fa
Feedback
Гальчин в крипті

Гальчин в крипті

رفتن به کانال در Telegram

Показую як виносити хороші кошти з крипти. Без лишньої води! Стосовно співпраці чи реклами пишіть @nazar_qwe Менеджер: @qwe_ads | @S0ni_k | @ostapsmm | @movebyAyro | @pifagor_dao | @kassurp | @castomy | @Arch1k3 | @mka301 | @cryptojohans | @vo1tage_web

نمایش بیشتر
1 600
مشترکین
-124 ساعت
-147 روز
-3630 روز
آرشیو پست ها
👏Нарешті! Alpha Points на Gate Тепер за торгівлю вам нараховуються очки, які дають доступ до інвентів і дропів (Те саме що і
👏Нарешті! Alpha Points на Gate
Тепер за торгівлю вам нараховуються очки, які дають доступ до інвентів і дропів (Те саме що і на бінансі)
Як фармити поінти пасивно ? Для початку потрібно зайти на саму біржу Gate і пройти KYC — холдимо 51$ на балансі Alpha і 50$ просто на споті
Спосіб при торгівлі
— Покупка на 2$ = 1 балл — дальше за кожне подвоєння суми покупки + ще 1 бал. Тобто ( | 4$ = 2 поінта | 8$ = 3 поінта | і так далі | )
Ще спосіб + доп інфо
— Снепшот по балансу і торгам будуть кожного дня в 23:59 — снепшот по поінтам 06:00 UTC (сума за 15 днів) — також можна брати участь у різних компаніях і також получати там Alpha Points Alpha Points можна чекнути тільки в програмі Gate (просто в пошуку вводимо Alpha Points ) також тримайте фулл гайд по всьому що написано вгорі

0% з 8млрд на планеті розбагатіли завдяки зарплаті Синку з 9 до 5 це скам)) Тому воркаєм промки і виносим шорти, вже готую дл
0% з 8млрд на планеті розбагатіли завдяки зарплаті Синку з 9 до 5 це скам)) Тому воркаєм промки і виносим шорти, вже готую для вас класний пост на завтра💃

Через 15 хвилин можемо взяти участь у торговлі $TREE 🌲 https://www.binance.com/activity/trading-competition/spot-tree-listin
Через 15 хвилин можемо взяти участь у торговлі $TREE 🌲 https://www.binance.com/activity/trading-competition/spot-tree-listing-campaign-1753763474 Потрібно зробити 300$ обороту в токені щоб претендувати на 15$ в $TREE Розділяти будуть між 15к учасниками

Завтра буде дроп $TREE від бінансу🌶 Розблокують 1,25% від усього саплаю монетки. Ця роздача буде для стейкерів які тримали B
Завтра буде дроп $TREE від бінансу🌶 Розблокують 1,25% від усього саплаю монетки. Ця роздача буде для стейкерів які тримали BNB з 10 по 13 липня Сам дроп планується на 17:00 завтра, так що готуємось і може вийде щось на шорті забрати.
Адмін був у відпуску 2 тижні і не було постів, але зараз працюємо дальше 🙈

Замість тисячі каналів я читаю один з найкращих снг каналів: Замість тисячі слів: — Колли по угодах і скальпінгуШвидше смарт новини по ринкуГемна інфа для виносу проєктів І це лише мала частина тих постів, які він постить у себе в каналі Залітайте, фкфс: https://t.me/+-rHVS-MtRn00OTAy

↕️Бесплатна роздача грошей сюдааа
Bitget Wallet знову запускає промо «Fomo Thursday» — цього разу з токеном $SYRUP. Буде лише 120 000 місць, з яких 14 000 — виграшні. Переможці отримають приблизно по 10$ у токенах $SYRUP.
Що робити ? — скачуємо БітГет валлет — робимо депозит 10$ і трохи на комсу в бнб — переходимо на сторінку розіграшу — закидаємо в стейкінг 10$ Також можна абузити через Morelogin типу оренда телефонів Дайте активу і зроблю гайд 🍺

📍 @L_unas_X — крипта простыми словами 🛫 Реальные фьючерсные сделки 🧠 Анализ крипты без воды 🎁 Розыгрыши, NFT-подарки и но
+1
📍 @L_unas_X — крипта простыми словами 🛫 Реальные фьючерсные сделки 🧠 Анализ крипты без воды 🎁 Розыгрыши, NFT-подарки и новости 🌅Немного визуального кайфа Я не играю в гуру, просто делюсь тем, как сам вижу рынок. Если хочешь разбираться в рынке и кайфовать от процесса — загляни, тебе понравится 👈

