Punk
Открыть в Telegram
Корисні фічі, інтересні новини, обзор ситуацій - КРИПТА. Власник/питання по рекламі: @p4nkk Посилання для друга: https://t.me/+6D-zSeBAInQ0YzBi Чат - https://t.me/+7mm5wb6PzPAyM2Ri ⚠️⚠️ Все написане автором в каналі не фін. рекомендація ⚠️⚠️
Больше5 444
Подписчики
-224 часа
-327 дней
-17630 день
Загрузка данных...
Похожие каналы
Облако тегов
Входящие и исходящие упоминания
---
---
---
---
---
---
Привлечение подписчиков
июнь '26
июнь '26
+12
в 0 каналах
май '26
+20
в 0 каналах
Get PRO
апрель '26
+76
в 5 каналах
Get PRO
март '26
+145
в 0 каналах
Get PRO
февраль '26
+186
в 3 каналах
Get PRO
январь '26
+341
в 17 каналах
Get PRO
декабрь '25
+123
в 9 каналах
Get PRO
ноябрь '25
+87
в 2 каналах
Get PRO
октябрь '25
+128
в 2 каналах
Get PRO
сентябрь '25
+99
в 2 каналах
Get PRO
август '25
+609
в 0 каналах
Get PRO
июль '25
+278
в 2 каналах
Get PRO
июнь '25
+1 683
в 2 каналах
Get PRO
май '25
+842
в 22 каналах
Get PRO
апрель '25
+234
в 0 каналах
Get PRO
март '25
+1 299
в 6 каналах
Get PRO
февраль '25
+1 811
в 4 каналах
Get PRO
январь '25
+237
в 4 каналах
Get PRO
декабрь '24
+82
в 3 каналах
Get PRO
ноябрь '24
+96
в 2 каналах
Get PRO
октябрь '24
+100
в 2 каналах
Get PRO
сентябрь '24
+171
в 3 каналах
Get PRO
август '24
+1 081
в 2 каналах
Get PRO
июль '24
+51
в 2 каналах
Get PRO
июнь '24
+2 373
в 3 каналах
Get PRO
май '24
+44
в 3 каналах
Get PRO
апрель '24
+325
в 3 каналах
Get PRO
март '24
+602
в 2 каналах
| Дата | Привлечение подписчиков | Упоминания | Каналы | |
| 27 июня | +2 | |||
| 26 июня | +1 | |||
| 25 июня | +1 | |||
| 24 июня | 0 | |||
| 23 июня | 0 | |||
| 22 июня | 0 | |||
| 21 июня | 0 | |||
| 20 июня | 0 | |||
| 19 июня | 0 | |||
| 18 июня | 0 | |||
| 17 июня | 0 | |||
| 16 июня | +2 | |||
| 15 июня | 0 | |||
| 14 июня | 0 | |||
| 13 июня | +1 | |||
| 12 июня | +1 | |||
| 11 июня | 0 | |||
| 10 июня | 0 | |||
| 09 июня | 0 | |||
| 08 июня | +1 | |||
| 07 июня | 0 | |||
| 06 июня | 0 | |||
| 05 июня | 0 | |||
| 04 июня | +1 | |||
| 03 июня | +1 | |||
| 02 июня | 0 | |||
| 01 июня | +1 |
Посты канала
| 2 | 2 ГОДИНИ ДО КІНЦЯ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК
Шанси ще є🤩 | 239 |
| 3 | KOSHIKTOOLS #інструменти
Наткнувся на прикольний арбітражний сервіс з максимально простим інтерфейсом.🤑 Що по функціоналу?
➖➖➖➖➖➖➖
1. КАСТОМНИЙ ГРАФІК СПРЕДІВ🙃
До вашої уваги 15 фючів бірж, 14 спотів бірж і 1 OKX Dex. Робите зв'язки в які ви залиті і стежите в ріал таймі.
➖➖➖➖➖➖➖
2. ГОТОВІ АРБІТРАЖНІ ЗВ'ЯЗКИ😎
Якщо вам лінь робити кастомний, маєте вже готові 192 зв'язки хіба вибрати їх і вписати токен.
