fa
Feedback
Punk

Punk

رفتن به کانال در Telegram

Корисні фічі, інтересні новини, обзор ситуацій - КРИПТА. Власник/питання по рекламі: @p4nkk Посилання для друга: https://t.me/+6D-zSeBAInQ0YzBi Чат - https://t.me/+7mm5wb6PzPAyM2Ri ⚠️⚠️ Все написане автором в каналі не фін. рекомендація ⚠️⚠️

نمایش بیشتر
5 444
مشترکین
-224 ساعت
-327 روز
-17630 روز
جذب مشترکین
ژوئن '26
ژوئن '26
+12
در 0 کانال‌ها
مه '26
+20
در 0 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '26
+76
در 5 کانال‌ها
Get PRO
مارس '26
+145
در 0 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '26
+186
در 3 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '26
+341
در 17 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '25
+123
در 9 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '25
+87
در 2 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '25
+128
در 2 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '25
+99
در 2 کانال‌ها
Get PRO
اوت '25
+609
در 0 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '25
+278
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '25
+1 683
در 2 کانال‌ها
Get PRO
مه '25
+842
در 22 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '25
+234
در 0 کانال‌ها
Get PRO
مارس '25
+1 299
در 6 کانال‌ها
Get PRO
فوریه '25
+1 811
در 4 کانال‌ها
Get PRO
ژانویه '25
+237
در 4 کانال‌ها
Get PRO
دسامبر '24
+82
در 3 کانال‌ها
Get PRO
نوامبر '24
+96
در 2 کانال‌ها
Get PRO
اکتبر '24
+100
در 2 کانال‌ها
Get PRO
سپتامبر '24
+171
در 3 کانال‌ها
Get PRO
اوت '24
+1 081
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژوئیه '24
+51
در 2 کانال‌ها
Get PRO
ژوئن '24
+2 373
در 3 کانال‌ها
Get PRO
مه '24
+44
در 3 کانال‌ها
Get PRO
آوریل '24
+325
در 3 کانال‌ها
Get PRO
مارس '24
+602
در 2 کانال‌ها
تاریخ
رشد مشترکین
اشارات
کانال‌ها
27 ژوئن+2
26 ژوئن+1
25 ژوئن+1
24 ژوئن0
23 ژوئن0
22 ژوئن0
21 ژوئن0
20 ژوئن0
19 ژوئن0
18 ژوئن0
17 ژوئن0
16 ژوئن+2
15 ژوئن0
14 ژوئن0
13 ژوئن+1
12 ژوئن+1
11 ژوئن0
10 ژوئن0
09 ژوئن0
08 ژوئن+1
07 ژوئن0
06 ژوئن0
05 ژوئن0
04 ژوئن+1
03 ژوئن+1
02 ژوئن0
01 ژوئن+1
پست‌های کانال
mangestik @vvamsy @szvarych Вітаю🥳, відпишіть в лс,  домовимся про видачу підписки.

2
2 ГОДИНИ ДО КІНЦЯ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК Шанси ще є🤩
239
3
KOSHIKTOOLS #інструменти Наткнувся на прикольний арбітражний сервіс з максимально простим інтерфейсом.🤑 Що по функціоналу? ➖+6
KOSHIKTOOLS #інструменти Наткнувся на прикольний арбітражний сервіс з максимально простим інтерфейсом.🤑 Що по функціоналу? ➖➖➖➖➖➖➖ 1. КАСТОМНИЙ ГРАФІК СПРЕДІВ🙃 До вашої уваги 15 фючів бірж, 14 спотів бірж і 1 OKX Dex. Робите зв'язки в які ви залиті і стежите в ріал таймі. ➖➖➖➖➖➖➖ 2. ГОТОВІ АРБІТРАЖНІ ЗВ'ЯЗКИ😎 Якщо вам лінь робити кастомний, маєте вже готові 192 зв'язки хіба вибрати їх і вписати токен. ➖➖➖➖➖➖➖ 3. ADL МОНІТОРИНГ📞 Якщо не хочете 12 год втикати в монітор, просто підв'язуєте апіки з Read only. І вам прийде сповіщення в тг, або Pushover, що: - спред зійшовся - позиція закрилась по ADL ➖➖➖➖➖➖➖ 4. КУДАЖ БЕЗ ПРИКОЛІВ🛁 - Підв'язка фрішна Pushover або тг; - Сітка зв'язок, одночасне відстеження декількох арбітражів; - На вибір 3 мови інтерфейсу, кому як зручно; - Якщо сервіс оновився, можете провірити в колокольчику з права. ➖➖➖➖➖➖➖ ПІДВОДНІ КАМЕНІ🥺 Фул доступ до всього функціоналу коштує 39$/місяць, АЛЕ! ➖➖➖➖➖➖➖ 🛍РОЗІГРАШ 3 ПІДПИСКИ НА 1 МІСЯЦЬ (3 ПЕРЕМОЖЦЯ)🤑 Умови: 1. Підписатися на мене 2. Підписатися на власника сервісу 3. Поставити + в коментарях зі своїм @ в тг під цим постом 4. Прийом заявок до 25.06.2026 | 23:59 по Києву РЕЗУЛЬТАТИ: будуть 26.06.2026 ввечері - виберемо через рандомайзер, або Chat GPT.🧑‍💻 😈 Навігація по каналу | Чат 😈
