fa
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

رفتن به کانال در Telegram

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

نمایش بیشتر
1 600
مشترکین
-124 ساعت
-147 روز
-3630 روز
آرشیو پست ها
Хочу вам щиро порадити один дуже крутий канал мого гарного знайомого, який непогано виніс на ринку за літо. Ось його останні
Хочу вам щиро порадити один дуже крутий канал мого гарного знайомого, який непогано виніс на ринку за літо. Ось його останні кейси: 1️⃣ 5к баксів на лістингу PUMP 2️⃣ 4к на арбітражі з плазмою на премаркеті 3️⃣ 3к на лістингу WLFI Чувак максимально трушний, робить годний контент без інфоциганства, відкрито показує усі позиції та допомагає заробляти іншим (та мені в тому числі). Хто хоче - підписуйтесь✔️, особиста рекомендація👍

MEXC знову радує 60-100$ на акк🍻 На цей раз у нас токен $ART і початок уже за 20 хвилин тому акки на готові тримаємо Що роби
MEXC знову радує 60-100$ на акк🍻
На цей раз у нас токен $ART і початок уже за 20 хвилин тому акки на готові тримаємо
Що робимо ? Заходимо на MEXC — регаємось в промо — як завжди деп 116$ і холдимо до кінця промки — робимо $20к на фючах $ART (дають 60$) — також оборот на споті на $101 в токені $ART (нагорода 200 токенів)
Спот відкривається через 20 min Фючі відкриваються через 30 min Закінчення 19.09, але по факту 4 год +-
Дуже хороше промо, нагороди будуть роздаватись за 10 днів після закінчення промо (29.09)🥺 Всім удачі і початок ось ось!!

Трейдер, з точністю прогнозів 93%, знову відкрив доступ до свого каналу. ⚡ Лише зараз діє унікальна акція: перші 25 учасників отримають гарантовані 30$. Без лотерей, без випадковостей. ⏳ Хто не встиг — той спостерігає збоку. 👉 Умови – на каналі.

🙂Дуже смачна промка від МЕХС Вчора не замітив тому закину сьогодні, приблизно 80-150$ на акк Що робимо ? — Регаємось на MEXC
🙂Дуже смачна промка від МЕХС
Вчора не замітив тому закину сьогодні, приблизно 80-150$ на акк
Що робимо ?Регаємось на MEXC — залітаємо у промо — Депаєм 116$ і холдимо до кінця промки — Фючерси оборот 20к$ (70$) — дальше робимо оборот на споті в токені $OPEN (30$) (лістинг черз 28 годин) На фючі місць уже скоріше за все немає але на спот ще не починалось🙅‍♂️ так що ставим повідомлення і чекаємо до завтра

В 15:00 починаються торги WLFI, буде дуже багато спредів для арбітражу🤑 але на фючи я б не радив лізти через Трампа) Також д
В 15:00 починаються торги WLFI, буде дуже багато спредів для арбітражу🤑 але на фючи я б не радив лізти через Трампа) Також дуже цікаво як блокчейн ефіра себе поведе, бо відчуття що перегрузять по повному. Я доречі заливався в присейл і буду фіксити 20% токенів, але нажаль зможу слити лише через 2 години після лістингу 🤕 https://x.com/binance/status/1962333385118155091?s=46&t=QesOKLlAq78Imvcm2uJeMQ

Вчора знайшов крутий канал, який збирає всі нові пости з сотень каналів і фільтрує їх на рекламу, що дає можливість зручніше стежити за новими темами, промками та акціями — сам канал

😆Заробляємо кеш на статтях від Binance На CreatorPad можемо публікувати свої пости і платформа позволяє монетизувати цей кон
😆Заробляємо кеш на статтях від Binance На CreatorPad можемо публікувати свої пости і платформа позволяє монетизувати цей контент.
Ви скоріше за все бачили ленту постів на головній сторінці бінанс, де люди пишуть який токен купляють або ситуацію на ринку
Що робимо ? — Регаємось на бінансі і переходимо на сторінку CreatorPad — дальше вибираємо проект за який будемо писати — також виконуємо завдання які прикріплені до проекту — пишемо пости за допомогою GPT і получаємо нагороди за 2 тижні
🎁
Нагороди приходять ваучерами(токеном проекта), протягом 2 тижнів
Тємка ідеальна для тих хто прийшов в крипту і хоче якось розкачати баланс, але в принципі робити можуть всі 30-40$ ніколи лишніми не будуть. Також раджу писати там прості пости/розбір ринку. Всім удачі🙈

За 15 хвилин виходить Plasma (XLP) https://www.binance.com/en/support/announcement/detail/6fe1579c40694f7badfd0d2e149bb43a?ch
За 15 хвилин виходить Plasma (XLP) https://www.binance.com/en/support/announcement/detail/6fe1579c40694f7badfd0d2e149bb43a?chbr=26f93ba7ac654f5691470c78ac8c361e Спреди шукаємо обовʼязково, на Whales ціни часто нижчі, а ті хто брав участь гц - думаю 5-10х намалює🎵

