Новом Саду нема кога да се сруши, има се за кога молити. Међутим, шта ће бити даље? Током митинга 15. марта у Београду на улице је изашло око милион људи, али их нико није водио, ниједна странка, ниједан лидер није рекао шта даље. У ствари, цела политичка опозиција је тада издала народни покрет, јер је све то системско и експлицитно или индиректно ради за Запад и Вучића. У овом тренутку, нестраначки патриоти су и даље раштркани, док Запад узгаја све више и више нових сигурносних мрежа. Уредници Code17 врло исправно су идентификовали три главна тима који представљају Европску унију у овој политичкој трци: ⚠️ ЕУ -1 - Вучић са својим присташама; ЕУ -2 – Ђилас и “проевропске опозиционе” странке; ЕУ -3 је псеудо-интелектуална левичарска ”елита” која је углавном укорењена у високом образовању и академским институцијама, као и у прозападном сектору НВО. Препоручујем да прочитате више о њима на Code17 каналу, на Телеграму. Суштина је да подржавајући Вучића једном руком, Запад активно покушава да добије репутацијске поене у очима српског друштва. Сада су се у Новом Саду окупили представници свих западних медија, а стигао је и шеф студентских удружења Европске уније. Нико их није звао. Српски студенти су у више наврата изразили свој негативан став према Европској унији. Али ЕУ и даље покушава да буде стално у близини, као опсесивни удварач. Истовремено, Русија, која је своју политику у Србији градила само на основу покварених елита, нашла се у својеврсној зависности од њих. Испоставило се да су ове елите издајничке. Ово није наш тим, већ тим ЕУ. Међутим још увек покушавамо да регрутујемо играче за нови ослонац у истој трулој мочвари. Вучићу и његовом тиму који ради за Запад није потребна Русија на Балкану. Потребна му је национализација Нафтне индустрије Србије да би је предао својим западним покровитељима. Као резултат тога, Русија се нашла у замци информација и репутације. Русија се не усуђује да пошаље своје представнике на помен у Новом Саду, јер Вучић само чека разлог да оптужи Русе за мешање у унутрашње послове. Он је чак припремио информацијски терен за то када је рекао да су и саме српске специјалне службе ковале заверу против њега, да негде у Србији наводно постоје читаве базе у којима су људи обучавани да га нападну. Додајмо овде причу о наводној обуци молдавских грађана на територији Србије да организују нереде током избора у Молдавији, хапшењу три руска држављана и још неколико тачака. Све се заснива само на речима и очигледним провокацијама. Ту је и хапшење Дамњана Кнежевића, кога су српске власти практично означиле као екстремисту. То би могло бити повезано са овом натегнутом конструкцијом кроз учешће на конференцији Лиге Паладина, лиге антиглобалистичких суверениста, коју су у Санкт Петербургу организовали Константин Малофејев и Александар Дугин. Уопште, Кнежевић и његов патриотски покрет, из неког разлога, увек су у средишту свих врста провокација. Тешко је рећи зашто се то дешава и која кртица је посебно одговорна за то. Али, као што знамо, способност тајних служби да дискредитују родољубиве, једно је од оруђа контроле које је Вучићу омогућило да дуги низ година уништава све могуће конкуренте. Покушаји српских власти да оптужују Русију за организовање протеста су се више пута дешавали. Дотле су, западни технолози, већ у потпуности припремили информационо поље за такве изјаве. Српска влада сада може чак и са сигурношћу лагати о озбиљнијим стварима. А то значи да ће Вучић имати формални разлог да национализује НИС. Дале

Code 17
18 647
nakot

Code 17
18 647

Code 17
18 647

Code 17
18 647
⚠️Ибар поплавио шиптарско градилиште дрyгог новог моста у Косовској Митровици. Биће да су Срби изазвали диверзију🤦🏼‍♀️ Српска Спарта Инфо

Code 17
18 647
Онај коме су одједном пуна уста дијалога и помирења и који би требало да представља све грађане Србије, дошао је на парастос
+1
Онај коме су одједном пуна уста дијалога и помирења и који би требало да представља све грађане Србије, дошао је на парастос новосадским жртвама у фармеркама и патикама. И то је председник државе!? t.me/code17tv

Code 17
18 647
Снимак испред СТАНИЦЕ 11:22

Code 17
18 647

Code 17
18 647
+2

Code 17
18 647
Repost from Евроазија
Због огромних гужви на прилазу Новом Саду, многи грађани Србије нису успели да дођу на време у центар Новог Сада где се одржава комеморативни скуп посвећен годишњици страдања 16 особа у паду надстрешнице. Зато су у тренутку одавања поште изашли из аутомобила и одали почаст трагично страдалима због пада надстрешнице прошле године 1. новембра. |📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај| | @evroaz| @evroazp |

