ru
Feedback
Аронець Live

Аронець Live

Открыть в Telegram

Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE

Больше
9 317
Подписчики
-124 часа
-297 дней
-10430 день
Архив постов
Ще летять ракети на Київ. Є влучання по житлових будинках у Києві і Харкові. Це геноцид. Донатимо на ЗСУ, інакше "буча" буде в кожному місті України 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

При першій хвилі атаки наші збили всі шахеди 💪
При першій хвилі атаки наші збили всі шахеди 💪

Москва неодмінно буде палати!

Кацапня запустила крилаті ракети. Бережіть себе

Сію сію посіваю, Щастя, долі вам бажаю. Я посію на теплО, І щоб світло в вас було. Я посію вам пшениці, Щоб ви мали паляниці. Ще посію гарне жито, Щоб скоріше в мирі жити. Просо ще посію, На віру й надію. Та ще рису та пшона, Щоб закінчилась війна. Вже пуста моя торбина, Хай все буде Україна Щоб наповнилась торбина, Скиньте гривню на машину, Щоб вивозили тртохсотих Й задвохсотили москалотих 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Русня настільки боїться мертвих Степана Бандеру та Романа Шухевича, що вночі знищила університет на Львівщині, де 100 років т
+3
Русня настільки боїться мертвих Степана Бандеру та Романа Шухевича, що вночі знищила університет на Львівщині, де 100 років тому вчився Степан Бандера в Дублянах, а також зруйновано музей Романа Шухевича на Білогорщі.

💪Знищено 87 із 90 шахедів Слава ППО!
💪Знищено 87 із 90 шахедів Слава ППО!

І ДОНАТИМО НА СМЕРТЬ РУСНІ! 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 537541120181331
І ДОНАТИМО НА СМЕРТЬ РУСНІ! 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Нагадаю, що 2024 - рік ЗЕЛЕНОГО Дракона))
Нагадаю, що 2024 - рік ЗЕЛЕНОГО Дракона))

Не погана пасхалочка на 2024 рік вді президента))
Не погана пасхалочка на 2024 рік вді президента))

Бандера із Залужним прийдуть (у Москву) - порядок наведуть! Степане Андрійовичу! З Новим Роком!
Бандера із Залужним прийдуть (у Москву) - порядок наведуть! Степане Андрійовичу! З Новим Роком!

Дякую, дракончики! З Новим 2024 роком. Роком смерті русні і перемоги України!
Дякую, дракончики! З Новим 2024 роком. Роком смерті русні і перемоги України!

Ой, гарне привітання!
Ой, гарне привітання!

І так, я буду знову клянчити на ЗСУ 😇 З вас 24, 224 або 2024 грн донату на автівочку для захисників Авдіївки 👇 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE Paypal: aronets@gmail.com монобанк 5375411201813313 приват 4149439311396976

Друзі, дякую, що були разом зі мною цей черговий рік боротьби за нашу Незклежність. Дякую, що не втомлюєтесь донатити, що не втомлюєтесь підтримувати наших воїнів. Дякую воїнам за те, що ми живі, що в нас є наша Держава. Я вірю, що це все скоро закінчиться нашою перемогою. Але найтемніша ніч перед світанком. Буде важко. Та вибору в нас нема. Слава Україні! Слава нації! З новим роком!

Repost from Сіль
москалі запустили ще один наратив. Мовляв, уже неважливо хто почав війну. Таким чином намагаються черговий раз уникнути відповідальності. Особливо у світі перспективи отримувати удари у відповідь на постійні атаки українських міст. Чергова маячня. Війну почали росіяни і війна в жодному разі і жодному вигляді не входила ні до планів ні до списку бажань українського суспільства. Ніхто не хотів цієї війни. Крім росіян. Ніхто не хотів крові від росіян. Тепер вони перекладають відповідальність на нас. Очевидно статті в нью-йорк таймс про те, що це Україна в усьому винна не забиряться. Разом зі звинуваченням у тому, що ми відмовилися грати роль безпорадної жертви і вирішили вбивати окупанта, який влаштував геноцид в нашій країні. Яким би морально виродженим не став цей світ, наші задачі від цього не змінилися. Скільки б росіяни не розповідали казок про те, що це ми винні в їх злочинах і тому нас знову ж таки треба знищити. Вони знають, що переможців не судять. За розстріли в Бучі. За знищені ракетами житлові будинки. За викрадення дітей. На це і розраховують. Ми докладаємо всіх зусиль щоб їм цього не подарувати. В нас є право не тільки на життя. В нас є повне право на розплату.

Бєлгород, з новим роком!

+2
Бог бомбить Бєлгород 😈

Знайшов відео від Ігоря... 😢

Працював з Ігорем у Верховній раді, були помічниками Левка Мартинюка, нардепа свободівця. Вічна пам'ять, Друже!