Літо - load 90% Ворка і постів було менше з того, що мало в кого є бажання воркати влітку, але все одно, підбиваючи підсумки
Літо - load 90% Ворка і постів було менше з того, що мало в кого є бажання воркати влітку, але все одно, підбиваючи підсумки літа, воно виявилося ще нормальним, вийшло +-6000$ з урахуванням мініректів, що вважаю непоганим результатом, якщо комусь цікаво, то ось особистий пак каналів, звідки беру інфу... До речі знайомий зробив 10к$ минулого тижня, тому не бійтеся пробувати щось нове + багато каналів з різними напрямками, тому кожен знайде щось цікаве ❤️

🐰Беремо участь в IDO на KuCoin Недавно появилось нове ІДО, в якому можуть взяти участь всі користувачі, деталі нижче:👇 — пе
🐰Беремо участь в IDO на KuCoin Недавно появилось нове ІДО, в якому можуть взяти участь всі користувачі, деталі нижче:👇 — період з 18.08 по 21.08 04:00 UTC — ціна 0,0004$ — ліміт 10к$ — лістинг 21:08 Що робимо ? 1) переходимо на сторінку сейла 2) заносим $KCS або $USDT Брати участь ноубрейн мув через те що він навіть з рефаундом😶 Якщо після лістинга ціна впаде нижче ніж 0,0004$ і протримається в цьому діапазоні, то протягом 30 днів біржа викупить ваші токен. Всім удачі 🤩

🆘Беремо участь в OKX wallet x Dexlab Хто проходить — 201$+ обʼєму у Сол на їхньому гаманці з 1 по 15 серпня і тримати мініму
🆘Беремо участь в OKX wallet x Dexlab
Хто проходить — 201$+ обʼєму у Сол на їхньому гаманці з 1 по 15 серпня і тримати мінімум 10$ теж на цьому гаманці
Як взяти участь ? — переходимо на ОКХреєструємось на промо через гаманець — холдимо 10$ в Sol — проходимо завдання З таких активностей деколи насипають по 80-150$, тому 100% беремо участь. Дедлайн завтра 11:00 по Києву
Всім удачі
🥺

🎁Готуємось до сьогоднішніх подарунків(можливо) Сьогодні день народження телеграму і є дуууже великий шанс що вийдуть подарки
🎁Готуємось до сьогоднішніх подарунків(можливо) Сьогодні день народження телеграму і є дуууже великий шанс що вийдуть подарки. І те що вони будуть ексклюзивні теж вірю.
З орлами на день незалежності було так само — маленький саплай, 45 секунд і їх немає, вийшли в 3-4 х 🐱 Також є чуйка що іменно ці подарки будуть тільки для премів + це будуть перші подарки після системи рівнів.
Дуже важливо закупляти подарки на тг канали щоб можна було зразу слити на ОТС як це було з Американськими, бо потім вони укатались і торгувалися в 0

Більшість літа вже минула, а ти все ще не заробив свою першу тисячу доларів ❓ Спеціально для своєї аудиторії зібрав збірку з каналами адмінів, які не перший рік у крипті та зможуть тобі допомогти. ➡️ ДОДАТИ

Святкуємо сьогодні 🥳
Святкуємо сьогодні 🥳

Не сильний пролив був по МЕ але взагалі без рисків, 0 бритви і все по таймінгам😀
Не сильний пролив був по МЕ але взагалі без рисків, 0 бритви і все по таймінгам😀

В 5:00 по Києву розлок $ME Ставлю будильник і йду спати https://solscan.io/account/43h6NtTxGYUQAy6s1KAJMJKdHuz2BLBcitgDG26tMGMW Кошель з якого будуть розсилати токени, заряжен на профіт🍽

Колл був дан👑, до нг капа 10 лярдів
Колл був дан👑, до нг капа 10 лярдів

Можливо хтось інтересується вайтлістами і нфт🙏 https://discord.gg/soulgate Ось тут потрібно нафармити 10 лвл на їх сервері щоб получити вл, насипка 100% буде. Попробую фермою фармити)

🙏Не забуваємо за лістинг $CYC сьогодні Випускають 1В токенів в ринок, лістинг пройде 15:00 за Києвом Для комюніті виділили 2
🙏Не забуваємо за лістинг $CYC сьогодні Випускають токенів в ринок, лістинг пройде 15:00 за Києвом Для комюніті виділили 25кк токенів (25%) + повинна бути роздача від Binance Alpha і також розраби казали що обов’язково роздадуть Airdrop токенів разом з лістингом Ставим собі будильники і готуємось набирати шорти, очікую хорошу прикормку 🍽

Починаю набирати позиції на спот по Pump Токен торгується майже -50% від сейла і чесно кажучи вірю на 90% відсотків що мм поч
Починаю набирати позиції на спот по Pump Токен торгується майже -50% від сейла і чесно кажучи вірю на 90% відсотків що мм почне качати графік + команда мусить викупити 2% саплая. Поки візьму на невеликий сайз і буду добирати в разі чого 😎 беру на довший час