701
4
$H #Неефективність Вчора прийшло сповіщення, що D/W відкриті по токену $H, зразу в той же момент появилась можливість для арб+2
$H #Неефективність Вчора прийшло сповіщення, що D/W відкриті по токену $H, зразу в той же момент появилась можливість для арбітражу.🤑 Вот тільки є пару але: 1. Доки всі біржі поміняли адресу контракту після оголошення бінансу на новий: 🤩 0xe76c5b78f93909d34404e9eb4c1f19e7582a5de1 2. Одна біржа, або не захотіла, або провтикалась LBank і залишила старий контракт токену:🏃‍♂️ 0xcf5104d094e3864cfcbda43b82e1cefd26a016eb ➖➖➖➖➖➖➖ І получилось так, що можна було відкупляти DEX, наприклад OKX Dex по ціні 0.03-0.06 і ганяти на LBank 0.16-0.10. В піку спред був 400%, тобто, якщоб відкупили хотяби на 100$, то при успішній продажі, вийшло би десь 390$+. ➖➖➖➖➖➖➖ Але і тут не все так просто.🛩 - Біржа, якщо мене пам'ять не підводить пішла з СНГ ринку (або і не була на ньому).🔒 - Додатку на телефон скачати не давало, бо він банально не доступний.🔒 - Реєстрація через сайт + VPN, тоже не помагала.🔒 Хіба варіант проксі і ще питання як там було з KYC і можливо РК, не понятно.⛔️ ➖➖➖➖➖➖➖ Хто зміг скоро зреагувати і пройти ці пару нюансів, прогнали в пару кругів. Двіжуха тривала близько години.🤓 😈 Навігація по каналу | Чат 😈
737
5
POLYMARKET СКАМ #Думки Якщо ви бачили в томуж тіктоці, або інстаграмі, або ютубшорцах "ізі виграш" на Polymarket. Як ноунейм
POLYMARKET СКАМ #Думки Якщо ви бачили в томуж тіктоці, або інстаграмі, або ютубшорцах "ізі виграш" на Polymarket. Як ноунейм тіп ставить і виграє пару тисяч - це скам.🔒 ➖➖➖➖➖➖➖ Для когось може це і не секрет, але хочаб це тепер почало оприлюднюватися. Буквально свіжа новина де Wall Street Journal провели розслідування і виявилося, що ці відео проплачені самим Polymarket. А типу виграш, це прірва між самою ставкою і подіями які відбулися.🖕 ➖➖➖➖➖➖➖ А тепер згадаєм також недавню новину, де Polymarket не виплатили 500 тис.$, бо кантора вирішила, що чувак не "достоїн" і в момент вирахування виплати просто поміняла правила ставки.🤡 😈 Навігація по каналу | Чат 😈
696
6
$ASTEROID #меми Не встигли відійти від одної новини, вже наступна .😳 ➖➖➖➖➖➖➖ Хто не в курсі сьогодні у ночі токен $ASTEROID
$ASTEROID #меми Не встигли відійти від одної новини, вже наступна .😳 ➖➖➖➖➖➖➖ Хто не в курсі сьогодні у ночі токен $ASTEROID за пару хв пампанувся на 160% в піку. Причиною цього всього стало, що команда $ASTEROID найшла тепер вже не пасхалку, а офіційний продаж який стартане в ближчий час іграшки ASTEROID на офіційному сайті SpaceX.🥳 ➖➖➖➖➖➖➖ Получається Маск стримав слово перед дівчинкою🥺 😈 Навігація по каналу | Чат 😈
811
7
МЕХАНІКА PRE-TGE #Навчання Як воно працює? Н/а платформа пропонує, або біржа викупляє н/а кількість пропозиції до старту прое