➖➖➖➖➖➖➖
3. ADL МОНІТОРИНГ📞
Якщо не хочете 12 год втикати в монітор, просто підв'язуєте апіки з Read only. І вам прийде сповіщення в тг, або Pushover, що:
- спред зійшовся
- позиція закрилась по ADL
➖➖➖➖➖➖➖
4. КУДАЖ БЕЗ ПРИКОЛІВ🛁
- Підв'язка фрішна Pushover або тг;
- Сітка зв'язок, одночасне відстеження декількох арбітражів;
- На вибір 3 мови інтерфейсу, кому як зручно;
- Якщо сервіс оновився, можете провірити в колокольчику з права.
➖➖➖➖➖➖➖
ПІДВОДНІ КАМЕНІ🥺
Фул доступ до всього функціоналу коштує 39$/місяць, АЛЕ!
➖➖➖➖➖➖➖
🛍РОЗІГРАШ 3 ПІДПИСКИ НА 1 МІСЯЦЬ (3 ПЕРЕМОЖЦЯ)🤑
Умови:
1. Підписатися на мене
2. Підписатися на власника сервісу
3. Поставити + в коментарях зі своїм @ в тг під цим постом
4. Прийом заявок до 25.06.2026 | 23:59 по Києву
РЕЗУЛЬТАТИ: будуть 26.06.2026 ввечері - виберемо через рандомайзер, або Chat GPT.🧑💻
😈 Навігація по каналу | Чат 😈 | 701 |
| 4 | $H #Неефективність
Вчора прийшло сповіщення, що D/W відкриті по токену $H, зразу в той же момент появилась можливість для арбітражу.🤑 Вот тільки є пару але:
1. Доки всі біржі поміняли адресу контракту після оголошення бінансу на новий: 🤩
0xe76c5b78f93909d34404e9eb4c1f19e7582a5de1
2. Одна біржа, або не захотіла, або провтикалась LBank і залишила старий контракт токену:🏃♂️
0xcf5104d094e3864cfcbda43b82e1cefd26a016eb
➖➖➖➖➖➖➖
І получилось так, що можна було відкупляти DEX, наприклад OKX Dex по ціні 0.03-0.06 і ганяти на LBank 0.16-0.10. В піку спред був 400%, тобто, якщоб відкупили хотяби на 100$, то при успішній продажі, вийшло би десь 390$+.
➖➖➖➖➖➖➖
Але і тут не все так просто.🛩
- Біржа, якщо мене пам'ять не підводить пішла з СНГ ринку (або і не була на ньому).🔒
- Додатку на телефон скачати не давало, бо він банально не доступний.🔒
- Реєстрація через сайт + VPN, тоже не помагала.🔒
Хіба варіант проксі і ще питання як там було з KYC і можливо РК, не понятно.⛔️
➖➖➖➖➖➖➖
Хто зміг скоро зреагувати і пройти ці пару нюансів, прогнали в пару кругів. Двіжуха тривала близько години.🤓
😈 Навігація по каналу | Чат 😈 | 737 |
| 5 | POLYMARKET СКАМ #Думки
Якщо ви бачили в томуж тіктоці, або інстаграмі, або ютубшорцах "ізі виграш" на Polymarket. Як ноунейм тіп ставить і виграє пару тисяч - це скам.🔒
➖➖➖➖➖➖➖
Для когось може це і не секрет, але хочаб це тепер почало оприлюднюватися. Буквально свіжа новина де Wall Street Journal провели розслідування і виявилося, що ці відео проплачені самим Polymarket. А типу виграш, це прірва між самою ставкою і подіями які відбулися.🖕
➖➖➖➖➖➖➖
А тепер згадаєм також недавню новину, де Polymarket не виплатили 500 тис.$, бо кантора вирішила, що чувак не "достоїн" і в момент вирахування виплати просто поміняла правила ставки.🤡
😈 Навігація по каналу | Чат 😈 | 696 |
| 6 | $ASTEROID #меми
Не встигли відійти від одної новини, вже наступна .😳
➖➖➖➖➖➖➖
Хто не в курсі сьогодні у ночі токен $ASTEROID за пару хв пампанувся на 160% в піку. Причиною цього всього стало, що команда $ASTEROID найшла тепер вже не пасхалку, а офіційний продаж який стартане в ближчий час іграшки ASTEROID на офіційному сайті SpaceX.🥳
➖➖➖➖➖➖➖
Получається Маск стримав слово перед дівчинкою🥺
😈 Навігація по каналу | Чат 😈 | 811 |
| 7 | МЕХАНІКА PRE-TGE #Навчання
Як воно працює?