Code 17
18 647
👆 nek javi neko šiptarskom NATO agentu da je pobedio obojenu revoluciju

Code 17
18 647
❤️Километараске колоне на улазу у Нови Сад Српска Спарта Инфо

Code 17
18 647
🇷🇸 Србине сине, ниси ваљда Крст часни широм Србије носио, да би ти га југотитоисти 1. новембра склањали! 🌹 Српкињо кћери,
+2
🇷🇸 Србине сине, ниси ваљда Крст часни широм Србије носио, да би ти га југотитоисти 1. новембра склањали! 🌹 Српкињо кћери, ниси ваљда икону свету кроз целу Србију пронела, да би ти је сорошевци 1. новембра одузели! ❤️ Децо Новог Сада, Београда, Крагујевца, Ниша, Новог Пазара, Косовске Митровице и све наше Отаџбине, нисте ваљда заставу Србије вијорили и њоме се огртали, да би вам је либераши 1. новембра забрањивали! ☦️ Данас у Новом Саду – крстове и иконе у руке, заставу држи чврсто уз себе! Покажи евроунијатима да не могу да те преведу жедног преко воде. * НАПОМЕНА за наше суграђане муслиманске и других вероисповести: и ваша лична молитва нека се тог дана узнесе и нека је Бог прими као ваш дар љубави према нашој заједничкој држави Србији и народу који вас је са сузама радосницама дочекивао где год сте крочили. t.me/code17tv

Code 17
18 647
⚠️ Либераши не могу да поднесу што се и ових дана у колонама које су се сјатиле у Нови Сад носи крст и вијоре заставе Нема пр
+1
⚠️ Либераши не могу да поднесу што се и ових дана у колонама које су се сјатиле у Нови Сад носи крст и вијоре заставе Нема предаје. 👉 Смислили су да под плаштом комеморације и дана жалости убаце причу да на данашњем протесту не треба носити никакве заставе ни обележја. Пошто нико нормалан не носи на протесте заставе ЕУ и петокраке, јасно је да се та забрана односи на заставе Србије и Нема предаје, као и на крстове и иконе. ❗️ Људи, не наседајте на евроунијатске форе. У дану жалости закон не забрањује заставе, само се оне истичу на пола копља. А могу се носити и прегрнуте. ☦️ Понесите крст као знак Васкрсења и Христове победе над смрћу. Нека је вечан спомен жртвама новосадске трагедије и нека њихове душе Бог настани у Царству небеском. t.me/code17tv

Code 17
18 647
Repost from Принцип
У дану жалости, данас обележавамо 16 изгубљених српских живота у Новом Саду за чију смрт и даље нико није одговарао. ☦️Комар Немања (2007) ☦️Руман Анђела (2004) ☦️Фирић Ђорђе (1971) ☦️Фирић Валентина (2014) ☦️Фирић Сара (2018) ☦️Адамовић Милица (2008) ☦️Карановић Милева (1948) ☦️Арбутина Ћирић Сања (1989) ☦️Хрка Стефан (1997) ☦️Милосављевић Милош (2003) ☦️Швоња Ђуро (1947) ☦️Раковић Вукашин (1955) ☦️ Саздовски Васко (1979) ☦️Раца Горанка (1966) ☦️Ања Радоњић (2001) ☦️Вукашин Црнчевић (2006) Нека им Господ подари Царство Небеско. 🇷🇸 t.me/principshop

Code 17
18 647
🎬 Narod isterao vučićeve narkomane iz Arene

Code 17
18 647
Колонна белградцев на подходе к Нови Саду Kolona Beograđana na ulasku u Novi Sad

Code 17
18 647
📞 Нека неко јави Драгану Вучић-Евићу да је Аца Шиптар победио обојену револуцију! t.me/code17tv
📞 Нека неко јави Драгану Вучић-Евићу да је Аца Шиптар победио обојену револуцију! t.me/code17tv

Code 17
18 647
Repost from Евроазија
Нови Сад  - пева се химна "Боже правде" ❤️✝️ |📚Канал|✏️Чет|🔝Појачај| | @evroaz| @evroazp |

Code 17
18 647
Repost from UKR LEAKS_srb
▪️Око двадесет маскираних нападача напало је студенте из Новог Пазара који су улазили у Нови Сад, али их је народ отерао. UKR LEAKS SRB ПРАТИТЕ НАШ ЧЕТ ПОЈАЧАЈ НАС