Ти бачив угоди в каналі у Кирила? Поки ти думаєш, інші вже заробляють на його угодах! Він ділиться точками входу в скальп-уго
Ти бачив угоди в каналі у Кирила? Поки ти думаєш, інші вже заробляють на його угодах! Він ділиться точками входу в скальп-угоди в реальному часі у своєму безкоштовному каналі. Без складних слів, без мутної аналітики — усе чітко, зрозуміло й по ділу. 👍 Сам підписаний — і тобі раджу. Канал реально допомагає заробляти. Це не реклама, просто ділюсь тим, що справді працює. Зараз вхід відкритий — не проґав свій шанс: https://t.me/+u1wF0tC34kFmYTU6

👋Вкусні підгони від ByBit сюдаа — Token Splash $ES 1) Регаємся або маєм аккаунт 2) дальше проходим рег на Токен Сплеш 3) деп
👋Вкусні підгони від ByBit сюдаа — Token Splash $ES 1) Регаємся або маєм аккаунт 2) дальше проходим рег на Токен Сплеш 3) депозит 101$ 4) купляємо/продаєм токен $ES на 101$ для нових і 501$ для старих акк Лістинг завтра в 13:00 Результат 30 липня(можна шортанути) — Token Splash $TAC 1) те саме що і $ES тільки депозит 102$ 2) продаєм/купляєм на 102$ В цих двох токен сплешах по 10к місць на кожен, разом профіт буде 150$. Працюємо🦈

ВалетКонект роздав дропчик, можемо підключати сол кошельки і провіряти. Якщо ви не пропустили жодного голодування на JUP то дроп гарантований 🦈 https://solana.walletconnect.network/

Не забуваємо що через 3 години вже почнеться сейл токена Pump Готуйте стейбли, вірю в 2х
Не забуваємо що через 3 години вже почнеться сейл токена Pump Готуйте стейбли, вірю в 2х

ATH по бтс звісно круто, але альта ще з нами в кімнаті ?
ATH по бтс звісно круто, але альта ще з нами в кімнаті ?

Як вам рекламка дяді СнупДога😁 https://m.youtube.com/watch?v=sknGyx2vRg4

https://token.pump.fun Навіть не знаю, 0,0040 за токен щось дуже багато. Хтось залітає ?
https://token.pump.fun Навіть не знаю, 0,0040 за токен щось дуже багато. Хтось залітає ?

Пампфан гріє твітер, під це набираю шорт по RAY, 2,37 твх

Phantom відкриває свої фючі😳 Нарешті Бог Лудки почув нас і тепер ми можемо відкривати лонг/шорт прямо у кошельку з мемкойнам
Phantom відкриває свої фючі😳 Нарешті Бог Лудки почув нас і тепер ми можемо відкривати лонг/шорт прямо у кошельку з мемкойнами)) 100+ монет для торговлі і 40 плече макс, ось можете подивитись як це буде виглядати — ТИК 🎰 Лудка на максимум, що думаєте ?

Рєфчик кормить 😎

🌚З тіні вийшла людина, у якої за спиною сотні відрефаних айфонів, макбуків, дронів та іншої дорогої електроніки Для тих, хто
+9
🌚З тіні вийшла людина, у якої за спиною сотні відрефаних айфонів, макбуків, дронів та іншої дорогої електроніки Для тих, хто не знає, приклад рефанду - коли купують iPhone 14 Pro Max за 750$ в інтернет-магазині, отримують його в руки, а потім повертають 100% грошей на картку, з якої його купували, і айфон залишають собі. Для тих, хто цікавиться тематикою рефа, він створив канал, де показує свої результати, ділиться досвідом, допомагає новачкам. А з людьми, які вічно не довіряють, працює через гаранта, тому що за плечима великий особистий досвід і сотні реальних рефів, а не фотошоплені скріншоти. Якщо ви хочете зробити дорогі подарунки близьким, залишивши гроші від покупки товару на картці, вигідно обставити квартиру замріяною електронікою, ну або просто цікаво заробити на перепродажу такої техніки, переходьте на канал REF UA.

Роздача WL в Elympics на ОКХ😧 Тут все просто, переходимо сюди і підключаємо ОКХ валет. Дальше виконуємо ізі соціалки + потрі
Роздача WL в Elympics на ОКХ😧 Тут все просто, переходимо сюди і підключаємо ОКХ валет. Дальше виконуємо ізі соціалки + потрібно холдити 0,005 ETH в мережі бейз 5000 виділили для учасників, якщо виграю норм корм🍻 дедлайн 15 липня

Гейт видалив сторінку пресейла пон пон Скоріше за все скоро появиться, але заходити по 4млрд капи не раджу. Фонди і кити сидя
Гейт видалив сторінку пресейла пон пон Скоріше за все скоро появиться, але заходити по 4млрд капи не раджу. Фонди і кити сидять з сумками з 250-500кк капи, в стакан будуть лити всі 😂