Н/а платформа пропонує, або біржа викупляє н/а кількість пропозиції до старту проекту та дає вам взяти участь в Pre-TGE за певних умов, це може бути, або: 🤓
- оборот на фючах
- занос тільки в конкретному токені, або токені біржі/платформи
- у випадку бінанс альфи/OKX boost , проходка-оборот за певний період.
➖➖➖➖➖➖➖
Pre-TGE дає можливість получити токени за меншою ціною, ніж очікувана ціна виходу у в перший день.🛍
Pre-TGE викуп: 0.5$
Вихід в перший день: 0.10$
Получається халявні 2х.🤑
➖➖➖➖➖➖➖
Вот тільки є пару але:
- Перепідписка, виж не 1 такий розумний який бере участь в Pre-TGE, біржа має обмежену пропозицію тобто 100%, а якщо на тих 100% найдеться людей на 200% пропозиції, між всіма буде розділена пропозиція, але в меншій кількості ніж очікувалось.🙏
- Якщо ви занесли 1000$, вам може викупити пропозицію на всю суму, або на 50%, або на 20%, або взагалі повернути гроші. Все залежить від правил платформи/біржі і перепідписки.⛔️
- Пре-маркет, якщо біржа, або інша платформа викотила пре-маркет фючі у вас є можливість захеджити вашу пропозицію отриману на руках, в ту кількість профіту, яку вважаєте за потрібне (тільки в токенах, і тільки якщо знаєте скільки точно получите).🍔
- Пре-маркет це тільки очікування від людей, вихід може вийте і нижчим за сам викуп Pre-TGE, або по тій самій ціні Pre-TGE, тоді ви у мінусі або б/у, все залежить від проекту.🔒
➖➖➖➖➖➖➖
А тепер представте сьогоднішній Pre-TGE від альфи $RE :
- Пропозиція альфи 1% від загального саплаю проекту
- Проходка для участі 255 балів альфи
- Ціна викупу 0.05$
- Ціна пре-маркету 0.30$ (може змінитись)
Так, захеджити нема де, але виглядає поки дуже жирно😳
➖➖➖➖➖➖➖
Накидайте реакцій, якщо корисно🧑💻
😈 Навігація по каналу | Чат 😈 | 777 |
| 8 | ARKHAM СПОВІЩЕННЯ #інструменти
Останні пару місяців стало популярно не просто на лудці заходити і молитись богам, або дути на графік. А відслідковувати рухи в ончейні від яких саме і "рухається графік".🙏
Тому, розберем банально як собі поставити ті сповіщення в самому ARKHAM.🛁
➖➖➖➖➖➖➖
1. Створюємо акаунт в самому ARKHAM🧑💻
2. Находимо, або вбиваємо інтересуючий нас кош.🏠
3. Бачимо, що саме в ньому відбувається🧐
4. Натискаємо на сповіщення - створити🧑💻
5. Вводим назву під себе - кошильок/кошильки які нас цікавлять.🤓
6. Вводим, що нас інтересує рух від $ чи рух від кількості токенів.🤑
7. Вибираєм який саме нас токен цікавить на конкретному кошильку/кошильках.🤔
8. Вибираєм куда відправляти ці сповіщення, в телеграм бот, або пошта якщо ви динозавр🥱
9. Получаєм сповіщення згідно всього вище сказаного.👍
➖➖➖➖➖➖➖
Накидайте реакцій, якщо корисно🧑💻
😈 Навігація по каналу | Чат 😈 | 829 |
| 9 | $ASTEROID #меми
Читаючи твіттер можна наткнутися на багато історій, де після неймовірного хайпу $ASTEROID люди в надії закупилися, що Макс і на дальше буде розганяти наратив.🤑
➖➖➖➖➖➖➖
Пройшло близько 2 місяці і результати наступні: раз ; два ; три .🔒
Іншими словами, хайп пройшов, наратив пройшов, і всі зневірившись прийняли поразку відкат з 205млн до 20млн кп.🙏
