ru
Feedback
Верста/Versta

Верста/Versta

Открыть в Telegram

Клуб велотуристів 🚴 🎒 ⛰️

Больше
Страна не указанаКатегория не указана
212
Подписчики
Нет данных24 часа
+27 дней
+230 день
Архив постов
Хто сьогодні їде маршрут велосотки - старт затримується на 30хв, адміни профукали електричку. Дякуємо за розуміння

31.08.2025 - у день, коли літо календарно закінчується, ми проведемо його в сідлі! Вже за тиждень велосотка, одна з наймаштаб
31.08.2025 - у день, коли літо календарно закінчується, ми проведемо його в сідлі! Вже за тиждень велосотка, одна з наймаштабніших подій у спортивному просторі, і ми проїдемось по її маршруту. Хтось прикатить маршрут, хтось просто побачить нові місця. Їдемо не в змагальному режимі, дивимось по сторонам, обідаємо в придорожніх кафе. Усіх чекаємо, але орієнтовний темп 25км/год. Старт: Контактова Площа 10:15 ранку Фініш: ВДНГ. Дистанція: 100км З собою мати: документи, готівку, ремкомплект, воду, гарний настрій. P.S після фінішу, чисто від нас рекомендація заїхати на фільтр-пуєр у Cycle Point, відпочити з видом на велотрек Трек: https://www.strava.com/routes/3388512756413297426https://www.strava.com/routes/3388512756413297426

Друзі, на останній день літа нічого не плануйте😏 Ну як, плануйте крутити педалі разом з верстою!

Друзі! Щиро запрошуємо вас цієї неділі, у День Незалежності до нас на перегони "ГОНЗА", які вже перетворились у своєрідний фе
Друзі! Щиро запрошуємо вас цієї неділі, у День Незалежності до нас на перегони "ГОНЗА", які вже перетворились у своєрідний фестиваль! У програмі: *Кросова гонка у центрі міста на спеціально підготовленій фановій трасі, де важлива техніка та сміливість. Допускаються усі ровери - призи неймовірні. Перше місце - ВEЛОСИПЕД від PrideBikes *Скейт-джем для усіх любителів вуличних культур. Можна взяти участь і подивитись на лютих скейтбордистів *Виставка ретро авто за 30ть від MilfCrew *Тату-салон прямо на локації від СТО *Dj-музика опісля гонки *Ярмарочки та напої *Катання на квадах за донат Дійство починаємо об 13:00 ! Локація Велодача, у самому серці столиці Реєстрація на велосипедну гонку. Внесок 300uah на банку. Прибутки передамо на ЗСУ і відзвітуємо. Реєстрація на скейт-джем по місцю

Деталі нашої поїздки - згодом ☺️

Гарного вечора😉
+1
Гарного вечора😉

Чекаємо на тих хто спізнюється до 08:50

Друзі, все в силі 🤝 Завтра чекаємо саме тебе

привіт їдемо в пʼятницю в ботсад о 5 ранку. хто бажає, пишіть

Залайкайте повідомлення хто планує їхати, щоб ми розуміли скільки нас🤝

Друзі, а от і деталі нашої поїздки! Дата: 02.08 виїзд (о 09:16), 03.08 прибуття в Київ (о 22:03). Туди їдемо електричкою 6607
Друзі, а от і деталі нашої поїздки! Дата: 02.08 виїзд (о 09:16), 03.08 прибуття в Київ (о 22:03). Туди їдемо електричкою 6607, назад 6626. Збір на 8:30 біля на Вокзалі. Ночівля: під відкритим небом, у наметі або гамаку. У смт Дружба є Нова Пошта, можна відправити свої речі Кілометраж і темп: Загалом 64км від Коростеня до Кар'єру, і назад так само. Тобто орієнтовно за 2 дні 130км. Темп тримаємо по найслабшому в групі Маршрут: Публікуємо нижче, у с. Жеревці можемо обрати стежку лісом, або по дорозі. Загалому переважатиме асвальт, тобто усі проїдуть (адмін їде на 23х покрах). З собою мати: Світло заднє і переднє, ремкомплект (камера, насос, латки, мультитул), аптечка, перекус, готівка. З приводу їжі - поки загальний бенкет на усіх не заплановано, але в чаті радо підтримаємо усі кулінарні пропозиції. Оптимальним вибором будуть сублімати (вечеря та сніданок). По маршруту піт-стопи за потреби (поповнити воду, сходити в магазин, збігати в кущі). Нікого не кидаємо, у разі поломки велосипеда - допоможемо.

Друзі, маємо 2 варіанти маршруту. По кілометражу однакові, близько 60км в одну сторону. Але за покриттям різні. Тому просимо вас обрати тип велосипеду, на якому бажаєте поїхати, і після аналізу ми опублікуємо усі деталі, відповідно до переважаючих велосипедів

Яким маршрутом їдемо? Обери тип велосипеду
Anonymous voting

Пані та панове, на 2-3 серпня нічого не плануйте, поїдемо ось на таку гарну локацію👌 Маршрут та деталі - згодом.
Пані та панове, на 2-3 серпня нічого не плануйте, поїдемо ось на таку гарну локацію👌 Маршрут та деталі - згодом.

Долучайтесь ☝️

Repost from Adventure Team
Катимо в 🔥ПІРНОВЕ🔥 (ватра, купання в Десні, ночівля в наметах)⛺️ 🌜Evening Ride — escape from Kyiv #86 в суботу 12 липня🌛
Катимо в 🔥ПІРНОВЕ🔥 (ватра, купання в Десні, ночівля в наметах)⛺️ 🌜Evening Ride — escape from Kyiv #86 в суботу 12 липня🌛 🏁Збираємось о 13:00 на паркінгу під Сільпо (Литовський проспект, 4а) 🏁 🏁 Старт о 13:30! 🏁 🍔 Пітстоп: Фора с. Хотянівка - 20хв🍔 🏁 Фініш: Острів в селі Пірнове 🏁 ℹ️Катимо на дикий острів, будемо переходити маленький брід (глибина до коліна, ширина пару метрів). Прошу всіх бути максимально автономними (намет/гамак, спальник, їжа, напої...) Повертаємось в неділю (13 липня) під вечір. 1.ВЕДУЧИХ НЕ ОБГАНЯТИ ☝🏿 2.КАТИМО ТІЛЬКИ ПО СУХОМУ ☝️ 3.НАЯВНІСТЬ МИГАЛОК ОБОВ'ЯЗКОВА ☝️ 4.НА СПУСКАХ ПОКИДАТИ КОЛОНУ ЗАБОРОНЕНО ☝️ 5.ДРУЗІ, РУХАЄМОСЬ ТІЛЬКИ У КРАЙНЬОМУ РЯДУ ☝️ Ведучий - Паштет (@BestUPBestUP) інстаграм | правила

+4
Є ось така цікава локація. Були на розвідці - охорони немає, дуже гарні лісові дороги, якщо їхати не по трасі, на шляху є село "Наливайківка" в центральном кафе-барі якого сортують сміття. Можна дати 70-80км, переночувати на майданчику, і вранці 70-80км назад. МТБ/Гревел У пошуках хто міг би скласти маршрут, повести. У ідейника-затейніка брак часу трохи ;] https://maps.app.goo.gl/fYVvwfiWPzPfANfg7

+3
Дослідили дві великі локації: БВ "Поліграфіст" Парк "Київська Русь"