МЕХАНІКА PRE-TGE #Навчання Як воно працює? Н/а платформа пропонує, або біржа викупляє н/а кількість пропозиції до старту проекту та дає вам взяти участь в Pre-TGE за певних умов, це може бути, або: 🤓 - оборот на фючах - занос тільки в конкретному токені, або токені біржі/платформи - у випадку бінанс альфи/OKX boost , проходка-оборот за певний період. ➖➖➖➖➖➖➖ Pre-TGE дає можливість получити токени за меншою ціною, ніж очікувана ціна виходу у в перший день.🛍 Pre-TGE викуп: 0.5$ Вихід в перший день: 0.10$ Получається халявні 2х.🤑 ➖➖➖➖➖➖➖ Вот тільки є пару але: - Перепідписка, виж не 1 такий розумний який бере участь в Pre-TGE, біржа має обмежену пропозицію тобто 100%, а якщо на тих 100% найдеться людей на 200% пропозиції, між всіма буде розділена пропозиція, але в меншій кількості ніж очікувалось.🙏 - Якщо ви занесли 1000$, вам може викупити пропозицію на всю суму, або на 50%, або на 20%, або взагалі повернути гроші. Все залежить від правил платформи/біржі і перепідписки.⛔️ - Пре-маркет, якщо біржа, або інша платформа викотила пре-маркет фючі у вас є можливість захеджити вашу пропозицію отриману на руках, в ту кількість профіту, яку вважаєте за потрібне (тільки в токенах, і тільки якщо знаєте скільки точно получите).🍔 - Пре-маркет це тільки очікування від людей, вихід може вийте і нижчим за сам викуп Pre-TGE, або по тій самій ціні Pre-TGE, тоді ви у мінусі або б/у, все залежить від проекту.🔒 ➖➖➖➖➖➖➖ А тепер представте сьогоднішній Pre-TGE від альфи $RE : - Пропозиція альфи 1% від загального саплаю проекту - Проходка для участі 255 балів альфи - Ціна викупу 0.05$ - Ціна пре-маркету 0.30$ (може змінитись) Так, захеджити нема де, але виглядає поки дуже жирно😳 ➖➖➖➖➖➖➖ Накидайте реакцій, якщо корисно🧑‍💻 😈 Навігація по каналу | Чат 😈
777
8
ARKHAM СПОВІЩЕННЯ #інструменти Останні пару місяців стало популярно не просто на лудці заходити і молитись богам, або дути на+7
ARKHAM СПОВІЩЕННЯ #інструменти Останні пару місяців стало популярно не просто на лудці заходити і молитись богам, або дути на графік. А відслідковувати рухи в ончейні від яких саме і "рухається графік".🙏 Тому, розберем банально як собі поставити ті сповіщення в самому ARKHAM.🛁 ➖➖➖➖➖➖➖ 1. Створюємо акаунт в самому ARKHAM🧑‍💻 2. Находимо, або вбиваємо інтересуючий нас кош.🏠 3. Бачимо, що саме в ньому відбувається🧐 4. Натискаємо на сповіщення - створити🧑‍💻 5. Вводим назву під себе - кошильок/кошильки які нас цікавлять.🤓 6. Вводим, що нас інтересує рух від $ чи рух від кількості токенів.🤑 7. Вибираєм який саме нас токен цікавить на конкретному кошильку/кошильках.🤔 8. Вибираєм куда відправляти ці сповіщення, в телеграм бот, або пошта якщо ви динозавр🥱 9. Получаєм сповіщення згідно всього вище сказаного.👍 ➖➖➖➖➖➖➖ Накидайте реакцій, якщо корисно🧑‍💻 😈 Навігація по каналу | Чат 😈
829
9
$ASTEROID #меми Читаючи твіттер можна наткнутися на багато історій, де після неймовірного хайпу $ASTEROID люди в надії закупи+2
$ASTEROID #меми Читаючи твіттер можна наткнутися на багато історій, де після неймовірного хайпу $ASTEROID люди в надії закупилися, що Макс і на дальше буде розганяти наратив.🤑 ➖➖➖➖➖➖➖ Пройшло близько 2 місяці і результати наступні: раз ; два ; три .🔒 Іншими словами, хайп пройшов, наратив пройшов, і всі зневірившись прийняли поразку відкат з 205млн до 20млн кп.🙏 ➖➖➖➖➖➖➖ Но буквально сьогодні зранку, люди замітили пасхалку від Маска яка була у відео і потрапила на короткий момент.🧐 Іграшка Asteroid, токен моментально відреагував пампом з 20млн до 67млн в піку, можливо, ще не все втрачено і це натяк від Маска?🤓 😈 Навігація по каналу | Чат 😈