➖➖➖➖➖➖➖
Но буквально сьогодні зранку, люди замітили пасхалку від Маска яка була у відео і потрапила на короткий момент.🧐
Іграшка Asteroid, токен моментально відреагував пампом з 20млн до 67млн в піку, можливо, ще не все втрачено і це натяк від Маска?🤓
😈 Навігація по каналу | Чат 😈 | 800 |
| 10 | ПІДСУМКИ ТИЖНЯ 08.06-14.06 #results
08.06 - понеділок
- Раг $H (Humanity) - команда заявила про взлом ( да да вірим)
09.06 - вівторок
- Через закриті депи/виводи на всіх біржах розірвало спред на $H в районі 90-180%
- Реліз CLAUDE FABLE 5, по суті топ 1 AI чат в світі
10.06 - середа
- Конвертація $SPCX на бінансі до 1:1:1
11.06 - четвер
- Можливий фарм фандінга $BEAT (для хай банків)
- Можливий фарм фандінга $ESPORTS (для хай банків)
- 180% спреду по $H взяли і зрівняли в 0%, при тому індекси не поміняні і депозити/виводи дальше закриті🤡
12.06 - п'ятниця
- Розірвало спред до 15% по $ESPORTS + можливий фарм фандінгу, депи були закриті могли і дальше рвати.
- IPO від Маска, лістинг $SPCXx
- $BDX токени змінтили і просто зливали, тим самим дало 55% руху в шорт
13.06 - субота
- Ранішня стаканка $SIREN з двох кошильків
- Маніпуляція на $ESPORTS
- Повний відкат CLAUDE FABLE 5, уряд США відкотив через можливі вразливості
- Спред в районі 15% Кракен/Люба біржа з фармом фандінгу $STG
- Спред в районі 50-80% Кракен/Люба біржа $ESPORTS зрівняли в районі 2 ночі
14.06 - неділя
-
😈 Навігація по каналу | Чат 😈 | 771 |
| 11 | VELO #Інструменти
Найшов прикольний безкоштовний інструмент - VELO, я би назвав його аналогом CoinGlass тільки з простішим інтерфейсом в 10 раз. Швидкість оновлення графіків від 2 раз/сек до 1 раз/1хв.🤓
➖➖➖➖➖➖➖
Що показує?🤔
- CVD - різниця між покупками і продажами, хто має перевагу.
- Ліквідації - кількість ліквідацій, та скільки на кожній біржі.
- Обʼєм - реальний торговий обʼєм по біржах.
- Фандінг - в співвідношенні APR.
- OI - відкритий інтерес в поточний момент.
- Ціна - банально як змінювалася.
І це я не все перелічив*📞
➖➖➖➖➖➖➖
З приколів🧑💻
- Встроєний TradingView - можливо комусь треба.
- Встроєний чарт новин з затримкою в 5сек, якщо хочете без затримки 150-200$/міс підписка відповідно.
- З дрібниць є графік: Опціонів, Маркетів, TradFI.
➖➖➖➖➖➖➖
З мінусів🥺
- Перелік бірж - Binance, Bybit, OKX і Hyperliquid.
➖➖➖➖➖➖➖
Також, в кого є бажання, накидайте бустів на канал добавлю хоть пару нормальних реакцій*🔒
https://t.me/boost/punkius
😈 Навігація по каналу | Чат 😈 | 700 |
| 12 | #Особисте
Хто заносив разом зі мною в Kraken можна конвертувати в USDC через ПК.
ВИВЕСТИ акції - не можна в регіоні Україна
ПРОДАТИ - не продасьте, бо там стакан 2 чоловіка торгує.
Конвертуйте з ПК і виводьте тезер + комса за конверт, надіюсь поміг🤝 | 652 |
| 13 | $BDX #Неефективність
Вчора близько 21:31 почали персера сповіщати про аномальні скачки на $BDX. Виявилося, або команда, або як тепер модно заявляти на медвежці "хакери", змінтили пару лямів токенів, і почали в тупу стаканити їх, тим самим давши 55% руху в шорт.🙃
➖➖➖➖➖➖➖
Як можна було заробити?
