Гальчин в крипті
Open in Telegram
Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web
Show more1 600
Subscribers
-124 hours
-147 days
-3630 days
Posts Archive
1 600
Хочу вам щиро порадити один дуже крутий канал мого гарного знайомого, який непогано виніс на ринку за літо. Ось його останні кейси:
1️⃣ 5к баксів на лістингу PUMP
2️⃣ 4к на арбітражі з плазмою на премаркеті
3️⃣ 3к на лістингу WLFI
Чувак максимально трушний, робить годний контент без інфоциганства, відкрито показує усі позиції та допомагає заробляти іншим (та мені в тому числі).
Хто хоче - підписуйтесь✔️, особиста рекомендація👍
1 600
MEXC знову радує 60-100$ на акк🍻
На цей раз у нас токен $ART і початок уже за 20 хвилин тому акки на готові тримаємоЩо робимо ? — Заходимо на MEXC — регаємось в промо — як завжди деп 116$ і холдимо до кінця промки — робимо $20к на фючах $ART (дають 60$) — також оборот на споті на $101 в токені $ART (нагорода 200 токенів)
Спот відкривається через 20 min Фючі відкриваються через 30 min Закінчення 19.09, але по факту 4 год +-Дуже хороше промо, нагороди будуть роздаватись за 10 днів після закінчення промо (29.09)🥺 Всім удачі і початок ось ось!!
1 600
Трейдер, з точністю прогнозів 93%, знову відкрив доступ до свого каналу.
⚡ Лише зараз діє унікальна акція: перші 25 учасників отримають гарантовані 30$.
Без лотерей, без випадковостей.
⏳ Хто не встиг — той спостерігає збоку.
👉 Умови – на каналі.
1 600
🙂Дуже смачна промка від МЕХС
Вчора не замітив тому закину сьогодні, приблизно 80-150$ на аккЩо робимо ? — Регаємось на MEXC — залітаємо у промо — Депаєм 116$ і холдимо до кінця промки — Фючерси оборот 20к$ (70$) — дальше робимо оборот на споті в токені $OPEN (30$) (лістинг черз 28 годин) На фючі місць уже скоріше за все немає але на спот ще не починалось🙅♂️ так що ставим повідомлення і чекаємо до завтра
1 600
В 15:00 починаються торги WLFI, буде дуже багато спредів для арбітражу🤑 але на фючи я б не радив лізти через Трампа)
Також дуже цікаво як блокчейн ефіра себе поведе, бо відчуття що перегрузять по повному.
Я доречі заливався в присейл і буду фіксити 20% токенів, але нажаль зможу слити лише через 2 години після лістингу 🤕
https://x.com/binance/status/1962333385118155091?s=46&t=QesOKLlAq78Imvcm2uJeMQ
1 600
Вчора знайшов крутий канал, який збирає всі нові пости з сотень каналів і фільтрує їх на рекламу, що дає можливість зручніше стежити за новими темами, промками та акціями — сам канал
1 600
😆Заробляємо кеш на статтях від Binance
На CreatorPad можемо публікувати свої пости і платформа позволяє монетизувати цей контент.
Ви скоріше за все бачили ленту постів на головній сторінці бінанс, де люди пишуть який токен купляють або ситуацію на ринкуЩо робимо ? — Регаємось на бінансі і переходимо на сторінку CreatorPad — дальше вибираємо проект за який будемо писати — також виконуємо завдання які прикріплені до проекту — пишемо пости за допомогою GPT і получаємо нагороди за 2 тижні
🎁
Нагороди приходять ваучерами(токеном проекта), протягом 2 тижнівТємка ідеальна для тих хто прийшов в крипту і хоче якось розкачати баланс, але в принципі робити можуть всі 30-40$ ніколи лишніми не будуть. Також раджу писати там прості пости/розбір ринку. Всім удачі🙈
1 600
За 15 хвилин виходить Plasma (XLP)
https://www.binance.com/en/support/announcement/detail/6fe1579c40694f7badfd0d2e149bb43a?chbr=26f93ba7ac654f5691470c78ac8c361e
Спреди шукаємо обовʼязково, на Whales ціни часто нижчі, а ті хто брав участь гц - думаю 5-10х намалює🎵
1 600
Літо - load 90%
Ворка і постів було менше з того, що мало в кого є бажання воркати влітку, але все одно, підбиваючи підсумки літа, воно виявилося ще нормальним, вийшло +-6000$ з урахуванням мініректів, що вважаю непоганим результатом, якщо комусь цікаво, то ось особистий пак каналів, звідки беру інфу...
