ar
Feedback
Slow down, sister! 🇺🇦

Slow down, sister! 🇺🇦

الذهاب إلى القناة على Telegram

18+ et cetera. Рандом з думок, мемів і опитувань. Увага: в каналі при чаті — авторитаризм. Голос за кадром: @Ailisheba

إظهار المزيد
236
المشتركون
+124 ساعات
لا توجد بيانات7 أيام
-1130 أيام
أرشيف المشاركات
#Євробачення (да, уже) Люксембург: Джамало, можна надихнутися твоїм номером на Єб? Джамала: так, але не один в один, будь лас
#Євробачення (да, уже) Люксембург: Джамало, можна надихнутися твоїм номером на Єб? Джамала: так, але не один в один, будь ласка Люксембург:

Температура в кімнаті об'єднала котів настільки, що вони ділять один обігрівач. Як мінімум, поки Вів'єн не виявила що там від
+1
Температура в кімнаті об'єднала котів настільки, що вони ділять один обігрівач. Як мінімум, поки Вів'єн не виявила що там відбувається за її спиною

"Шо ти тут, маккофе п'єш? Мм, панятна, тобі треба кіт на руки"
"Шо ти тут, маккофе п'єш? Мм, панятна, тобі треба кіт на руки"

Якийсь безкінечний вінтер вандерленд

#музика Нову колабу між Жаданом та Кароль теж слухала, бзв. Не сподобалося. Текст шикарний, на цьому все.

#музика #Туніс #оріентал_метал Тим часом, Myrath випустили наступну пісню з майбутнього альбому Wilderness of Mirrors, і це... Балада. Не люблю балади в принципі, вони часто дуже солодкі. Але якщо вже шукати плюси в цій пісні – це непогана любовна лірика під фортепіано, яка підходить для того щоб повільно призвичаювати вашого улюбленого норміса до важкої музики, перш ніж хєрачити йому по нервах більш важкими композиціями типу "Duat". І ще цю пісню зручно волати в душі, там багато плавних нот. Нагадую, що новий альбом вийде 27 березня цього року, і на кілька днів весь цей канал перетвориться у суцільні оди чи плач стосовно нього. https://youtu.be/uKzppsPixlc?si=VrMKBczNGAn_bwUZ

Йобана блядь русня з їхньою тактикою виснаження цивільного населення Йобані блядь всі, для кого це все ще не війна на винищення народу, а "всієї правди ми не дізнаємося" І оскарівський русофільський комітет теж йобаний

Мені подарували свічку!! Кількість жартів про хуї та охуєнність в моєму репертуарі тимчасово зросла вдесятеро. Аня ❤️❤️❤️ Я т
Мені подарували свічку!! Кількість жартів про хуї та охуєнність в моєму репертуарі тимчасово зросла вдесятеро. Аня ❤️❤️❤️ Я так тішуся капееееець

Увага! Сергій Ліпко виклав свій стендап у відкритий доступ! Дякую за увагу, ось посилання

Я: Я скоро перестану слухати міжнародні новини, окрім як обіймаючи пляшку сидру Фьялар: абсенту. Сидр був для 2019.

photo content

Repost from N/a
Ітого дорога родина, я ще дешево відбулась, всі ремонти будуть близько 10к, але завтра ввечері вже обіцяють зробити мого робо
Ітого дорога родина, я ще дешево відбулась, всі ремонти будуть близько 10к, але завтра ввечері вже обіцяють зробити мого робочого коня, в сенсі ноут. 😌 Але, так як ця зима ппц бентежна, і в нас пішло достобіса коштів на переїзд, операцію для мого партнера і базову енергонезалежність, то я майже на дні. Найближча зп за два тижні, тож буду рада якщо ви докинете мені трохи грошей на це все діло 🙏 (Фото Ская для привернення уваги) https://send.monobank.ua/jar/qY8xL6Wbj #хроніки_вестеросу

Це Дора, і у Дори трабли з ноутом. За можливості, поможіть Дорі ❤️

Пост вище – місце для повторюваних підколок "Да-да, Ельза котоматір і песів не любить, ага, потринди тут", бо я постійно так говорю, і так само постійно з кожною собакою питаю хто тут така солодка морда, гарний хлопчик/дівчинка, шабака-барабака, чудове песо, а кого зараз почухають, да, от прям зараз, і фотку зроблять, утібожемій...

Вірогідність зустріти в поїзді дуже дружньо налаштовану хмаринку доволі низька, але ніколи не дорівнює нулю! (мене облизали)
+1
Вірогідність зустріти в поїзді дуже дружньо налаштовану хмаринку доволі низька, але ніколи не дорівнює нулю! (мене облизали)

Репостність будь ласка
Репостність будь ласка

Бачила сьогодні невдоволену зимою та хумансами Агату. Плюшева ❤️
Бачила сьогодні невдоволену зимою та хумансами Агату. Плюшева ❤️

Ок, я почитала більше про Трампа, Норвегію, претензії тощо Арт, ти правий. Сорі.

Добрий ранок, вашій увазі мініатюра "Горгуль охуївший"
Добрий ранок, вашій увазі мініатюра "Горгуль охуївший"

!!! (хтось дуже щасливий побачити Тасю)
!!! (хтось дуже щасливий побачити Тасю)

Slow down, sister! 🇺🇦 - إحصائيات وتحليلات قناة تيليجرام @panicetc