fa
Feedback
Тезер

Тезер

رفتن به کانال در Telegram

🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

نمایش بیشتر

📈 تحلیل کانال تلگرام Тезер

کانال Тезер (@macotezer) در بخش زبانی اوکراینی بازیگری فعال است. در حال حاضر جامعه شامل 14 601 مشترک است و جایگاه 7 648 را در دسته رمزارزها و رتبه 4 123 را در منطقه أوكرانيا دارد.

📊 شاخص‌های مخاطب و پویایی

از زمان ایجاد در невідомо، پروژه رشد سریعی داشته و 14 601 مشترک جذب کرده است.

بر اساس آخرین داده‌ها در تاریخ 25 ژوئن, 2026، کانال فعالیت پایداری دارد. در ۳۰ روز گذشته تغییر اعضا برابر -192 و در ۲۴ ساعت گذشته برابر -4 بوده و همچنان دسترسی گسترده‌ای حفظ شده است.

  • وضعیت تأیید: تأیید نشده
  • نرخ تعامل (ER): میانگین تعامل مخاطب 10.39% است و در ۲۴ ساعت نخست پس از انتشار، محتوا معمولاً 6.59% واکنش نسبت به کل مشترکان کسب می‌کند.
  • دسترسی پست‌ها: هر پست به طور میانگین 1 517 بازدید دریافت می‌کند. در اولین روز معمولاً 963 بازدید جمع‌آوری می‌شود.
  • واکنش‌ها و تعامل: مخاطبان به‌طور فعال حمایت می‌کنند؛ میانگین واکنش به هر پست 12 است.
  • علایق موضوعی: محتوا بر موضوعات کلیدی مانند bitget, крипто, сповіщення, біржа, раунд تمرکز دارد.

📝 توضیح و سیاست محتوایی

نویسنده این فضا را محل بیان دیدگاه‌های شخصی توصیف می‌کند:
🇺🇦 Українське трейд-ком‘юніті 📈 Трейдинг, сигнали, розбір монет, сетапи на спот/ф‘ючерси Вступай в приватний канал - @tezervipbot Наш ютуб канал - https://youtube.com/@tezer_stream 👨‍💻 Співпраця та усі питання - @mark_nfts

به لطف به‌روزرسانی‌های پرتکرار (آخرین داده در تاریخ 26 ژوئن, 2026)، کانال همواره به‌روز و دارای دسترسی بالاست. تحلیل‌ها نشان می‌دهد مخاطبان به‌طور فعال با محتوا تعامل دارند و آن را به نقطه اثرگذاری مهم در دسته رمزارزها تبدیل کرده‌اند.

14 601
مشترکین
-424 ساعت
-147 روز
-19230 روز
آرشیو پست ها
Всім привіт) Накидайте реакцій а я поки займусь оглядом BTC. В якому форматі сьогодні?
Anonymous voting

BTC1! Ще трішки і СМЕ ГЕП який був сформований ще весною 2025року буде перекрито✅ Торгую нв біржі BingX😍
BTC1! Ще трішки і СМЕ ГЕП який був сформований ще весною 2025року буде перекрито✅ Торгую нв біржі BingX😍

210млн$ ліквідацій шорт позицій І вже практично повна інвалідація даного лонг руху Тай таке🫠 Торгую на біржі BingX😍
210млн$ ліквідацій шорт позицій І вже практично повна інвалідація даного лонг руху Тай таке🫠 Торгую на біржі BingX😍

BTC Як вам качелі??? Торгую на біржі BingX😍
BTC Як вам качелі??? Торгую на біржі BingX😍

BTC 1г імб був повністю прошитий з формуванням BPR зони Тільки при повернені в даний імб і закріпленні над ним можна буде впе
BTC 1г імб був повністю прошитий з формуванням BPR зони Тільки при повернені в даний імб і закріпленні над ним можна буде впевнено лонгувати А поки шорт наратив дуже агресивний Торгую на біржі BingX😍

BTC Після вчорашнього перелою дають сьогодні мінімальну реакцію. Сліди покупців тільки починають зявлятись а тому було б добр
BTC Після вчорашнього перелою дають сьогодні мінімальну реакцію. Сліди покупців тільки починають зявлятись а тому було б добре на тесті нижньої неефективності спробувати зловити лонга. Лімітку на 94.5к з стопом на 92.8к і тейком на 98к В сторону 100к я б поки не сильно цілився. Торгую на біржі BingX😍

