ru
Feedback
PETLYARIS DEATH BRIGADE

PETLYARIS DEATH BRIGADE

Открыть в Telegram

Міністерство війни PDB 💅🏻 Не любимо підарів та росіян. Любимо війну, котів і бібізян. Банка для підтримки хабу https://send.monobank.ua/jar/3sDFoeSfLD 4874 1000 2039 7751 https://t.me/otd_opezdal

Больше
4 418
Подписчики
-124 часа
-187 дней
-5430 день
Архив постов
Ніхуя ботва моцна пішла
Ніхуя ботва моцна пішла

Repost from N/a
photo content

х1 БпЛА летить на Москву, — росмонітори.
х1 БпЛА летить на Москву, — росмонітори.

Вітаємо всіх вдома і чекаємо на всіх, хто досі залишається в російському полоні!

‼️ 76-й обмін полоненими: з російської неволі повернулися ще 160 Захисників! Координаційним штабом з питань поводження з війс
+9
‼️ 76-й обмін полоненими: з російської неволі повернулися ще 160 Захисників! Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України проведено черговий комбінований обмін полоненими. У результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року. Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби. Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках. Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя. Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66. Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні. Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних. 🤝 Висловлюємо щиру вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння в організації обміну. Дякуємо також усім державним структурам, організаціям і фахівцям, які щодня працюють заради повернення наших громадян додому. ☝️Координаційний штаб продовжує роботу над визволенням кожного українця з російської неволі. 🇺🇦Слава Україні!

Пласмасовий мір подєбіл…
Пласмасовий мір подєбіл…

Borscht віз машрум оіл Люблю фрагрантику!
Borscht віз машрум оіл Люблю фрагрантику!

😬😬😬 опять цій Петлі треба всьо пояснювати. Ітак, начньом…

Буквально да 😁

Ну взагалі 🤓☝️

Питання там єслі шо риторичне, не треба мені пояснювати, як малій дитині, чому так))

А ми будемо обсуждать, що лівачки з нетфлікса (внєзапно) повели себе як підораси і купили права на показ нових сезонів російського мультсеріалу «маша і ведмідь». Крім того, підори продовжили ліцензійну угоду на трансляцію всіх попередніх епізодів та спін-оффів у понад 100 країнах світу. Поки росіяни щодня вбивають, крадуть та катують українських дітей – гроші все ще не пахнуть для величезних корпорацій зла.

Через пакет ощущєнія не ті

Читаю цей коментар і думаю «о, треба глянути» А це наші. Дійсно цікаво, чого ж вони не клієнтоорієнтовані на підорів 💅🏻
+1
Читаю цей коментар і думаю «о, треба глянути» А це наші. Дійсно цікаво, чого ж вони не клієнтоорієнтовані на підорів 💅🏻

Щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, Україні необхідно сформувати нові бригади. Можна заощадити на формуванні бригад сьогодні й заплатити територією завтра, — головком Сирський Нахуя нам нові бригади, якщо у нас ніхуя майже нема бригад, які вкомплектовані більше ніж на 80%? Сука Олександр Станіславович, астанавісь нахуй))))))))

Repost from N/a
Та кому він пиздить, точно ж в жопу раз вибрав
Та кому він пиздить, точно ж в жопу раз вибрав

Та сама руская хтонь в обличчі гойди охлобистіна

Голосовое сообщение00:50

Не знаю, частіше їбуть шлюх на броварському в Києві чи піздяков вигадує нову історію нападу на себе