До речі знайомий зробив 10к$ минулого тижня, тому не бійтеся пробувати щось нове + багато каналів з різними напрямками, тому кожен знайде щось цікаве ❤️
1 600
🐰Беремо участь в IDO на KuCoin
Недавно появилось нове ІДО, в якому можуть взяти участь всі користувачі, деталі нижче:👇
— період з 18.08 по 21.08 04:00 UTC
— ціна 0,0004$
— ліміт 10к$
— лістинг 21:08
Що робимо ?
1) переходимо на сторінку сейла
2) заносим $KCS або $USDT
Брати участь ноубрейн мув через те що він навіть з рефаундом😶 Якщо після лістинга ціна впаде нижче ніж 0,0004$ і протримається в цьому діапазоні, то протягом 30 днів біржа викупить ваші токен. Всім удачі 🤩
1 600
🆘Беремо участь в OKX wallet x Dexlab
Хто проходить — 201$+ обʼєму у Сол на їхньому гаманці з 1 по 15 серпня і тримати мінімум 10$ теж на цьому гаманціЯк взяти участь ? — переходимо на ОКХ — реєструємось на промо через гаманець — холдимо 10$ в Sol — проходимо завдання З таких активностей деколи насипають по 80-150$, тому 100% беремо участь. Дедлайн завтра 11:00 по Києву
Всім удачі
🥺
1 600
🎁Готуємось до сьогоднішніх подарунків(можливо)
Сьогодні день народження телеграму і є дуууже великий шанс що вийдуть подарки. І те що вони будуть ексклюзивні теж вірю.
З орлами на день незалежності було так само — маленький саплай, 45 секунд і їх немає, вийшли в 3-4 х 🐱 Також є чуйка що іменно ці подарки будуть тільки для премів + це будуть перші подарки після системи рівнів.Дуже важливо закупляти подарки на тг канали щоб можна було зразу слити на ОТС як це було з Американськими, бо потім вони укатались і торгувалися в 0
1 600
Більшість літа вже минула, а ти все ще не заробив свою першу тисячу доларів ❓
Спеціально для своєї аудиторії зібрав збірку з каналами адмінів, які не перший рік у крипті та зможуть тобі допомогти.
➡️ ДОДАТИ
1 600
Не сильний пролив був по МЕ але взагалі без рисків, 0 бритви і все по таймінгам😀
1 600
В 5:00 по Києву розлок $ME
Ставлю будильник і йду спати
https://solscan.io/account/43h6NtTxGYUQAy6s1KAJMJKdHuz2BLBcitgDG26tMGMW
Кошель з якого будуть розсилати токени, заряжен на профіт🍽
1 600
Можливо хтось інтересується вайтлістами і нфт🙏
https://discord.gg/soulgate
Ось тут потрібно нафармити 10 лвл на їх сервері щоб получити вл, насипка 100% буде. Попробую фермою фармити)
1 600
🙏Не забуваємо за лістинг $CYC сьогодні
Випускають 1В токенів в ринок, лістинг пройде 15:00 за Києвом
Для комюніті виділили 25кк токенів (25%) + повинна бути роздача від Binance Alpha і також розраби казали що обов’язково роздадуть Airdrop токенів разом з лістингом
Ставим собі будильники і готуємось набирати шорти, очікую хорошу прикормку 🍽
1 600
Починаю набирати позиції на спот по Pump
Токен торгується майже -50% від сейла і чесно кажучи вірю на 90% відсотків що мм почне качати графік + команда мусить викупити 2% саплая. Поки візьму на невеликий сайз і буду добирати в разі чого 😎 беру на довший час
Available now! Telegram Research 2025 — the year's key insights 