Repost from N/a
Маркет бриє всіх Не витримують навіть самі стійкі Артур Хейс продає зараз всю альту в мінус Майкл Бері (той про якого зняли фільм "Гра на пониження") закрив свій фонд, Пряма цитата "Я не знаю як заробляти на цьому ринку"

ETH Чарт для роботи я вам дав) Далі все залежить тільки від вас❤️ Торгую на біржі BingX😍
ETH Чарт для роботи я вам дав) Далі все залежить тільки від вас❤️ Торгую на біржі BingX😍

AVAX Дуже бато шуму останнім часом крутиться біля AVAX Проект дуже стрімко розвивається. Смарт ідея підібрати на спот і гляну
AVAX Дуже бато шуму останнім часом крутиться біля AVAX Проект дуже стрімко розвивається. Смарт ідея підібрати на спот і глянути що з активом зробить 2026рік. Торгую на біржі BingX😍

Шукаємо в команду трейдера алго напрямку https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGfH2_XaQ2pb43B-G1bNFnnClMRXWONmLGPAMUkaPiWmeMRg/viewform?usp=dialog

Всім привіт) На ринку нічого не змінилось за ніч, і скоріш за все так буде до завтрашнього вечора. Тому пишіть в коменти аналіз якої монети зробити? Або якусь тему відкрити більш детальніше Торгую на біржі BingX😍

BTC Знято пул ліквідності на 95к про який казав в ранковому премаркеті Поки зявляються покупці в маркеті ну і загалом потрібн
BTC Знято пул ліквідності на 95к про який казав в ранковому премаркеті Поки зявляються покупці в маркеті ну і загалом потрібно розуміти що реакція яку ми зараз бачимо це не тому що маркетом відкуповують а тому що ліміти виконались на 95к. Відкритий інтерес до BTC продовжує падати, а відтоки з ETF бють рекорди. В ідеальній картині хочеться побачити: BTC 92-90к ETH 3-2.8к Тоді можна буде про щось говорити, а поки єдина надія для якісного реверсу це новини і активна робота маркетосів Торгую на біржі BingX😍

Йоу, можливо скоро буде запуск ще одного напрямку роботи та створення навколо нього комюніті🔥 Тому голосуйте за напярямок який вам подобається найбільше❤️
Anonymous voting

Repost from N/a
Локальний огляд BTC

Всім привіт Сподіваюсь у вас все добре❤️ Скоро сідаю за аналіз BTC А поки накидайте реакцій🔥

BEAT Ще такий смаколик був для скальпу😍 Торгую на біржі BingX😍
+1
BEAT Ще такий смаколик був для скальпу😍 Торгую на біржі BingX😍

BTC В 18:00 проводив стрім в комюніті і розповів про всі шортові фактори для ціни І уже через годину отримуємо реалізацію всь
BTC В 18:00 проводив стрім в комюніті і розповів про всі шортові фактори для ціни І уже через годину отримуємо реалізацію всього плану🔥 На стрімі також повністю пояснив як я аналізую BTC з технічної сторони. Зберігатись даний стрім не буде, і вже через декілька днів він буде видалений Торг на біржі BingX😍

BTC Іноді до власних дій більше питань ніж відповідей🫠 Поки що картина роботи обємів на маркеті дуже розмита, тому важко ска
BTC Іноді до власних дій більше питань ніж відповідей🫠 Поки що картина роботи обємів на маркеті дуже розмита, тому важко сказати однозначно в якому напрямку більш ймовірний рух, тому продовжую притримуватись старого аналізу з таргетом девіації глобального ренжа з заходом в діапазон 98-96к Торгую на біржі BingX😍

BTC Іноді до власних дій більше питань ніж відповідей🫠 Поки що картина роботи обємів на маркеті дуже розмита, тому важко сказати однозначно в якому напрямку більш ймовірний рух, тому продовжую притримуватись старого аналізу з таргетом девіації глобального ренжа з заходом в діапазон 98-96к Торгую на біржі BingX😍

BTC Літера "Б" - база Ювелірно забрав стоп і погнав далі Ну і ладно Плюс не мінус тому вже добре😣 Торгую на біржі BingX😍
+1
BTC Літера "Б" - база Ювелірно забрав стоп і погнав далі Ну і ладно Плюс не мінус тому вже добре😣 Торгую на біржі BingX😍