ru
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

Открыть в Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

Больше
235
Подписчики
Нет данных24 часа
-17 дней
-1230 день
Архив постов
Мені подарували свічку!! Кількість жартів про хуї та охуєнність в моєму репертуарі тимчасово зросла вдесятеро. Аня ❤️❤️❤️ Я т
Мені подарували свічку!! Кількість жартів про хуї та охуєнність в моєму репертуарі тимчасово зросла вдесятеро. Аня ❤️❤️❤️ Я так тішуся капееееець

Увага! Сергій Ліпко виклав свій стендап у відкритий доступ! Дякую за увагу, ось посилання

Я: Я скоро перестану слухати міжнародні новини, окрім як обіймаючи пляшку сидру Фьялар: абсенту. Сидр був для 2019.

photo content

Repost from N/a
Ітого дорога родина, я ще дешево відбулась, всі ремонти будуть близько 10к, але завтра ввечері вже обіцяють зробити мого робо
Ітого дорога родина, я ще дешево відбулась, всі ремонти будуть близько 10к, але завтра ввечері вже обіцяють зробити мого робочого коня, в сенсі ноут. 😌 Але, так як ця зима ппц бентежна, і в нас пішло достобіса коштів на переїзд, операцію для мого партнера і базову енергонезалежність, то я майже на дні. Найближча зп за два тижні, тож буду рада якщо ви докинете мені трохи грошей на це все діло 🙏 (Фото Ская для привернення уваги) https://send.monobank.ua/jar/qY8xL6Wbj #хроніки_вестеросу

Це Дора, і у Дори трабли з ноутом. За можливості, поможіть Дорі ❤️

Пост вище – місце для повторюваних підколок "Да-да, Ельза котоматір і песів не любить, ага, потринди тут", бо я постійно так говорю, і так само постійно з кожною собакою питаю хто тут така солодка морда, гарний хлопчик/дівчинка, шабака-барабака, чудове песо, а кого зараз почухають, да, от прям зараз, і фотку зроблять, утібожемій...

Вірогідність зустріти в поїзді дуже дружньо налаштовану хмаринку доволі низька, але ніколи не дорівнює нулю! (мене облизали)
+1
Вірогідність зустріти в поїзді дуже дружньо налаштовану хмаринку доволі низька, але ніколи не дорівнює нулю! (мене облизали)

Репостність будь ласка
Репостність будь ласка

Бачила сьогодні невдоволену зимою та хумансами Агату. Плюшева ❤️
Бачила сьогодні невдоволену зимою та хумансами Агату. Плюшева ❤️

Ок, я почитала більше про Трампа, Норвегію, претензії тощо Арт, ти правий. Сорі.

Добрий ранок, вашій увазі мініатюра "Горгуль охуївший"
Добрий ранок, вашій увазі мініатюра "Горгуль охуївший"

!!! (хтось дуже щасливий побачити Тасю)
!!! (хтось дуже щасливий побачити Тасю)

Гнів, заперечення, торг, депресія, вдягаємо два светри.

З мінусів – через холод та стрес в особистому житті виліз атопічний дерматит, а я вже не пам'ятаю чим цю капость лікувати. Але я жива, на нормотиміках і все буде ок у будь-якому випадку.

#музика #пісня_дня I'm begging you, please, Just take me down to the river to drown https://youtu.be/1cHCqXVUE74?si=H_cjAtzXa1o-CU90

У нас не було гарячої води, а зараз немає води геть 😅 Тішуся, радію і називаю себе розумничкою, бо вчора таки допхала себе д
У нас не було гарячої води, а зараз немає води геть 😅 Тішуся, радію і називаю себе розумничкою, бо вчора таки допхала себе до ванної й помилася з тазика (дитинство на Борщагівці готувало мене саме до цього, очевидно).

Раночку Я все проспала Сподіваюся, ви теж в порядку. Йобана русня

#малюю
#малюю

#ніч_мемів
+2
#ніч_мемів