Верста/Versta
Kanalga Telegram’da o‘tish
Клуб велотуристів 🚴 🎒 ⛰️
Ko'proq ko'rsatishMamlakat belgilanmaganToif belgilanmagan
212
Obunachilar
Ma'lumot yo'q24 soatlar
+27 kunlar
+230 kunlar
Postlar arxiv
Хто сьогодні їде маршрут велосотки - старт затримується на 30хв, адміни профукали електричку.
Дякуємо за розуміння
31.08.2025 - у день, коли літо календарно закінчується, ми проведемо його в сідлі!
Вже за тиждень велосотка, одна з наймаштабніших подій у спортивному просторі, і ми проїдемось по її маршруту. Хтось прикатить маршрут, хтось просто побачить нові місця.
Їдемо не в змагальному режимі, дивимось по сторонам, обідаємо в придорожніх кафе. Усіх чекаємо, але орієнтовний темп 25км/год.
Старт: Контактова Площа 10:15 ранку
Фініш: ВДНГ.
Дистанція: 100км
З собою мати: документи, готівку, ремкомплект, воду, гарний настрій.
P.S після фінішу, чисто від нас рекомендація заїхати на фільтр-пуєр у Cycle Point, відпочити з видом на велотрек
Трек: https://www.strava.com/routes/3388512756413297426https://www.strava.com/routes/3388512756413297426
Друзі, на останній день літа нічого не плануйте😏
Ну як, плануйте крутити педалі разом з верстою!
Repost from [ C Y C L E _ P O I N T ]
Друзі!
Щиро запрошуємо вас цієї неділі, у День Незалежності до нас на перегони "ГОНЗА", які вже перетворились у своєрідний фестиваль!
У програмі:
*Кросова гонка у центрі міста на спеціально підготовленій фановій трасі, де важлива техніка та сміливість. Допускаються усі ровери - призи неймовірні. Перше місце - ВEЛОСИПЕД від PrideBikes
*Скейт-джем для усіх любителів вуличних культур. Можна взяти участь і подивитись на лютих скейтбордистів
*Виставка ретро авто за 30ть від MilfCrew
*Тату-салон прямо на локації від СТО
*Dj-музика опісля гонки
*Ярмарочки та напої
*Катання на квадах за донат
Дійство починаємо об 13:00 !
Локація Велодача, у самому серці столиці
Реєстрація на велосипедну гонку. Внесок 300uah на банку. Прибутки передамо на ЗСУ і відзвітуємо.
Реєстрація на скейт-джем по місцю
Друзі, а от і деталі нашої поїздки!
Дата: 02.08 виїзд (о 09:16), 03.08 прибуття в Київ (о 22:03).
Туди їдемо електричкою 6607, назад 6626. Збір на 8:30 біля на Вокзалі.
Ночівля: під відкритим небом, у наметі або гамаку. У смт Дружба є Нова Пошта, можна відправити свої речі
Кілометраж і темп: Загалом 64км від Коростеня до Кар'єру, і назад так само. Тобто орієнтовно за 2 дні 130км. Темп тримаємо по найслабшому в групі
Маршрут: Публікуємо нижче, у с. Жеревці можемо обрати стежку лісом, або по дорозі. Загалому переважатиме асвальт, тобто усі проїдуть (адмін їде на 23х покрах).
З собою мати: Світло заднє і переднє, ремкомплект (камера, насос, латки, мультитул), аптечка, перекус, готівка.
З приводу їжі - поки загальний бенкет на усіх не заплановано, але в чаті радо підтримаємо усі кулінарні пропозиції. Оптимальним вибором будуть сублімати (вечеря та сніданок).
По маршруту піт-стопи за потреби (поповнити воду, сходити в магазин, збігати в кущі). Нікого не кидаємо, у разі поломки велосипеда - допоможемо.
Друзі, маємо 2 варіанти маршруту.
По кілометражу однакові, близько 60км в одну сторону.
Але за покриттям різні.
Тому просимо вас обрати тип велосипеду, на якому бажаєте поїхати, і після аналізу ми опублікуємо усі деталі, відповідно до переважаючих велосипедів
Пані та панове, на 2-3 серпня нічого не плануйте, поїдемо ось на таку гарну локацію👌
Маршрут та деталі - згодом.
Repost from Adventure Team
Катимо в 🔥ПІРНОВЕ🔥 (ватра, купання в Десні, ночівля в наметах)⛺️
🌜Evening Ride — escape from Kyiv #86 в суботу 12 липня🌛
🏁Збираємось о 13:00 на паркінгу під Сільпо (Литовський проспект, 4а) 🏁
🏁 Старт о 13:30! 🏁
🍔 Пітстоп: Фора с. Хотянівка - 20хв🍔
🏁 Фініш: Острів в селі Пірнове 🏁
ℹ️Катимо на дикий острів, будемо переходити маленький брід (глибина до коліна, ширина пару метрів). Прошу всіх бути максимально автономними (намет/гамак, спальник, їжа, напої...)
Повертаємось в неділю (13 липня) під вечір.
1.ВЕДУЧИХ НЕ ОБГАНЯТИ ☝🏿
2.КАТИМО ТІЛЬКИ ПО СУХОМУ ☝️
3.НАЯВНІСТЬ МИГАЛОК ОБОВ'ЯЗКОВА ☝️
4.НА СПУСКАХ ПОКИДАТИ КОЛОНУ ЗАБОРОНЕНО ☝️
5.ДРУЗІ, РУХАЄМОСЬ ТІЛЬКИ У КРАЙНЬОМУ РЯДУ ☝️
Ведучий - Паштет (@BestUPBestUP)
інстаграм | правила
Є ось така цікава локація.
Були на розвідці - охорони немає, дуже гарні лісові дороги, якщо їхати не по трасі, на шляху є село "Наливайківка" в центральном кафе-барі якого сортують сміття.
Можна дати 70-80км, переночувати на майданчику, і вранці 70-80км назад. МТБ/Гревел
У пошуках хто міг би скласти маршрут, повести. У ідейника-затейніка брак часу трохи ;]
https://maps.app.goo.gl/fYVvwfiWPzPfANfg7
Endi mavjud! Telegram Tadqiqoti 2025 — yilning asosiy insaytlari 
