Аронець Live
Ir al canal en Telegram
Солдат бригади "Любарт", корпусу "Азов" Засновник волонтерського фонду "Нащадки Сагайдачного" Збір на позашляховики для ЗСУ 🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Mostrar más9 335
Suscriptores
-724 horas
-217 días
-11330 días
Archivo de publicaciones
9 335
І ДОНАТИМО НА СМЕРТЬ РУСНІ! 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Бандера із Залужним прийдуть (у Москву) - порядок наведуть! Степане Андрійовичу! З Новим Роком!
9 335
І так, я буду знову клянчити на ЗСУ 😇
З вас 24, 224 або 2024 грн донату на автівочку для захисників Авдіївки 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
Друзі, дякую, що були разом зі мною цей черговий рік боротьби за нашу Незклежність.
Дякую, що не втомлюєтесь донатити, що не втомлюєтесь підтримувати наших воїнів.
Дякую воїнам за те, що ми живі, що в нас є наша Держава.
Я вірю, що це все скоро закінчиться нашою перемогою. Але найтемніша ніч перед світанком. Буде важко. Та вибору в нас нема.
Слава Україні!
Слава нації!
З новим роком!
9 335
Repost from Сіль
москалі запустили ще один наратив. Мовляв, уже неважливо хто почав війну. Таким чином намагаються черговий раз уникнути відповідальності. Особливо у світі перспективи отримувати удари у відповідь на постійні атаки українських міст.
Чергова маячня. Війну почали росіяни і війна в жодному разі і жодному вигляді не входила ні до планів ні до списку бажань українського суспільства. Ніхто не хотів цієї війни. Крім росіян. Ніхто не хотів крові від росіян. Тепер вони перекладають відповідальність на нас. Очевидно статті в нью-йорк таймс про те, що це Україна в усьому винна не забиряться. Разом зі звинуваченням у тому, що ми відмовилися грати роль безпорадної жертви і вирішили вбивати окупанта, який влаштував геноцид в нашій країні.
Яким би морально виродженим не став цей світ, наші задачі від цього не змінилися. Скільки б росіяни не розповідали казок про те, що це ми винні в їх злочинах і тому нас знову ж таки треба знищити. Вони знають, що переможців не судять. За розстріли в Бучі. За знищені ракетами житлові будинки. За викрадення дітей. На це і розраховують.
Ми докладаємо всіх зусиль щоб їм цього не подарувати. В нас є право не тільки на життя. В нас є повне право на розплату.
9 335
Працював з Ігорем у Верховній раді, були помічниками Левка Мартинюка, нардепа свободівця. Вічна пам'ять, Друже!
9 335
Repost from Юрій Сиротюк
Ігор Іванюк «Майор» (06.10.1971 — 29.12.2023)
Майстер-сержант, головний сержант, командир відділення 5-тої окремої штурмової Київської бригади
Ігоре, ти вивозив нас, друже, з пекла.
Тепер несешся крилатими кіньми на Небо.
Тримай його, друже!
Як тримав Київ у перші дні війни.
Бився і відбивав Київщину. Йшов на штурм Лукʼянівки і відбивав контратаку.
Давав фори молодим на «Деревʼяшці».
Першим з бригади їхав на Донбас.
Був сильніший за наших залізних коней, які в строю лиш завдяки тобі.
Пройшов околиці Лисичанська. Сіверськ. Торецьк. Залізне. Шуми. Нью-Йорк. Майорськ. Соледар. Бахмут. Іванівське.
Де б ми не були. Знали: «Майор» вивезе, навіть коли техніка не вивозить.
Тепер ти вестимеш зірочкою з неба.
І я точно знаю, ти мене бачиш…
До зустрічі, друже!
9 335
Підтримайте черговий збір на автівку для воїнів 👇
🫙: https://send.monobank.ua/jar/ABDqntPBhE
Paypal: aronets@gmail.com
монобанк 5375411201813313
приват 4149439311396976
9 335
А тим часом президент в Авдіївці. Дуже чотка відповідь на теронистичні атаки сцикливогг бункерного.
9 335
Пишуть, з радарів пропав Ту-22, який з Курської області намагався запустити ракету.
Сподіваюсь, пропав назавжди 💥
¡Ya disponible! Investigación de Telegram 2025 — los principales insights del año 