800
10
ПІДСУМКИ ТИЖНЯ 08.06-14.06 #results 08.06 - понеділок - Раг $H (Humanity) - команда заявила про взлом ( да да вірим) 09.06 -
ПІДСУМКИ ТИЖНЯ 08.06-14.06 #results 08.06 - понеділок - Раг $H (Humanity) - команда заявила про взлом ( да да вірим) 09.06 - вівторок - Через закриті депи/виводи на всіх біржах розірвало спред на $H в районі 90-180% - Реліз CLAUDE FABLE 5, по суті топ 1 AI чат в світі 10.06 - середа - Конвертація $SPCX на бінансі до 1:1:1 11.06 - четвер - Можливий фарм фандінга $BEAT (для хай банків) - Можливий фарм фандінга $ESPORTS (для хай банків) - 180% спреду по $H взяли і зрівняли в 0%, при тому індекси не поміняні і депозити/виводи дальше закриті🤡 12.06 - п'ятниця - Розірвало спред до 15% по $ESPORTS + можливий фарм фандінгу, депи були закриті могли і дальше рвати. - IPO від Маска, лістинг $SPCXx - $BDX токени змінтили і просто зливали, тим самим дало 55% руху в шорт 13.06 - субота - Ранішня стаканка $SIREN з двох кошильків - Маніпуляція на $ESPORTS - Повний відкат CLAUDE FABLE 5, уряд США відкотив через можливі вразливості - Спред в районі 15% Кракен/Люба біржа з фармом фандінгу $STG - Спред в районі 50-80% Кракен/Люба біржа $ESPORTS зрівняли в районі 2 ночі 14.06 - неділя - 😈 Навігація по каналу | Чат 😈
771
11
VELO #Інструменти Найшов прикольний безкоштовний інструмент - VELO, я би назвав його аналогом CoinGlass тільки з простішим ін+4
VELO #Інструменти Найшов прикольний безкоштовний інструмент - VELO, я би назвав його аналогом CoinGlass тільки з простішим інтерфейсом в 10 раз. Швидкість оновлення графіків від 2 раз/сек до 1 раз/1хв.🤓 ➖➖➖➖➖➖➖ Що показує?🤔 - CVD - різниця між покупками і продажами, хто має перевагу. - Ліквідації - кількість ліквідацій, та скільки на кожній біржі. - Обʼєм - реальний торговий обʼєм по біржах. - Фандінг - в співвідношенні APR. - OI - відкритий інтерес в поточний момент. - Ціна - банально як змінювалася. І це я не все перелічив*📞 ➖➖➖➖➖➖➖ З приколів🧑‍💻 - Встроєний TradingView - можливо комусь треба. - Встроєний чарт новин з затримкою в 5сек, якщо хочете без затримки 150-200$/міс підписка відповідно. - З дрібниць є графік: Опціонів, Маркетів, TradFI. ➖➖➖➖➖➖➖ З мінусів🥺 - Перелік бірж - Binance, Bybit, OKX і Hyperliquid. ➖➖➖➖➖➖➖ Також, в кого є бажання, накидайте бустів на канал добавлю хоть пару нормальних реакцій*🔒 https://t.me/boost/punkius 😈 Навігація по каналу | Чат 😈
700
12
#Особисте Хто заносив разом зі мною в Kraken можна конвертувати в USDC через ПК. ВИВЕСТИ акції - не можна в регіоні Україна П
#Особисте Хто заносив разом зі мною в Kraken можна конвертувати в USDC через ПК. ВИВЕСТИ акції - не можна в регіоні Україна ПРОДАТИ - не продасьте, бо там стакан 2 чоловіка торгує. Конвертуйте з ПК і виводьте тезер + комса за конверт, надіюсь поміг🤝
652
13
$BDX #Неефективність Вчора близько 21:31 почали персера сповіщати про аномальні скачки на $BDX. Виявилося, або команда, або я+3