DEX ви не проб'єте бо це ноунейм чейн, якщо відкриєте їхний сайт, там набір непотрібного тексту. Тут або в тупу шорт (при тому ви в курсі що токени змінтили), або на пряму треба було відслідковувати кошильок стаканки.🧑💻
0x592e6a9483717FF30173245a69d771DFB8A321ee
➖➖➖➖➖➖➖
Але і тут не все так просто - фюч буквально 2 біржі мають:
- Славнозвісний MEXC з макс. позою 350-400$, де тепер сидить мала кількість людей через постійні блокування фючів. 👏
- І також KuKoin, но цю інфу також треба було десь пробити, а час обмежений - бо стаканка йшла без перестану, а від цього залежить ваша твх.😴
➖➖➖➖➖➖➖
Походу гроші закінчилися в людей, і вирішили трошки собі прибавити за рахунок мінту, бо проект старий як світ 2019 рік.
😈 Навігація по каналу | Чат 😈 | 764 |
| 14 | Другий момент
Створив щітпост , там буде більше опитувань і думок по тому чи іншому питанню в сторону контенту.
Іншими словами - розбір, чи воно потрібне на публіку чи ні.
Посилання дійсне 24год, більше в ньому смислу не бачу. | 723 |
| 15 | Пріорітет? | 393 |
| 16 | Конвертація🚬.
І того як і прикидував 7-10% можливо буде. Я просто більш ніж впевнений шо ціна купівлі 135$ яку всі пропонують, поміняється в день IPO.
Gate чисто як прикидка для варіанту подій-заробітку* | 886 |
| 17 | @H_D_W_bot
Мій перший бот (ТЕСТ) - строго не судіть, поки працює хіба тоді, доки в мене ноут запущений. ЮЗАЙТЕ, він максимально простий, якщо статус хоть чогось одного зміниться прийде повідомлення з фікс часом. Поки ще не знаю чи поставлю його до кінця дня на сервер, чи лишу ноут активним.
Моніторить оновлення D|W кожні 2сек суто на BYBIT
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
ВАЖЛИВО, якщо бот призупинився, після його повторного запуску, обов'язково прописуйте команду /start
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Він не дає 100% гарантії заробітку, це просто інструмент, який треба правильно використати в потрібний момент. | 825 |
| 18 | Раз заливаєшся і молишся лутаєш мільйони🔒. | 855 |
| 19 | $H
90% спреду звісно потужно (фюч-фюч). Але лудка повна, хіба трекати коли відкриють депозити/виводи байбіт і інші біржі.😳 | 904 |
| 20 | Не дадуть просто так заробити😡
Поступила інфа, що бінанс проведе конвертацію $SPCX 1:1:1 10 червня, тобто якщо ціна зараз 165-167 (образно), то вона буде десь 151$ (образно). І здавалось би, "ну ок, тоді зараз зашорчу, а там буду відштовхуватись від аллоки", а фіг там, вони конвертануть, так шей подвійну комісію спишуть, фіксануть профіт/убиток якшо буде і перевідкриють позу автоматом.
➖➖➖➖➖➖➖
І то, ще не враховуєм, що ціна викупу-перепідписки від інвесторів скоріше всього зміниться з 135$ на якусь там ціну, залежно від кількості хайпу і попиту навколо IPO.
Тобто якщо зараз там чистий спред-прибуток в розмірі 20-30% на любий сайз, то ТЕОРЕТИЧНО, після конвертацій і іншої ціни викупу-перепідписки, може змінитися на 5-7-10%.
➖➖➖➖➖➖➖
На мою думку я би дивився в останній день заносу на ціну пре-маркету і від неї відштовхувався, чи заносити і брати ризики хоть на якись профіт, чи скіпати. Або можливо якась біржа заб'є фіг на конвертацію, і залишить стару ціну, тоді буде халява.
Якщо десь завтикав, поправте в коментарях* | 1 027 |
Уже доступно! Исследование Telegram 2025 — ключевые инсайты года 
