Slow down, sister! 🇺🇦
前往频道在 Telegram
18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba
显示更多236
订阅者
+124 小时
无数据7 天
-1130 天
帖子存档
#Євробачення (да, уже)
Люксембург: Джамало, можна надихнутися твоїм номером на Єб?
Джамала: так, але не один в один, будь ласка
Люксембург:
+1
Температура в кімнаті об'єднала котів настільки, що вони ділять один обігрівач. Як мінімум, поки Вів'єн не виявила що там відбувається за її спиною
#музика
Нову колабу між Жаданом та Кароль теж слухала, бзв. Не сподобалося. Текст шикарний, на цьому все.
#музика #Туніс #оріентал_метал
Тим часом, Myrath випустили наступну пісню з майбутнього альбому Wilderness of Mirrors, і це... Балада.
Не люблю балади в принципі, вони часто дуже солодкі. Але якщо вже шукати плюси в цій пісні – це непогана любовна лірика під фортепіано, яка підходить для того щоб повільно призвичаювати вашого улюбленого норміса до важкої музики, перш ніж хєрачити йому по нервах більш важкими композиціями типу "Duat".
І ще цю пісню зручно волати в душі, там багато плавних нот.
Нагадую, що новий альбом вийде 27 березня цього року, і на кілька днів весь цей канал перетвориться у суцільні оди чи плач стосовно нього.
https://youtu.be/uKzppsPixlc?si=VrMKBczNGAn_bwUZ
Йобана блядь русня з їхньою тактикою виснаження цивільного населення
Йобані блядь всі, для кого це все ще не війна на винищення народу, а "всієї правди ми не дізнаємося"
І оскарівський русофільський комітет теж йобаний
Мені подарували свічку!!
Кількість жартів про хуї та охуєнність в моєму репертуарі тимчасово зросла вдесятеро.
Аня ❤️❤️❤️
Я так тішуся капееееець
Увага!
Сергій Ліпко виклав свій стендап у відкритий доступ!
Дякую за увагу, ось посилання
Я: Я скоро перестану слухати міжнародні новини, окрім як обіймаючи пляшку сидру
Фьялар: абсенту. Сидр був для 2019.
Repost from N/a
Ітого дорога родина, я ще дешево відбулась, всі ремонти будуть близько 10к, але завтра ввечері вже обіцяють зробити мого робочого коня, в сенсі ноут. 😌
Але, так як ця зима ппц бентежна, і в нас пішло достобіса коштів на переїзд, операцію для мого партнера і базову енергонезалежність, то я майже на дні. Найближча зп за два тижні, тож буду рада якщо ви докинете мені трохи грошей на це все діло 🙏
(Фото Ская для привернення уваги)
https://send.monobank.ua/jar/qY8xL6Wbj
#хроніки_вестеросу
Пост вище – місце для повторюваних підколок "Да-да, Ельза котоматір і песів не любить, ага, потринди тут", бо я постійно так говорю, і так само постійно з кожною собакою питаю хто тут така солодка морда, гарний хлопчик/дівчинка, шабака-барабака, чудове песо, а кого зараз почухають, да, от прям зараз, і фотку зроблять, утібожемій...
+1
Вірогідність зустріти в поїзді дуже дружньо налаштовану хмаринку доволі низька, але ніколи не дорівнює нулю!
(мене облизали)
Ок, я почитала більше про Трампа, Норвегію, претензії тощо
Арт, ти правий. Сорі.
现已上线!2025 年 Telegram 研究 — 年度关键洞察 