$BDX #Неефективність Вчора близько 21:31 почали персера сповіщати про аномальні скачки на $BDX. Виявилося, або команда, або як тепер модно заявляти на медвежці "хакери", змінтили пару лямів токенів, і почали в тупу стаканити їх, тим самим давши 55% руху в шорт.🙃 ➖➖➖➖➖➖➖ Як можна було заробити? DEX ви не проб'єте бо це ноунейм чейн, якщо відкриєте їхний сайт, там набір непотрібного тексту. Тут або в тупу шорт (при тому ви в курсі що токени змінтили), або на пряму треба було відслідковувати кошильок стаканки.🧑‍💻 0x592e6a9483717FF30173245a69d771DFB8A321ee ➖➖➖➖➖➖➖ Але і тут не все так просто - фюч буквально 2 біржі мають: - Славнозвісний MEXC з макс. позою 350-400$, де тепер сидить мала кількість людей через постійні блокування фючів. 👏 - І також KuKoin, но цю інфу також треба було десь пробити, а час обмежений - бо стаканка йшла без перестану, а від цього залежить ваша твх.😴 ➖➖➖➖➖➖➖ Походу гроші закінчилися в людей, і вирішили трошки собі прибавити за рахунок мінту, бо проект старий як світ 2019 рік. 😈 Навігація по каналу | Чат 😈
764
14
Другий момент Створив щітпост , там буде більше опитувань і думок по тому чи іншому питанню в сторону контенту. Іншими словами - розбір, чи воно потрібне на публіку чи ні. Посилання дійсне 24год, більше в ньому смислу не бачу.
723
15
Пріорітет?
393
16
Конвертація🚬. І того як і прикидував 7-10% можливо буде. Я просто більш ніж впевнений шо ціна купівлі 135$ яку всі пропонуют+1
Конвертація🚬. І того як і прикидував 7-10% можливо буде. Я просто більш ніж впевнений шо ціна купівлі 135$ яку всі пропонують, поміняється в день IPO. Gate чисто як прикидка для варіанту подій-заробітку*
886
17
@H_D_W_bot Мій перший бот (ТЕСТ) - строго не судіть, поки працює хіба тоді, доки в мене ноут запущений. ЮЗАЙТЕ, він максимально простий, якщо статус хоть чогось одного зміниться прийде повідомлення з фікс часом. Поки ще не знаю чи поставлю його до кінця дня на сервер, чи лишу ноут активним. Моніторить оновлення D|W кожні 2сек суто на BYBIT ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ ВАЖЛИВО, якщо бот призупинився, після його повторного запуску, обов'язково прописуйте команду /start ➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖ Він не дає 100% гарантії заробітку, це просто інструмент, який треба правильно використати в потрібний момент.
825
18
Раз заливаєшся і молишся лутаєш мільйони🔒.
Раз заливаєшся і молишся лутаєш мільйони🔒.
855
19
$H 90% спреду звісно потужно (фюч-фюч). Але лудка повна, хіба трекати коли відкриють депозити/виводи байбіт і інші біржі.😳
$H 90% спреду звісно потужно (фюч-фюч). Але лудка повна, хіба трекати коли відкриють депозити/виводи байбіт і інші біржі.😳
904
20
Не дадуть просто так заробити😡 Поступила інфа, що бінанс проведе конвертацію $SPCX 1:1:1 10 червня, тобто якщо ціна зараз 165-167 (образно), то вона буде десь 151$ (образно). І здавалось би, "ну ок, тоді зараз зашорчу, а там буду відштовхуватись від аллоки", а фіг там, вони конвертануть, так шей подвійну комісію спишуть, фіксануть профіт/убиток якшо буде і перевідкриють позу автоматом. ➖➖➖➖➖➖➖ І то, ще не враховуєм, що ціна викупу-перепідписки від інвесторів скоріше всього зміниться з 135$ на якусь там ціну, залежно від кількості хайпу і попиту навколо IPO. Тобто якщо зараз там чистий спред-прибуток в розмірі 20-30% на любий сайз, то ТЕОРЕТИЧНО, після конвертацій і іншої ціни викупу-перепідписки, може змінитися на 5-7-10%. ➖➖➖➖➖➖➖ На мою думку я би дивився в останній день заносу на ціну пре-маркету і від неї відштовхувався, чи заносити і брати ризики хоть на якись профіт, чи скіпати. Або можливо якась біржа заб'є фіг на конвертацію, і залишить стару ціну, тоді буде халява. Якщо десь завтикав, поправте в коментарях*
1 027