PETLYARIS DEATH BRIGADE
前往频道在 Telegram
Міністерство війни PDB 💅🏻 Не любимо підарів та росіян. Любимо війну, котів і бібізян. Банка для підтримки хабу https://send.monobank.ua/jar/3sDFoeSfLD 4874 1000 2039 7751 https://t.me/otd_opezdal
显示更多4 418
订阅者
-124 小时
-187 天
-5430 天
帖子存档
Вітаємо всіх вдома і чекаємо на всіх, хто досі залишається в російському полоні!
+9
‼️ 76-й обмін полоненими: з російської неволі повернулися ще 160 Захисників!
Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими за дорученням Президента України проведено черговий комбінований обмін полоненими.
У результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року.
Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби.
Вони боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках.
Серед звільнених зокрема 115 оборонців Маріуполя.
Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів.
Наймолодшому звільненому Захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.
Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні.
Загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.
🤝 Висловлюємо щиру вдячність Сполученим Штатам Америки та Об’єднаним Арабським Еміратам за важливе посередництво та сприяння в організації обміну. Дякуємо також усім державним структурам, організаціям і фахівцям, які щодня працюють заради повернення наших громадян додому.
☝️Координаційний штаб продовжує роботу над визволенням кожного українця з російської неволі.
🇺🇦Слава Україні!
Питання там єслі шо риторичне, не треба мені пояснювати, як малій дитині, чому так))
А ми будемо обсуждать, що лівачки з нетфлікса (внєзапно) повели себе як підораси і купили права на показ нових сезонів російського мультсеріалу «маша і ведмідь». Крім того, підори продовжили ліцензійну угоду на трансляцію всіх попередніх епізодів та спін-оффів у понад 100 країнах світу.
Поки росіяни щодня вбивають, крадуть та катують українських дітей – гроші все ще не пахнуть для величезних корпорацій зла.
+1
Читаю цей коментар і думаю «о, треба глянути»
А це наші. Дійсно цікаво, чого ж вони не клієнтоорієнтовані на підорів 💅🏻
Щоб гарантовано відбити можливий наступ з Білорусі, Україні необхідно сформувати нові бригади. Можна заощадити на формуванні бригад сьогодні й заплатити територією завтра, — головком Сирський
Нахуя нам нові бригади, якщо у нас ніхуя майже нема бригад, які вкомплектовані більше ніж на 80%? Сука Олександр Станіславович, астанавісь нахуй))))))))
Не знаю, частіше їбуть шлюх на броварському в Києві чи піздяков вигадує нову історію нападу на себе
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
